xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ünlülerin Tarzları: Prenses Diana

0 2.348

1981 yılının Temmuz ayında İngiltere Kraliçesi 2 Elizabeth’in oğlu Charles’la evlenerek Galler Prensesi ünvanını alan Diana Spencer tarzı ve hayata bakışıyla ömrü boyunca milyonları derinden etkileyen bir figür oldu. 80’ler ve 90’lar modası Diana’nın kıyafetlerinde hayat bulurken şanssız prensesin özel hayatı, Prens Charles’la olan boşanması ve ölümü günümüze dek gündemden düşmedi.

Bu yazıda hem yaşamının hemen her anı, özellikle de ölümü belki de haklılık payı bulunan komplo teorilerine konu olan Prenses Diana’nın tarzı hakkında fikir edinelim, hem de onu nadir gördüğümüz güzel gülümsemesiyle bir kez daha hatırlayalım istedik.

 

Prenses Diana tarzı konusunda evlenmeden önce, evliliği sırasında ve sonrasında her zaman özenli davranmasıyla bilinirdi. Ancak kraliyet ailesinin sağladığı maddi imkanlar ve geniş ilişkiler ağının Lady Diana’nın tarzı üzerinde hiçbir etkisi olmadığını söylemek haksızlık olur. Fotoğrafta oğulları William ve Hanry ile bir geçit töreninde görünen Prenses Diana’nın etek ceket takımı kesimi itibariyle son derece kaliteli olduğunu belli etse de oldukça sade ve minimalist bir tarza sahip. Hepsi tek başlarına güzel olan parçaları bir araya getirerek doğru kombini oluşturabilmenin oldukça zor olduğu bir gerçek. Ancak Lady Diana, belki biraz da stilistlerin yardımıyla, ayrı ayrı son derece özgün olan çanta, ayakkabı ve kıyafetleri mükemmele yakın biçimde kombinlemeyi başarmış.

Prenses Diana Uzun Etekli Kombin

İngiltere’nin yağmurlu ve puslu havasında bile yeşil, mavi, pembe, sarı gibi renklerin soluk tonlarının Prenses Diana’nın kıyafetleri içinde en sık tercih ettiği tonlardan olduğu söylenebilir. Ölümünden sonra ona verilen isimle halkın prensesinin belli ki özel bir davete katılırken tercih ettiği bu elbise de Diana’nın kendine yakışan renk ve modelleri seçmede ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor. Eteğin uzunluğu ve yırtmacın başladığı nokta sanki esecek rüzgarın etkisi bile hesaba katılarak ayarlanmış. Lady Diana’nın kıyafetleri üzerinde sıklıkla rastlanan asimetrik ya da belli bir tarafta toplanmış düğmeler de elbisenin üst kısmını hareketlendirmek ve sıkıcılıktan kurtarmak adına mükemmel iş görmüş.

Prenses Diana Tarzı

Prenses Diana’nın tarzı tamamen şık tarzda etek ve elbiselerden ibaret değildi. Fotoğrafta da görüldüğü üzere güzel yıldız çocuklarıyla zaman geçirirken, at binmeye giderken ya da sıklıkla zaman ayırdığı yardım faaliyetlerine katılırken kot pantolon ve sade bir gömlek ya da kazaktan oluşan kombinler kullanmayı da seviyordu. Bu kıyafet her ne kadar bir kraliyet üyesi için fazla sade gibi görünse de gömleğin bolluğuyla yakasındaki ve kol ağızlarındaki kaliteli fakat salaş görünümden Lady Diana tarzı bir seçim olduğu hemen anlaşılıyor. Diana’nın o dönemde büyük ölçüde kilo kaybetmesi nedeniyle biraz sıkı bağlanmış olan kahverengi kemer ise kıyafetin fazla sade görünmesinin önüne geçmiş.

2011 yılında Prenses Diana’nın oğlu Prens William’la evlenen yeni Cambridge Düşesi’nin stili hakkında fikir sahibi olmak için “Ünlülerin Tarzları: Kate Middleton” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.