xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Vintage Makyaj Masası Modelleri

2.446

Vintage tarzı tuvalet masaları arasında o kadar hoş şeyler var ki yatak odanız klasik stilde döşenmiş olmasa bile bunlardan birine özel bir köşe hazırlama isteği duyabilirsiniz. Çoğunluğu ince ve kıvrak ayaklara sahip olan vintage makyaj masası çeşitleri klasik dekorasyon stilini bütünüyle ve ölümüne uygulayarak ortaya müze veya saray benzeri bir mekan çıkarma fikrinden hoşlanmayan, fakat evinde 1920-60 yıllarının havasını yansıtan birkaç parça bulunması fikrine sıcak bakan kişilerin hoşuna gidecektir.

 

 

Vintage tuvalet masası modellerinden birini yatak odanıza veya belki de küçük oturma odanıza yerleştirmek isterseniz odanın renkleri nasıl olursa olsun uygun bir parça bulabileceğinizi de belirtmek isterim. Bu zarif şeylerin arasında siyah tuvalet masası modelleri var; beyaz, krem, koyu krem, kahverengi veya gümüş rengi olanları var.

Aşağıda göreceğiniz kıvrımlı büklümlü, oymalı, işçilikli şeyleri beğeneceğinizi sanırım. Bunların bazılarının oymalı ayaklı güzel pufları da oluyor. Yoksa da böyle bir makyaj masasının karşısına masaya yakışacak bir oturma şeysi koyulması gerektiği kanısındayım. Modern klasik dekorasyon tarzından kastedilen şeyin böyle zarif, narin görünümlü bir masanın karşısına dümdüz bir sandalye veya plastik tabure yerleştirmek olduğunu sanmam, değildir herhalde. Güzel de olmaz zaten. Sen bu güzelim şeyi al, karşısına da düpedüz bir sandalye falan koy; ağlar o makyaj masası, yazıktır.

klasik makyaj masası modelleri  vintage dressing table

makyaj masası modelleri  klasik makyaj masası

İkinci el eşya satan mağazalarda, antikacılarda bulabilirsiniz vintage makyaj masası çeşitlerini. Bunlar boyanıp cilalanarak, üstlerine figürler çizilerek falan yepisyeni bir hale de getirilebiliyor. Klasik mobilyalar bunlar aslında ama büyük parçalar olmadıkları için modern tarzda dekore edilmiş bir mekana da yerleştirilebilirler sanırım. Özel bir köşe hazırlanabilir mesela, arkasındaki duvara uygun bir duvar kağıdı uygulanabilir, üstüne etrafına yine bu tarzda aksesuarlar yerleştirilebilir. Bana kalsa antre dekorasyonu için de kullanabilir bazıları, aynasıyla ne güzel durur, zarafet katar. Ama antrenizin havasına yakışacak bir model olması lazım bunun için tabii.

vintage makyaj masası  vintage tarzı makyaj masası

vintage makyaj masaları  vintage makyaj masası - 1800'ler

Benim sözüm bitti, söz kalan fotoğraflarda artık. Binkelam iyi seyirler diler.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.