xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ünlülerin Tarzları: Katy Perry

0 1.030

Birbirinden hareketli şarkıları ve çılgın klipleriyle 2008 yılından itibaren müzik dünyasına bomba gibi düşen Katy Perry tüketim toplumunda hızlıca harcanıp popülaritesini yitiren pek çok şarkıcının aksine kariyerine tam gaz devam eden başarılı isimlerden. 1984 yılında doğan Amerikalı Katy Perry’nin tarzı günümüzde pek çok kişiye ilham veriyor.

 

Konserlerinde, kliplerinde ve özel davetlerde son derece farklı ve yenilikçi tarzlar deneyen ve özellikle saç rengi konusunda oldukça cesur olan sanatçı günlük hayatında yine hareketli ancak nispeten daha sade kıyafetler tercih ediyor. İşte Katy Perry’nin stili hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacak birkaç kombin.

Katy Perry TarzıÜnlü yıldızın ilk ünlenmeye başladığı zamanlarda çekilen bu görüntü bize Katy Perry tarzı hakkında büyük ipuçları veriyor. Yazımızın sonunda yer alan galeride de göreceğiniz gibi rahatlığın ve salaşlığın ön plana çıktığı bu tarz kombinler Katy Perry’nin günlük giyimi içinde önemli bir yer tutuyor. Bu kıyafeti sıradan görünmekten kurtaran detaylar ise parmak arası terliklerin üstündeki parlak parçalar ve büyük zincirli, üzerinden harfler sarkan altın bileklik.

Katy Perry Kıyafetleri

Bizce bu fotoğrafta Perry’nin saçlarının rengi, kullandığı taç, elbisesi, ayakkabıları ve punk tarzı deri ceketi ayrı ayrı bakıldığında mükemmel görünüyorlar. Özellikle mor gibi marjinal ve zor bir rengin bu derece başarıyla taşınmasına hayran kalmadık desek yalan olur. Ancak tek başlarına böylesine güzel görünen parçalar bir araya geldiklerinde bekleneni verememişler gibi. Katy Perry giyim tarzı konusunda cesur seçimler yapmayı her zaman seviyor, ancak bu kombindeki uyumsuzluk gözü rahatsız edecek cinsten. Güzel şarkıcının saçları ve deri ceketi kombinin üst kısmına asi ve hatta rock’n roll bir hava katarken kırmızı çiçekli elbise ve ayakkabılar sanki pamuk prensese aitmiş gibi duruyor. Üstelik kırmızıyla morun tonlarının uyumsuzluğu da göz zevkini bozuyor. Cesur kıyafetleri her ne kadar sevsek de bu kıyafet bizce gereğinden fazla iddialı.

Katy Perry Günlük Tarzı

İşte Katy Perry’nin tarzı içinde deri ceketin şahane biçimde kullanıldığı bir örnek. Bu kombindeki elbise hem deri ceketle, hem de ayakkabılarla büyük bir uyum içinde. Perry’nin saç rengi ve sade görünümlü ama havalı güneş gözlükleri de elbise ve ceketle yaratılan sert havayı destekliyor. Siyah diz üstü çoraplar her ne kadar fena görünmeseler de ayak kısmında inceliyor ve ayak parmaklarının ayakkabıdan görünmesine neden oluyorlar. Diz kısmında ise çorapların kalınlığı eteğin güzelliğini biraz gölgeliyor gibi. Bu denli gösterişli ayakkabıların siyah mat oje sürülmüş çıplak ayaklarla giyilmesi belki de daha doğru olurdu. Yine de elbisenin ve ceketin hatırına bu kombine yüksek not veriyoruz.

Katy Perry’ninki gibi iddialı saçlara sahip olmayı düşünüyorsanız “Cesur Kadınlar İçin Farklı Saç Renkleri” başlıklı yazı dizimize de göz atabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.