xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Vintage Tarzı Evlilik Teklifi

0 2.220

Sürpriz evlilik teklifi konseptli bir yazı yazmak için oraya bakınırken Kaliforniya’daki The Heart Bandits firması tarafından hazırlanmış bir organizasyon buldum; vintage tarzı evlilik teklifi. Nasıl bir şey bu; nostaljik eşyalar ve objelerle hazırlanmış bir kumsalda evlenme teklifi organizasyonu. Hikayesi şöyle; Sacramento’da yaşayan Craig ve kız arkadaşı Lindsay gezmek için Miami’ye gelirler. Craig Lindsay’i güzel bir sürprizle şaşırtmak niyetindedir ama kendisi çok yoğun şekilde çalışan biridir ve sevgilisine Miami’de evlilik teklifi yapmak için profesyonel bir sürpriz organizasyon şirketi ile anlaşmaya karar verir.

Lindsay erkek arkadaşıyla beraber sahile geldiğinde sürprizden haberi yoktur tabii, plajda keyifli bir gün geçireceklerini düşünmektedir. Kıyıdaki romantik dekorasyonu görünce şaşırır, firmanın çalışanları ortamı nostaljik bir oturma odası gibi düzenlemişlerdir.

Çiçekler, eskitilmiş ahşap çerçevelerde çiftin fotoğrafları, klasik bir kanepe, vintage tarzı komodin ve sehpa, süslenmiş merdiven; kız şaşırmakta haklıdır tabii.

vintage tarzı süsleme sürpriz evlilik teklifi-süsleme

Böyle bir ortamda yapılan bir romantik evlilik teklifi hangi kadını mutlu etmez ki?

miami marriage proposal vintage style marriage proposal

Google Translate’in çevirileri işe yarıyor ama çok iyi değil, detayları çeviri üzerinden yazıyorum, yanlış olmadığını umarak. Bir damlacak İngilizce bilmenin faydası oluyor tabii, ama daha iyi öğrenmem lazım. Yabancı sitelere çok bakıyorum ben çünkü. Bu gördüğünüz sandıkta, doğru anladıysam, Craig’in sevgilisi için yazdığı notlar ve ikisinin anılarıyla ilgili nesneler varmış. Craig notları sevgilisine okuduktan sonra diz çöküp ‘Benimle evlenir misin?’ demiş.

vintage tarzı evlenme teklifi the heart bandits organizations

Siz de kız arkadaşınızı böyle güzel bir vintage tarzı evlilik teklifi ile sevindirebilirsiniz. Bu onlarca alternatiften sadece biri, başka bir şey de düşünebilirsiniz elbette. Bu işler sinemada, tiyatroda, sokakta, tarihi mekanlarda, şık restoranlarda ayarlanabiliyor; yatta evlilik teklifi yapabilirsiniz, Boğaz Köprüsünün altına lazerle evlilik teklifi sözleri yazdırabilirsiniz, daha neler neler var.Kadınların çoğu böyle sürprizlerden hoşlanırlar, hem de şahane bir hatıranız olmuş olur. Ortamı kendi başınıza veya arkadaşlarınızdan yardım alarak da hazırlayabilirsiniz tabii ama profesyonel bir organizasyon firmasıyla anlaşmanın şöyle bir rahatlığı oluyor; siz neler istediğinizi söylüyorsunuz, ötesine karışmıyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.