xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Veloudakis Abiye Modelleri 2015-2016

0 2.853

Yunan asıllı stilist ve moda tasarımcısı Veloudakis tarafından tasarlanmış birbirinden göz alıcı abiye modelleri ile karşınızdayım sayın seyirciler. Balo elbisesi tarzı gösterişli abiyeleri seviyorsanız, düğün mekanına girdiğinizde bütün gözlerin üstünüze çevrilmesini sağlayacak özel bir düğün elbisesi arıyorsanız Veloudakis 2015-2016 sonbahar kış abiye modellerinin hoşunuza gideceğini sanıyorum.

Koleksiyonda dar kesim abiye elbiselerin yanı sıra fazlalıklarını gözden saklamak isteyen veya dökümlü modelleri tercih eden bayanlara hitap edecek modeller de bulunuyor.

Abiye kıyafet seçerken önceliğiniz fiziğinize uygun bir model seçmek olmalı tabii. Diğer unsurlar nelerdir; zevkiniz, bütçeniz ve davet mekanı.

Veoludakis’in modelleri çoğunlukla büyük ve şık balo salonlarında verilen davetlerde giyilebilecek parçalardan oluşuyor. Fakat ne kumaşlar, ne desenler, ne asalet; fotoğraflara hayranlıkla baka baka yazıyorum yazıyı.

bol kesim abiye modelleri floral desenli mavi abiye

2015 abiye elbise modelleri saçaklı abiye modelleri

Birçok yerde okumuşumdur; dekolteli elbise modellerinin güzel ve asil durması için dekoltenin belli bir yerde olması gerekiyor. Yakada ve sırtta dekolte, bacakta da yırtmaç var mesela; böyle modeller de gördüm, gerçekten güzel durmuyor. Bir elbisenin bacağında derin bir yırtmaç mı var mesela, diğer kısımları açık olmayacak; öylesi daha şık oluyor. İşte Veloudakis’den bu prensibe uygun birkaç sırt dekolteli abiye modeli:

sırt dekolteli abiye modelleri veloudakis evening dress 2015-2016 abiye elbise modelleri

V yaka abiye modelleri, halter yaka elbiseler, askılı abiyeler, uzun kollu elbiseler, ajurlu modeller, transparan elbiseler; Veloudakis 2015-2016 abiye koleksiyonu model çeşitliliği ile de, elbiselerin güzelliği ile de hayranlık uyandırıyor.

veloudakis askılı abiye uzun kollu abiye modelleri veloudakis fall winter 2015-2016

veloudakis 2015 abiye modelleri veloudakis evening dresses v yakalı uzun abiye

Bugün Binkelam için ne yazsam diye düşünüyordum, bu marka-bu konu çıktı karşıma, iyi de oldu herhalde, elbiseler çok şık, siteciğimin sayfaları şenlendi. Ben bayılırım, ziyaretçiler 1 tanesini bile beğenmez, o da mümkündür tabii ama bu kadar model içinde 1-2 tane olsun bir şeyler beğenilir diye umuyorum. Daha fazla yazmıycam ama galeride başka Veloudakis abiye modelleri de görebilirsiniz. Zevkli bir seyir olması dileğiyle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.