xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Vakko Takım Elbise Modelleri 2014

0 2.053

Klas bir görünümü olan ve sağlam bir bütçe gerektiren Vakko takım elbise modelleri büyük oranda yüzde yüz yün kumaştan yapılıyor gördüğüm kadarıyla; yünlü kumaştan yapılmış takımları her mevsim giyebilirsiniz. Bu tip elbiseler kolayca buruşmuyor ayrıca, düzgün bir şekilde asarsanız buruşuklarının büyük kısmı kendiliğinden düzeliyor ve ömürleri de oldukça uzun oluyor. Vakko’nun takım elbiseleri arasında yün-ipek karışımı modeller de var. İpek malzeme kumaşa yumuşaklık, hafiflik ve biraz da parlaklık katıyor. Bunlar avantajlı tarafları; diğer yandan ise kumaşın dayanıklılığını azaltıyor biraz ve buruşmasını da kolaylaştırıyor.

Aşağıdaki 2 düğmeli ve çift yırtmaçlı siyah takım elbise modeli tamamıyla yün kumaştan yapılmış mesela. Yelekli takım elbise modellerini seven beyler için geliyor:

vakko yelekli takım elbise

Sırada yün-ipek karışımı bir lacivert takım elbise modeli var. Vakko kravat modelleri arasından iki kravat alternatifi daha ekliyorum bunun yanına.

vakko lacivert takım elbise   desenli mavi kravat-vakko   vakko mavi kravat

Damatlık takım elbise arayışı içindeyseniz kaliteli ve şık Vakko takım elbise modelleri arasından seçebilirsiniz damatlığınızı. Smokin düşünenler için de Vakko smokin modelleri arasından birkaç seçim yaptım. Yanı saten dikişli pantolonu olan tek yırtmaçlı, saten tek düğmeli ve yüzde yüz yünlü bir model geliyor:

vakko smokin takım modelleri

Bu resimlerde uyumlu kombinler yapılmış ama Vakko erkek gömlek modelleri ve kravat çeşitleri arasında birçok başka alternatif de mevcut. Gömleklere şimdi şöyle bir baktım da onlar için de ayrı bir yazı yazılabilir. Takım elbiselerin içine giyebileceğiniz modeller de var spor pantolonlarla, blazer ceketlerle falan giyilebilecek daha spor gömlekler de.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.