xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

VShape İle Yüz Germe

0 1.066

Yüzünüzü, vücudunuzu ağrı ve acı çekmeden; haftalar boyunca süren eziyetli bir iyileşme süreci yaşamak durumunda kalmadan gençleştirmek istiyorsanız ameliyatsız yüz germe yöntemlerini gözden geçirmeniz gerekiyor. Günümüzün yüz gençleştirme için tercih edilen uygulamalarından biri olan Vshape hakkında bilgiler vereceğiz bu yazıda size; biçimini kaybetmeye başlayan yüz ovalini yeniden şekillendiren bu uygulamanın ilginizi çekeceğini sanıyoruz.

 

Kırışıksız, net bir cilt gençliğin en önemli göstergelerinden biridir ama tek göstergesi değildir. Gençken hatlarınız belirgin ve simetrik, yüzünüz de V şeklindedir ama ilerleyen yıllarla beraber yüzün şekli değişir, yanaklar çökükleşir, çene eskisi kadar sıkı görünmemeye ve yüz O veya U harfi şeklini almaya başlar. Vshape ile yüz germe uygulaması yüzün eski sıkılığını ve o düzgün, net V şeklini geri kazanmasına yardımcı olur.

Estetik ameliyat birçok kişi için korkutucu bir uygulama; Vshape gibi kesici – delici olmayan ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri ise acı hissi vermediği ve adeta cilde masaj yapılıyormuş havasında yapıldığı için daha çok ilgi çekiyor. Ultrasonla radyo frekansın kombine bir şekilde uygulandığı Vshape yönteminde seanslar 20 dakika kadar sürüyor ve 2 hafta arayla yapılıyor. Bu yöntemi tercih eden kişilerin çoğu 3 – 4 seanstan sonra tatmin edici bir sonuç alıyorlar.

Vshape’in sonuçları konusunda da bilgilendirelim sizi; yüz çevresindeki yağlar eriyor ve cilt toparlanıp sıkılaşıyor, kırışıklıkların büyük kısmı ortadan kalkıyor, yanak bölgesindeki hacim kaybı ortadan kalkıyor, boyun ve gıdı bölgelerindeki sarkma azalıyor, cilt parlıyor ve yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Değişiklikleri ilk seanstan itibaren fark etmeye başlıyorsunuz, 2 – 3 seanstan sonra ise uygulamaya başladığınız zamana göre belirgin derecede daha genç bir cilde kavuşuyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.