xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Uygulanması Kolay Güzellik Tüyoları

0 1.417

Güzellikle ilgili bazı püf noktalarını bilmek kendinize ayıracak zamanınız olmadığında veya acilen dışarıya çıkmanız gerektiğinde hayatınızı kurtarabilir. İnsanın acelesi varken inadına bazı aksilikler olur; saçlarınızdaki veya göz çevrenizdeki bir şey gözünüze batar veya yüzünüzün yorgun göründüğünü fark edersiniz. Aşağıda vereceğimiz bazı uygulanması kolay güzellik tüyoları tam da böyle durumlarda işe yarayacak şeylerdir. Diğerleri de kolay uygulanan ve iyi sonuç veren bazı püf noktalarıdır.

 

Dışarı çıkmanızı gerektiren ani bir durumda vücudunuzun yeterince temiz olmadığını düşünüyorsanız saçlarınızı yıkamadan kısa bir duş yapın. Bu kendinizi tazelenmiş hissetmenize ve temizlik açısından içinizin rahatlamasına yetecektir. Saçlarınıza gelince, onları güzelce toplayarak pek temiz olmadıklarını gözden saklayabilirsiniz. Evde her zaman bir şişe kuru şampuan bulundurmak böyle durumlarda çok işe yarar. Sprey şeklindeki kuru şampuanlar saçları temizlemez, ama saç diplerine sıkıldıklarında fazla yağı alıp güzel bir koku verirler.

Cildi birkaç dakika içinde pürüzsüz hale getiren BB kremler kısa sürede güzelleşmek için güzel bir alternatif teşkil ediyor. B&B krem sürüp rimel ve rujdan ibaret hafif bir makyaj yaparak 5 – 10 dakikada yüzünüzü dışarıya güvenle çıkabileceğiniz bir hale getirebilirsiniz.

Gece yatmadan önce dudaklarınıza limon suyu sürerseniz dudaklarının ölü derilerden arınır.

Bir buz küpünü yüzünüzde dolaştırırsanız cildiniz fark edilir derecede canlanır.

Gözlerinize baştan çıkarıcı bir ifade kazandıracak şu basit yöntem fazla zamanınızı almaz: Üst göz kapağınızın dibine siyah eye – liner kullanarak düz bir çizgi çektikten sonra kirpiklerinize maskarayla dolgunluk verin.

Buzlukta her zaman 2 tane kaşık bulundurmak şu açıdan işe yarar: Dışarıya çıkmak için kısa bir süreniz varsa ve gözleriniz şişkinse bu kaşıkların terslerini gözlerinize bastırıp biraz tutarak şişkinliği giderebilirsiniz.

Bronz tonundaki krem allıkları göz farınız bittiği zaman far niyetine kullanabilirsiniz.

Yüzünüz yorgun görünüyorsa 2 poşet papatya çayını suyla demleyin, soğuduğu zaman da pamukla yüzünüze sürün. Birkaç dakika sonra da yüzünüzü durulayın. Cildinizi nemlendirip canlandırmak işte bu kadar kolay, bu konuyla ilgili sayısız öneri bulabilirsiniz, siz yeter ki güzellik için biraz zaman ayıracak olun.

Sürdüğünüz parfümün kalıcılığını arttırmak nabzınızın attığı noktalara parfüm sıkmadan önce biraz vazelin sürün.

Rujun kalıcı olması için ise sırasıyla ruj, pudra, ruj ve son olarak da rengi belirginleştirmek için hafif bir parlatıcı sürün.

Balı bir acil cilt bakımı ürünü olarak kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey yüzünüze bal sürüp 15 dakika beklemek, sonra da durulamak. Cildiniz kuru ise bala biraz zeytinyağı da ekleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.