xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

VSCO Cam Hakkında Merak Ettikleriniz

0 2.811

Akıllı telefonuyla bol bol fotoğraf çekmekten ve onları sosyal medya platformlarında paylaşmaktan hoşlanan biri misiniz? O halde VSCO Cam fotoğraf düzenleme uygulamasını duymuş olmalısınız.  Ara yüzünün biraz uğraştırıcı olması bir yana bırakılırsa kullanıcılarını oldukça memnun eden bu uygulama vscocam, vsco gibi ifadelerle son zamanların popüler Instagram hashtagleri arasında kendine yer tutmuş durumda ayrıca. Yazının sonuna hashtag olarak başka kullanım şekillerini de ekleyeceğim.

 

Ücretsiz olan uygulamayı indirdikten sonra üstüne tıklamak ve açılan menüden “Dükkan” seçeneğine tıklamak gerekiyor. Sonra oradaki ücretsiz efektleri indiriyorsunuz ki 2 tanecik vardı ben indirirken, çoğu ücretli. Bunu da yaptınız mı uygulama kullanıma hazır hale geliyor.

Galerinizdeki fotoğrafları Vcso ile düzenlemek için sırasıyla şunları yapmanız gerekiyor:

*Uygulamayı tıkladıktan sonra sayfayı sola kaydırın.

*Kitaplık sekmesine tıklayınca yukarıda beliren 3 simgeden + simgesine tıklayın.

*İstediğiniz kadar fotoğrafı seçin ve ✔ sekmesine basın. Böylece seçtiğiniz fotoğraflar kitaplığa eklenecektir.

*Sıra geldi fotoğraf düzenlemeye. Seçtiğiniz fotoğrafın üstüne hafif bastırdığınız zaman fotoğraf büyüyecek ve aşağıda efektler belirecek. Bunları deneyin ve istediğiniz efekti fotoğrafa uygulayın. Fotoğrafa tıkladığınızda aşağıda 4 seçenek çıkarsa ikinciye, = işaretine benzeyene tıklayın.)

vsco

*Efekt eklemeye devam edecekseniz önce alttaki minik siyah üçgene, sonra da aşağıda kare şeklinde kutular içinde beliren seçeneklerden ikincisine tıklayın.Şimdi aşağıda kontrast, kırpma, doygunluk, gölge renk tonları gibi alternatifler çıkacak. Üstlerine tıkladığınızda ne olduğu yazıyor ve fotoğrafta istediğiniz tarzda değişiklikler yapabiliyorsunuz. Her seçimden sonra ✔ sekmesine basıp değişikliği onaylamanız gerekiyor.

*Yapmak istediğiniz değişiklikler bittikten sonra tekrar alttaki minik siyah üçgene tıklayın. Şimdi kare şeklindeki 4 kutunun sağ alt kısmında bir kere daha ✔ işareti çıkacak. Ona tıklayın.

*Altta çıkan seçeneklerden en sağdakine, minik halkalarla çevrelenmiş daire şeklindeki simgeye tıklayın.

*Galeriye kaydet seçeneğine tıklayın – işte bitti!

Uygulamanın birkaç farklı versiyonu olduğundan sanırım, alternatifler, sıralamalar farklı olabilir. Ben size kendi indirdiğim programda attığım adımları anlattım. İlk denemelerinizde biraz uğraşıyorsunuz ama öyle çok zor bir şey yok.

Programın içinde kendi kamerası da var. Çok güzel odaklanma ve pozlanma yapıyormuş ama ben yeni indirdim ve bunu pek denemedim. Bir göz attım ama. Uygulamaya tıklayıp sayfayı sola kaydırdıktan sonra en alttaki simgeye tıklıyorsunuz, hemen görünüyor zaten. Çekeceğiniz fotoğrafı pozlayıp fokusladıktan sonra da aşağıdaki kamera ikonuna tıklıyorsunuz.

Vsco Cam için fikir beyan edecek durumda değilim henüz ama internette uygulamaya iltifat edenlerin sayısı oldukça fazla. Arada Vsco’nun abartıldığını, kullanımının sıkıntılı olduğunu söyleyenler de var ama onların sayısı çok az – veya da bana denk gelmedi. Birçok kişi uygulamanın çok tatmin edici, efektlerin çok başarılı ve doğala yakın olduğunu; isterseniz biraz uğraşarak fotoğraflarınıza bambaşka bir hava verebileceğinizi söylemişler. Filtreleri satın alan birinin görüşü başka programlarda bu kadar kaliteli ve detaylı filtreler görmediği yönünde. Vsco’nun fotoğraf çekimi için sunduğu alternatifler de takdir ediliyor.

vsco cam

VSCO Cam’e Üye Olmak İçin:

Vsco’ya üye olarak fotoğraflarınızı uygulama üzerinden kendinize ait bir sayfada yayınlama olanağına sahip olabiliyorsunuz. Ben üye oldum ama daha yeni oldum, burada olup bitenler hakkında fikrim yok. Ama VSCO Cam’e nasıl üye olunur konulu merakınızı giderebilirim:

*Uygulamaya açın, en yukarıda giriş yap veya kaydol ya da sign in gibi bir seçenek göreceksiniz. Üye olduğum için bende o seçenek kayboldu, ne yazdığını unuttum şimdi.

*Mail adresinizi girin, beğenirse onaylıyor. Ben birkaç kere yanlış girdim, çünkü klavye orada bir türlü küçük harfe dönmüyordu, sinir içinde onu sağlamaya uğraşırken ismimdeki İ harfini I yapmak aklıma gelmedi. Onu yapınca halloldu.

*Şifre oluşturun, üye adı belirleyin, kullanım koşullarını kabul ettim kutusunu tikleyin.

*Verdiğiniz mail adresine gelen onay koduna tıklayın. Bir de giriş sayfasına üyelik bilgilerinizi girdiniz mi tamamdır.

Burada haftanın fotoğrafları olarak seçilen fotoları görebiliyor, yenilikler ve güncellemelere dair bilgiler alabiliyormuşsunuz.

2015’in popüler Vsco Instagram etiketleri

#vsco #vscocam #vscogood #vscoturkey #vscodaily #vscomood #vscogram #vscohub #vsconature #vscofilm #vscovibe #vsco_gram #vscogoodshot #vsco_best #vscoism #vscolovers #vscoeurope #vscogallery #vscolife #vscophile

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.