xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Wind River (Kardaki İzler) 2017

0 1.919

Dün akşam kızımla birlikte izlediğim Wind River (Kardaki İzler) isimli filmin web sitemde de yer almasına karar verdim. Wyoming’deki ıssız bir Kızılderili bölgesinde geçen film inanılmaz güzellikteki kış manzaraları ile beni benden aldı. Neredeyse her zaman karlar içinde olan, hava sıcaklığının bazen eksi 20’lerin altına düştüğü öyle bir yerde yaşamak istemezdim ama seyretmesi çok etkileyici manzaralardı.

Gerçek olaylardan ilham alan filmin dramatik ve yavaş ilerleyen basit ama sürükleyici hikayesi ve bazı diyalogları da etkileyiciydi. Gözlerinizi kartpostala benzeyen manzaralardan, bembeyaz karların üzerinde uçar gibi giden kızaklardan alamadığınız için ağır akıştan sıkılmıyorsunuz zaten. Jeremy Renner, Gil Birmingham ve Graham Greene’in oyunculuklarını özellikle beğendim. Müzikler de güzeldi. Film son 40 – 45 dakikasında biraz hızlanıyor da bu arada.

1 saat 47 dakika süren dram, suç ve gizem tarzındaki filmin hikayesi şöyle: Deneyimli avcı ve iz sürücü Cory Lambert, eski kayınpederinin ahırındaki hayvanlara zarar veren bir dağ aslanını avlamak için dağa çıktı. Orada yakın bir arkadaşının kızı olan Natalie’nin donmuş cesediyle karşılaştı. Bu kuşkulu bir ölüme benziyordu. FBI, oldukça gizemli görünen olayın çözülmesi için bölgeye tecrübesiz bir ajan gönderdi: Jane Banner.

Jane ve Cory Natalie’nin ölümünün ardındaki sırrı çözmek için işbirliği yaptılar. 3 yıl önce 16 yaşındaki kızı Emily’i kaybeden Cory, bu araştırma sırasında geçmişiyle yüzleşmek zorunda kaldı. İkisi de adaleti sağlamak, Natalie’nin katilini bulmak istiyorlardı. Ortak çabaları verimli bir sonuç verecek miydi?

Polisiye gibi dursa da daha çok insanların soğuk, zorlu, vahşi ve tenha bir doğada hayatta kalma mücadelesini anlatan filmin sonunda beliren,ABD’de yaşanan bir gerçeği belirten alt yazıyı da yazmak istiyorum: “Kayıp kişi istatistiklerinde nüfusun her kesimi hesaba katılırken Kızılderili kadınlar katılmaz. Kaçının kayıp olduğu bilinmemektedir.” Bunu biliyor muydunuz? Ben yeni öğrendim.

Wind River (Kardaki İzler) filminin yönetmeni Taylor Sheridan. Cory’i Jeremy Renner, FBI ajanı Jane’i Elizabeth Olsen, Natalie’nin babası Martin’i Gil Birmingham, kabilenin polis şefi Ben’i Graham Greene  canlandırıyor. Diğer oyunculara gelince: Kelsey Asbille (Natalie), Julia Jones (Wilma), Teo Briones (Casey) ve Apesanahkwat (Dan Crowheart).

Bu filmi izlemenizi tavsiye ederim. Başlangıçta gerçekten yavaş gidiyor ki konu ilgimi çektiyse bu beni sıkmaz, son 40 dakikada ise sizi hem üzüyor, hem de heyecanlandırıyor. Ücra bir yerde yapılan kötülüklerin cezasız kalması fikrinden rahatsız olarak ve suçluların bedel ödemesini isteyerek heyecan içinde finali bekliyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.