xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yaşlı Görünmenize Yol Açan 6 Makyaj Hatası

0 1.348

Makyaj yaparken amacınız daha güzel, canlı ve çarpıcı görünmek; ama kadınları yaşlı gösteren makyaj hataları hakkında bilginiz yoksa sonuç hiç de amaçladığınız gibi olmayabilir. Makyaj herkesin becerebildiği bir şey değil açıkçası; bazı kadınlar bu işi ustalıkla yapıp hayranlık uyandırırken bazıları bırakın daha iyi görünmeyi, güzel yönlerini gözden kaybetmeyi bile başarabiliyorlar. Özene bezene yaptığınız makyajın yaşlı ve yorgun görünmenize yol açmak istemiyorsanız aşağıdaki maddeleri dikkate almanızı tavsiye ederiz.

 

1. Rujla uyumsuz dudak kalemi ve kalın kontür: Rengi rujunuzla kontrast teşkil eden bir dudak kalemi kullanır ve / veya dudaklarınızın çevresine kalın bir kontür çizerseniz olduğunuzdan yaşlı görünürsünüz. Çok gerekli değilse dudak kalemi kullanmayın, kullandığınız zaman da renginin rujun renginden farklı olmamasına dikkat edin.

2. Yanlış kaş biçimi / Çok ince kaşlar: Kaş deyip geçmeyin, kaşların biçimi çok şeyi fark ettiriyor. Çok ince alınmış kaşlar yüzü daha olgun gösterir. Güçlü, belirgin kaşlar ise daha ince görünmesini sağlar. Kaşlarınız çok ince ise kaş kalemi kullanarak biraz kalınlaştırın, boşlukları doldurun. Kaş kalemi kaşların doğal tonundan 1 – 2 ton açık olsun, böylece boyadığınız çok göze batmaz.

3. Gereğinden fazla ve / veya yanlış fondöten kullanmak: Yüzünüzdeki ince çizgileri, güneş lekelerini, birtakım kusurları kapatmak için fondöten kullanıyorsanız dikkatli olun. Cildinizin rengiyle uyumlu bir fondöten kullanmazsanız ve fondöteni kalın bir tabaka halinde halinde sürerseniz kusurlar, kapanmak bir yana, daha belirgin hale gelir. Fırça yerine parmaklarınızı kullanın, böylece cildiniz ürünü daha iyi emecektir.

4. Alt kirpiklere maskara sürmek: Alt kirpiklere sürülen maskara aktığı veya etrafa bulaştığı zaman göz altlarını karartır, bu da yüzünüzün çökkün ve yaşlı görünmesine yol açar. Bunu ille de yapmak istiyorsanız alt kirpiklerin tamamına maskara sürmek yerine uçlarına hafifçe renk verme yoluna gidin. Ayrıca maskara kirpikleri dikkat çekici hale getirir, fazla sürdüğünüz zaman o bölgedeki sorunların da dikkat çekmesine yol açarsınız.

5. Allık hataları: Bordo, kiremit rengi gibi koyu tonlardaki allıklar kullanmak ve allığı elmacık kemiklerinin altına sürmek kadının olduğundan büyük görünmesine sebep olur. Taze bir görünüm için alt tonu kahverengi olan pembe veya kayısı rengi allık kullanmalı ve allığı elmacık kemiklerinizin üstüne uygulamalısınız.

6. Kapatıcıyı (Concealer) yanlış kullanmak: Kapatıcı riskli bir malzemedir ve yanlış kullanıldığında kötü, rüküş, yaşlı görünmenize yol açabilir. Göz altlarınıza beyaz kapatıcı uygulayacaksanız ürünü gereğinden fazla kullanmayın ve iyice dağıtmaya dikkat edin. Aslında beyaz renkli kapatıcı yerine teninizin rengiyle uyumlu veya en fazla 1 ton açık olanını kullanmanız daha iyi olur.  Concealer kullanmadan önce göz çevresini nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Amacınız göz altı morluklarını  gizlemekse likit kapatıcıyı göz pınarından aşağıya doğru sürdükten sonra parmaklarınızı kullanarak morluğu kapatana kadar yayın. Bir yara izini veya beni kapatmak istiyorsanız daha yoğun bir içeriği olan stick kapatıcıları tercih edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.