xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Tulum Modelleri – Boston Proper

0 1.268

Sizi Boston Proper sitesinde bulabileceğiniz tulum modelleri ile tanıştıracağım  bayanlar. Ama önce ‘Tulum kimlere yakışır?’ sorusu için bulduğum cevapları aktarayım, konuyu merak edenler varsa makbule geçer. Tulum avantajlı bir kıyafet aslında, tek parça olduğu için kombin kolaylığı sağlıyor. Yaz sezonunda uygun bir ayakkabı ve çantayla tamamlamak yeterli. Diğer mevsimlerde de üstüne havaya ve tulumun tarzına göre jean, deri veya blazer ceket giyebilirsiniz.

 

Tulumun en çok yakışacağı kadınlar bacak boyu uzun olanlardır, bir de basenlerin geniş olmaması gerekiyor. Boston Proper’daki modellerin hemen tamamı bol paça tulum kategorisine giriyor; bunlar dar paça tulumlara göre daha şık, daha asaletli duruyorlar. Tulum dediğin hafif dökümlü olacak bence. Toplu, geniş görünmek istemiyorsanız şalvar model tulumlardan uzak durmanız gerekiyor, kısa boylu iseniz yine öyle; bol bir tulum sizi daha kısa gösterir. En iyisi ayna karşısında birkaç farklı modeli giyip çıkarmak tabii. Tulum yakıştırılması kolay bir kıyafet değil.

İşte size desenleri beden kısmında enine, bacak kısmında boyuna bir görünüm arz eden çok renkli, bol kesim bir straplez tulum:

desenli straplez tulum desenli tulum modelleri

Şimdi de önden fermuarlı, kolsuz bir siyah tulum geliyor:

fermuarlı siyah tulum

Sitede şort tulum modelleri de var. 2 tane takdim ediyorum, biri mavi ve omuzdan yırtmaçlı; diğeri karışık renkli, truvakar kollu ve şal desenli.

şortlu tulum modelleri  şal desenli kısa tulum

Sırada straplez kesim bir leopar desenli tulum var:

leopar desenli tulum

Şu kalın askılı, V yakalı, çiçek desenli tulum modeline ne dersiniz? Cıvıl cıvıl görünüyor, ne güzel.

çiçek desenli tulum modelleri

Yazımız bu kadar, ama galeride birkaç fotoğraf daha görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.