xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Uyuyana Kadar (2014)

0 966

S.J. Watson’un aynı adlı kitabından ilham alınarak yapılmış bir film olan Uyuyana Kadar geçirdiği kazadan sonra hafızasını kaybeden Christine’in yaşadığı gerilim dolu olayları anlatıyor. Christine Lucas’ın hayatı oldukça tuhaftır; kendisini 27 yaşında sanmasına karşın aynada gördüğü kadın 40 yaşındadır ve ona kocası olarak tanıtılan Ben’i de hatırlamamaktadır. Bir yandan geçmişini hatırlamaya, bir yandan da kendisini öldürmeye çalışan kişinin kim olduğunu öğrenmeye çalışan Christine’in şüphelendiği kişilerin başında kocası Ben gelmektedir. Fakat çevresindeki insanların davranışlarını sorguladıkça hiç birine güvenmemesi gerektiğini anlayacak ve birtakım korkunç gerçeklerle yüz yüze gelecektir.

Orijinal ismi Before I Go To Sleep olan bu 2014 yapımı gerilim filmi 1 saat 32 dakika sürüyor. Yok, tam olarak 72 dakika sürüyormuş, izleyenlerden biri öyle yazmış. Eleştirilere bakılırsa filmin ilham kaynağı olan romanı okumuş olanlar filmi izleyince düş kırıklığına uğrayabilirler. Nicole Kidman’la onun şizofren kocasını canlandıran Colin Firth’ün başarılı oyunculukları filmi vasat bir yapım olmaktan kurtarmaya yetmiyor. İzleyici yorumlarından da bir şeyler ekleyeyim; filmin konusunun güzel olduğunu ama bazı şeylerin çok uzun, bazı şeylerin çok kopuk anlatıldığını düşünenler var. Etkili bir kitaptan uyarlanmış ve iyi bir oyuncu kadrosuna sahip bir filmin daha iyi bir şey olması gerekirdi; çoğunluk böyle düşüyor gibi. Ortak görüşlerden biri de olayların kısa bir süreye bir nevi tıkıştırıldığı ve filmin bu yüzden insanda bir kopukluk, bir tam olmamışlık hissi bıraktığı. Okuduğum şeylerden filmin ‘İdare eder’ statüsünde olduğu sonucunu çıkardım.

Ben kitabını merak ettim, alıp okuycam. Filmi de izlerim sanırım, gerilim seviyorum ben.

Uyuyana Kadar’ın yönetmeni Rowan Joffe. Oyuncu kadrosunu da sayıp yazıyı sonlandırayım: Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong, Anne – Marie Duff, Jing Lusi, Rosie MacPherson, Hannah Blamires ve Chris Cowlin.

IMDB linki:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.