xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

V Yaka Gelinlik Modelleri

1.303

Fransız dantelleri, güpürler, tüller, taşlar, boncuklar, püsküller, drapeler, satenler, organzeler, taftalar, şifonlar, ipekler, kuyruklar, duvaklar, fırfırlar ve daha bir sürü unsurun yer aldığı gelinlikler dünyasında herkese göre bir şeyler var. Tesettür gelinlik modelleri arayanlara da, sırt dekolteli gelinlik bakanlara da, ‘ille de beyaz’ diyenlere de, ‘pembe bulsam da pembe giysem’ hayali kuranlara da. V yaka gelinlik modelleri onlarca gelinlik modelinin sadece bir tanesini oluşturuyor ve diğer modellerde olduğu gibi, tek bir özelliğiyle ifade edilse de başka birçok modelin özelliklerini barındırıyor. Örneğin bir gelinlik aynı zamanda hem V yakalı, hem büyük beden, hem dantelli ve hem de kısa gelinlik özelliklerini taşıyabiliyor. Buna bir de her sezon bazı modellerin ön plana çıkarılıp bazılarının geri planda bırakıldığını ekleyin, ne demektir; yaz yaz bitmez demektir. E yazayım o zaman bari.

V yaka gelinlikler arasında balık etek modeliyle drapeli gelinlik karışımı bir model var ki hakkını verebilmek için orantılı ve ince veya normal bir vücut yapısı lazım. Deniz kızı gelinlik modelleri için bu hep böyle gibi zaten, görsellere bakarken bunların büyük beden tasarımlarını da görüyorum ama kilolu kadınlarda pek hoş görünmüyor. Kısa boylulara da yakışmaz herhalde. V yaka gelinlik modelleri arasında asimetrik gelinlik çeşitlerine sıcak bakanların hoşuna gidebilecek bir model var ki ön ortada dizin bir damlacık üstünde başlayıp yanlara doğru yavaş yavaş uzayan ve arkada tamamen uzun olan etekleri çok hoş görünüyor. Önü kısa arkası uzun gelinlik kategorisine de girer bu model sanırım, her model en az 3-5 kategoriye giriyor. Bu model aynı zamanda boyundan bağlı gelinlik olarak da lanse edilebilir mesela. Başka bir modelde hem dantelli gelinlik hem de belden kuşaklı gelinlik özellikleri var. Bu yüzden yaz yaz bitmez işte, aynı gelinliği birkaç ayrı başlık altında ele almak mümkün.

Askılı, V yakalı,kruvaze, drapeli ve kuyruklu gelinlik özelliklerinde bir model var ki bunu giyip kayaların üstüne çıkmak lazım. Çünkü gelinliği güzel bir kadın giymiş ve bir deniz kıyısındaki bir takım kayaların tepesinde vermiş pozunu. Öyle de güzel görünüyor ki, o gelinliğin hakkını vermek için tam olarak orada durmak gerektiği hissine kapıldım. Gerçi görselin biraz yapıştırma bir görüntüsü de var, fotoğrafı alıp o kayaların üstüne monte etmiş olabilirler mi ki?

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.