xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ünlülerin Dadılarının Sırları: Hollywood Dadıları Neler Yaşıyor?

2 849

Ünlü ebeveynler, yoğun programları da dahil, birçok açıdan bize benziyorlar. Hollywood’un anne ve babaları da en az bizim kadar meşguller ve genellikle çocuk bakımı için yardıma ihtiyaç duyuyorlar. Bu yüzden sır tutabilen ve çok çeşitli koşullara uyum sağlayabilen çalışkan dadılara ihtiyaç duyuyorlar. Her ne kadar ünlü anne babalar çoğu zaman dadılarla sıkı gizlilik anlaşmaları yapsalar da kimi zaman Hollywood dadıları dünyasından bilgi sızıntıları oluyor. İşte ünlülerin dadılarının sırları:

Ekstra Haklar

Ünlülerin çocuklarına bakan dadıların diğer meslektaşlarına göre daha fazla hakka ve imkana sahip olmaları şaşırtıcı olmasa gerek. Baktıkları çocukların gittiği her yerde zaman geçiriyorlar; konaklar, yatlar, üst düzey restoranlar ve film setleri gibi. Bazı Hollywood dadıları, her zaman yoğun ve meşgul olan yıldızlar için vazgeçilmez hale geldiklerinden dolayı, kendilerini ailenin bir üyesi gibi hissettiklerini söylüyorlar.

Garip Talepler

Ünlülerin dadıları oyuncuların, şarkıcıların, modellerin parıltılı ve cazibeli hayatına dahil olmanın bedelini bazen tuhaf isteklere boyun eğerek ödemek durumunda kalıyorlar. Söylentilere bakılırsa bazılarından çocuğuna baktıkları ünlü anneninkiyle aynı kozmetik ürünlerini ve parfümleri kullanmaları isteniyor. Böylece bebeğin dadısının yanında kendini daha rahat ve güvende hissedeceği düşünülüyor.

Öte yandan, bir ünlü bir konuyu takıntı haline getirirse, o konuyla ilgilenme işi dadıya düşebiliyor. Örneğin, Kate Gosselin’in dadılarının söylediğine göre, onlardan ünlü TV yıldızının sekiz çocuğuna bakmalarının yanı sıra tavuklarına da bakmaları istenmiş. Reality showların aranan yıldızının dadılarının sık sık istifa ettiği ya da işten çıkarıldığı ve ailenin şimdiye dek bir düzineden fazla çocuk bakıcısı değiştirdiği de söylentiler arasında.

Dadılar söz konusu olduğunda en tuhaf taleplerden birinin ise Victoria Beckham’dan geldiği söyleniyor. Beckham, aile için çalışan tüm dadıların, çocuklarının unutamadığı ilk dadılarının ismi olan”Jo”yu benimsemelerini ve kullanmalarını şart koşuyor.

Her Zaman Göreve Hazır Olmaları Gerekiyor

Ünlülerin dadılarından beklenen şeylerden biri de her an el altında olmaları. Hollywood dadılarının pek çoğu için iş dışında bir sosyal hayata sahip olmak pek de kolay değil, çünkü ünlü işverenlerinin talep ettiği her an çalışmaya hazır olmaları bekleniyor.

Anlatılanlara göre ünlü şarkıcı Madonna dadılarının onlara ihtiyaç olsa da olmasa da günün her saatinde iş için hazır ve nazır olmalarını beklerken, Kate Gosselin zaman zaman dadılarının tatil yapmaksızın günlerce, günde 24 saat çalışmalarını talep ediyor. Angelina Jolie’nin, biraz uyuyabilmek için dadılarını çocuklarının tüm gece süren “televizyon partileri”nin başında bırakıp gittiği de söylentiler arasında.

Benzersiz Sorumluluklar

Günlerinin, hatta haftalarının büyük bir kısmını işgal etmek bir yana, kimi ünlüler dadılarından bundan çok daha fazlasını da talep edebiliyor. Örneğin Beyoncé zaman zaman dadıların çocuklarını eğlendirmek için dans etmelerini talep ederken, Sarah Jessica Parker’ın çocukları her istediğine onlara “Raindrops Keep Falling On My Head” şarkısının söylenmesini beklediği belirtiliyor.

Chris Hemsworth ise sadece iki dil bilen dadılar kiralıyor. Film yıldızı, bakıcıların günün bir kısmında İspanyolca konuşmasının çocuklarının bu dili doğal yollarla öğrenmesine yardım edeceğini düşünüyor.

Cazip Teşvikler

Ünlülerin dadılarının sırları listelerinde yer alan maddeler de son derecede cazip teşvikler ve avantajlar. Muhteşem bir yaşam tarzına dahil olmanın yanı sıra, yıldızların çocukları için belli bir şeyi yapabildikleri zaman oldukça büyük ödüller de alabiliyorlar.

Örneğin Kim Kardashian ve Kanye West, çocuklarının vaktinde yatağa gitmelerini ve gece boyunca kalkmamalarını sağlayabilecek dadılara ekstra ücret ödüyorlar. Söylentilere göre aile sürekli değişen ve onlara oldukça pahalıya mal olan büyük bir bakıcılar ordusu istihdam ediyor.

İlginç İş Kıyafetleri

Ünlülerin dadılarının bir kısmı kendilerine işlerini yaparken giymeleri için tasarım kıyafetler sağlandığını söylüyorlar. Bu kadar pahalı ve kıyafetler giyip çocukların peşinde dolanmak kolay olmuyordur herhalde.

Diğer yandan kimi ünlüler dadılarının, beğenseler de beğenmeseler de, çocuklarını eğlendirmek için kılık değiştirmelerini istiyor. Gwen Stefani’nin erkek dadılarının her zaman süper kahraman kostümleri giymelerini istemesi iş saatlerini biraz tuhaf ve sancılı hale getirebiliyor.

Rahatsız Edici Hareketler, Tacizler

Bir yıldızın evinde ve onlarla yakın çalışmak, kimi rahatsız edici durumlara yol açabiliyor. Bu konuda madalya, bir keresinde dadısını duştan yeni çıkmış ve tamamen çıplak olarak karşılayan Mick Jagger’a gidiyor!

Gizlilik ve Mahremiyet

Ünlüler için çalışan birçok personel gibi dadıların da gizlilik sözleşmesi imzalamaları gerekebiliyor. Bu, onların kimin için çalıştıklarını, ne yaptıklarını ve meslekleriyle ilgili başka birçok ayrıntıyı en yakınlarıyla bile paylaşmalarını engelleyebiliyor. Tüm bu gizlilik ünlülerin çocuklarına nasıl, hangi şartlar altında bakım verildiği konusunu daha da gizemli ve büyüleyici hale getiriyor.

Ünlülerin dadıları iş yaşamları boyunca iş verenlerinin lüks yaşam tarzlarını deneyimleme, ilginç arkadaşlıklar edinme ve dünyanın pek çok harika yerini gezip görme şansına sahip oluyorlar, ancak bunlar olurken sürekli meşgul ve koşturur durumdalar! Mesleğinin kutsallığına inanan ve bir Hollywood bakıcısı olmanın imkanlarını çekici bulanlar, istedikleri her şeye, istedikleri her an sahip olabilen çocuklar ve onların ebeveynleriyle çalışmak için planlı, düzenli ve sakin bir hayattan feragat etmek durumunda kalıyorlar.

2 Yorumlar
  1. Duo Diyet

    Çok güzel bir konuymuş, ünlülerin dadısı var biliyoruz ama detaylar harikaydı. Çok teşekkürler, güzel bir araştırma olmuş.

    1. Hilal Uslu

      Yazarken bir yandan da bunların sızmış bilgiler olduğunu, gizlilik anlaşmaları falan olmasa kim bilir daha ne enteresan şeyler duyacağımızı düşündüm. =) Yorumun için teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.