xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Vicks Kremin 10 Farklı Kullanımı

0 3.394

Procter and Gamble firmasının ürettiği Vicks VapoRub krem  özellikle  solunum yollarında soğuk algınlığının yarattığı tahrişlerden kaynaklanan rahatsızlıklar olmak üzere bazı sağlık sorunları için kullanılıyor. Yaklaşık 100 yıldır kullanılmakta olan Vicks’in içeriğinde kafur, mentol, okaliptüs yağı, Hindistan cevizi yağı, sedir ağacı yaprağı, terebentin ve timol bulunuyor.

Vicks krem hakkında 1 yazı yazmak bünyemi 2 gündür işgal ve rahatsız eden orta şiddette bir gribal enfeksiyon vakasından dolayı geldi aklıma. Ayak tabanlarıma Vicks sürdükten sonra öksürüğüm seyreldi gerçekten, şiddeti ve verdiği acı da azaldı. Sadece bu konuda yazacaktım aslında, bakayım neler var diye bakınırken Vicks kremin kullanım alanları hakkında yazılara rastladım ve onu yazayım dedim. İşte Vicks kremin 10 farklı kullanımı:

1. Baş ağrısı çektiğiniz zaman alnınıza bir para Vicks sürerseniz ağrı hafifler.

2. Vicks’i kene ısırıkları için kullanabilirsiniz, kenenin ısırdığı yere hemen kremi sürerseniz kene yoğun kokudan rahatsız olup kendini serbest bırakır.

3. İşte 2 gece önce uykumu zehir eden gece öksürüğü için dün uyguladığım ve gayet de işe yarayan yöntem; ayak tabanlarına Vicks sürmek. Merhemi masaj yaparak sürdüm, kalın çoraplar giydim ve öyle yattım. Dün gece önceki geceye göre daha rahat uyudum ve çok daha az öksürdüm ben, aynı şeyi bu gece de yapmak niyetindeyim.

4. Vücudunuz bir yere çarpmak vb. bir sebeple darbe aldığı zaman bu bölgeye hemen Vicks sürerek darbe alan bölgede şişme ve morarma olmasının önüne geçebilir veya mevcut şişliklerin azalmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem yürümeye yeni başlayan ve durmadan oraya buraya çarpan çocuklara da uygulanabilir.

5. Vicks kullanma yöntemlerinden biri de uyku sorunu çekenler için: Odanıza içine bir parça Vicks katılmış sıcak suyla dolu bir kap koyun. Odanıza yayılan buhar daha rahat uyumanızı sağlayacaktır.

6.  Vücudunuzun açıkta kalan yerlerine veya kıyafetlerinizin üstüne biraz Vicks sürerseniz sivrisinekler sizden uzak durur. Isırılmış ve kaşınan bir bölge varsa oraya da biraz Vicks sürün ve yara bandıyla kapatın; bu kaşıntıyı hafifletir ve sizi rahatlatır.

7. Vicks’in kas ağrıları üzerinde de yatıştırıcı etkileri var. Yorucu bir çalışmadan, yürüyüşten veya spordan sonra ağrıyan kaslarınızı Vicks VapoRub kremle masaj yaparak rahatlabilirsiniz.

8. Kediler mentol kokusunu hiç sevmezler. Evde kedi besliyorsanız onun dolaştığı, tırmalayıp çizdiği yerleri bir parça Vicks’le ovun, kediniz o bölgelerden uzak duracaktır.

9. Göğsünüz ve boğazınız tıkalıysa üst göğüs bölgesine Vicks krem sürmek tıkanıklığın hafiflemesini sağlar.

10. Tırnak mantarlarına 2 hafta boyunca düzenli olarak Vicks uygulamak mantarların ölmesini sağlayabilir.

 

Vicks Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek bekliyor veya emziriyorsanız doktorunuza danışmadan Vicks kullanmamalısınız.

Vicks 2 yaş altı çocuklara önerilmiyor. 6 yaşına kadar olan çocukların da merhemi solumaması gerekiyor.

Vicks bazı ciltlerde alerjik reaksiyona sebep olabilir.

Astım hastaları Vicks’den rahatsız olabilirler.

Vicks krem yutulmamalı ve burnun iç kısımlarına sürülmemelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.