xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Unutulmaz Aşk / The Best of Me

0 2.813

Romantik film tutkunlarının hoşuna gidecek tarzda bir film olan Unutulmaz Aşk (The Best of Me) her ne kadar bu tarz filmlerin klişe sahneleriyle doluysa da keyifle izlenen bir yapım.

Bir aşk filminden bekleyeceğiniz her şey var bu filmde; pek çok engele direnen, aradan uzun yıllar geçtikten sonra da devam eden büyük bir sevgi; aşıklara destek olan iyi adam ve ilişkilerinin canına okumaya çalışan kötü adamlar, şaşırtıcı, açıklanması zor tesadüfler, pişmanlık vesaire.

Yönetmenliğini Michael Hoffman’ın yaptığı film Nicholas Sparks’ın bir romanından uyarlanmış ki kendisi çok satan romanlarıyla ünlü Amerikalı bir yazardır.

Filmde Amanda ve Dawson’ın yıllara, tam olarak 21 yıla meydan okuyan büyük aşkları anlatılıyor. İkili birbirlerine lise çağlarında aşık olmuşlar ve Dawson’ın kanuna aykırı işler peşinde koşan dejenere, manyak ailesi, Amanda’nın zengin babasının kızının bu kötü bir ünü olan bir aileden gelen zeki, becerikli ama parasız gençle ilişkisine sıcak bakmaması gibi engellere rağmen beraber olmaya devam etmişlerdir.

Dramatik bir olay ve Dawson’ın bu olay karşısındaki tavrından ötürü ilişkileri sona erer. Gençlik çağlarında büyük destek aldıkları yaşlı dostlarının ölümü 20 yıl kadar sonra tekrar karşılaşmalarına sebep olur. Bu karşılaşma hayatlarının tekrar değişmesine yol açacaktır.

Çiftin hikayesi 20 yıl önceki hayatlarıyla şimdiki hayatları arasında gidip gelerek anlatılıyor ve geri dönüşler oldukça başarılı. Kendi hesabıma yaşlı dostları Tuck’ı pek sevdim ve Dawson’ın babasından ilk gördüğüm andan itibaren istikrarlı bir şekilde nefret ettim. İnsan bunlardan birinin başına hiç kötü bir şey gelmesin, diğeri en yakın zamanda, mümkünse bir miktar acı çekerek gebersin istiyor.

Baş rollerdeki çiftin şimdiki hallerini canlandıran Michelle Monaghan – James Marsden ikilisinin de, lise yıllarındaki hallerini canlandıran Liana Liberato – Luke Bracey çiftinin de uyumları güzel. Bol miktardaki klişelerine rağmen insanı bir şekilde çeken, saran bir film bu; etkileyici bir aşk filmi izlemek istiyorsanız kaçırmayın derim.

Dram – romantizm unsurlarını içeren Unutulmaz Aşk (The Best of Me) 117 dakika sürüyor. 2014 ABD yapımı filmin oyuncu kadrosuna gelince: Michelle Monaghan, James Marsden, Luke Bracey, Liana Liberato, Gerald McRaney, Caroline Goodall, Clarke Peters, Ian Nelson ve John Tenney.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.