xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Vivense Orta Sehpa Modelleri

0 2.023

Bu sabah ‘şuradan dekorasyon kategorisine bir yazı daha çıkarayım’ diye Vivense’in sitesine baktım ve Vivense orta sehpa modelleri hakkında yazmaya karar verdim. Bir klasör açıp resimler indirdim, evden çıkmam gerekiyordu az sonra, yazıyı da akşam yazacaktım. Bilgisayarı kapatmadan ‘bakiim canım sitem binkelam ne yapıyor?’ diye siteme tıkladım ki ne göreyim; her yanda Vivense’in reklamları var, hem de sehpa reklamları. Cidden şaşırdım, sanki niyetim anlaşılmış da ben yazıyı yazmadan siteye reklamları verilmiş gibi bir durum oldu. Buradan olacak bazı şeyleri sezen mübarek bir insan olduğum sonucunu çıkardım ama alaylı alaylı çıkardım yani. Bir şekilde öyle denk düşmüştür. Fakat tuhaftı.

Konumuza dönelim, bin bir çeşit mobilya ve ev eşyalarını üreticiden doğrudan tüketiciye sunan bir online mobilya satış mağazası olan Vivense’de klasik, antik, modern tarzlarda pek çok sehpa çeşidi bulmak mümkün. Mesela tekerlekli ayakları olan beyaz renkli bir akıllı orta sehpa modeli var ki kapalı haldeyken 40 cm. olan yüksekliği açılıp da sağından solundan birtakım küçük masalar fışkırdığı zaman 63 cm.’e çıkıyor. Bu ürün demonte halde gönderiliyor ve kurulumunu alıcının yapması gerekiyormuş. Kurulumu zor değilmiş, sitede öyle yazıyor.

akıllı orta sehpa   akıılı orta sehpa-1

Counrty tarzı salon dekorasyonu yaptıysanız aynı tarzda krem rengi, çekmeceli bir antik orta sehpa modeli kullanmayı düşünebilirsiniz. İşte Vivense’den böyle bir örnek:

vivense antik orta sehpa

Sırada sade ve modern tasarımları sevenlere hitap edecek bir siyah orta sehpa modeli var:

vivense siyah orta sehpa modelleri

Diğer Vivense orta sehpa modelleri için galeriye alayım sizi. Hepsi bunlardan ibaret değil onu da belirteyim, Vivense’in sitesinde daha fazlası var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.