xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı

0 800

Orijinal ismi The Secret Life of Walter Mitty olan Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı adlı filmde fantezi dünyasındaki hareketliliğin dışında sakin bir yaşamı olan Walter Mitty’nin başından geçen olaylar anlatılıyor. Walter ünlü Life! dergisinin Film Negatifleri Amiri’dir ve elinden milyonlarca fotoğraf karesi geçmiştir. Bir başka derginin çalışanı olan Cheryl’den çok hoşlanır fakat hislerini kadına açıklamakta tereddütlüdür. Düşlerinde dünyanın değişik yerlerindeki farklı hayatların içine dalabilen Walter’ın çalıştığı dergi bundan böyle sadece internet üzerinden yayın yapmaya karar verir, bu da onun işini tehlikeye sokmaktadır. Bu arada derginin dijital ortama geçmeden önce çıkaracağı son basılı sayıda çıkması planlanan bir fotoğraf kaybolur. Bu ortamda Walter ve Cheryl’i birçok şaşırtıcı ve sürprizli olaylar beklemektedir.

Sinemaseverleri 1947’de çekilmiş bir filmle tekrar buluşturan Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı filminde baş karakteri yaşadığı düz ve sade hayatla sıra dışı hayal gücü arasında büyük bir fark bulunan bir adam olarak görüyoruz. Bazı korkuları olan, risk almaktan kaçınan ve sevdiği bir işi hoşlanmadığı insanlarla yapmak durumunda olan bu adamın hayal gücü onu çok farklı yerlere sürüklemekte ve muazzam hayal gücü insanlarla olan ilişkilerini riske sokmaktadır. Kendisine gönderildiği söylenen fakat ortada olmayan fotoğraf karesinin peşinde Grönland’a, İzlanda’ya ve Afganistan’a giderken inanılmaz maceralar barındıran hayallerinden kuvvet almaktadır. Walter’ın mücadelesi soğuk, donuk, emeğe saygı göstermeyen ve sadece sayılara değer veren bir dünyada düşlerine sahip çıkan ve onların peşinden giden bir adamın mücadelesi gibidir ve izleyiciyi daha insancıl bakış açılarına davet eder.

Anne ve babası da oyuncu olan 1965 doğumlu Ben Stiller filmin yönetmenliğini ve başrolünü üstleniyor. 1 saat 54 dakika süren ve macera-dramatik komedi unsurlarını barındıran filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler şöyle: Kristen Wiig, Shirley MacLaine, Adam Scott, Kathryn Hahn, Sean Penn, Patton Oswalt ve Olafur Darri Olafsson.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.