xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Turkuaz Rengi Aksesuarlarla Sürpriz Evlilik Teklifi

0 769

Alexa ve Shamar birlikte seyahat etmeyi çok seven bir çift. Temmuz 2018’de Shamar Alexa’ya evlenme teklifi yaptığında 8 yıldır beraberdiler ve bu süre boyunca ülke çapında sayısız geziye çıkmışlardı. Turkuaz, genç kadının en sevdiği renkti. Bu yüzden erkek arkadaşı ona turkuaz rengi aksesuarlarla sürpriz evlilik teklifi yapmayı düşündü.

Dekorasyon için çok sayıda turkuaz rengine boyanmış şişe ve şarap şişeleri kullanıldı. Bu şişelerin bazıları ışıklandırıldı, bazılarının içine Alexa’nın sevdiği çiçekler koyuldu. Ayrıca üstlerine notlar yapıştırıldı. Notların bir kısmı çıktıkları gezilerle ilgiliydi.

Bu bir kameriye altında evlenme teklifi projesiydi aynı zamanda. Çatısı yeşilliklerden ve çiçeklerden oluşan çardağın tavanından yine turkuaz rengi şişeler sarkıtıldı. Çardağa giden yolun iki tarafı gül yaprakları, mumlar ve dekoratif şişelerle süslendi.

Dekorasyon için açık renkli ahşap kasalar da kullanıldı. Bunlar sağa sola sehpa olarak serpiştirildi. Üstleri yine çiçekler, mumlar ve şişelerle dekore edildi.

Yeşil bir alanın içinde yer alan kameriye, bu şekilde süslendikten sonra çok etkileyici bir görünüme büründü.

Bu romantik teklif ortamı Alexa’yı çok mutlu etti. Dekor hem onun kişisel beğenilerine göre, hem de ikisinin güzel seyahat anılarını hatırlatacak şekilde hazırlanmıştı.

Teklifinizi planlarken sevgilinizin sevdiği şeyleri de plana dahil ederseniz onu daha da mutlu edersiniz. Böylece onu iyi tanıdığınızı, kişisel zevklerinin farkında olduğunuzu ve mutlu olmasına önem verdiğinizi belli etmiş olursunuz. Erkek arkadaşından “Benimle evlenir misin?” sorusunu duymak seven ve kendini evliliğe hazır hisseden bir kadın için zaten mutluluk vericidir. Bu soruyu özel olarak tasarlanıp hazırlanmış bir ortamda almak duyacağı mutluluğu pekiştirir.

Çevrenizde bu amaçla kullanabileceğiniz kameriyeli bir park ya da piknik alanı varsa böyle bir teklif dekoru için büyük bir harcama yapmanız da gerekmez. Dekorasyon için bolca çiçek kullanılmış, bunun biraz maliyeti olur ama en pahalı çiçekleri seçmek zorunda değilsiniz. Veya bir odak noktası oluşturup oraya daha gösterişli pahalı çiçekler koyma ve diğer çiçekleri daha ekonomik fiyatlı türler arasından seçme yoluna gidebilirsiniz. Kız arkadaşınızın çok sevdiği bir çiçek varsa onu mutlaka kullanın ama.

Diğer şeyler, yani dekoratif şişeler, gül yaprakları ve sehpa gibi kullanılan ahşap kasalar, şişeleri kameriyenin tepesinden sarkıtmak için kullanılan kurdeleler falan büyük bir para tutmaz. Bu işler yaratıcılık ve beceri işi biraz da. Mesela ucuz cam şişeler ve kavanozlar alıp onları kendiniz boyayıp süsleyebilirsiniz. Veya eli bu işlere yatkın bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.