xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yavru Kedi; Adın Badem Mi Senin?

2 1.340

Benim yıllar önce üye olduğum bir forum sitesi vardır; harabe.net diye bir site.  Buraya üye olduğum zaman sitenin en hareketli zamanları geride kalmıştı ama yine de baya bir enerji vardı.  Başka bir sürü yer gibi burası da forum sitesi olmaktan çıktı ama bazen bakardım, arada bir girerdim, insanda bir “Bakayım yerinde duruyor mu?” duygusu oluyor. Bu aralar daha içli dışlıyız Harabe’yle, aramızda kardeş site durumu gibi bir şey oluştu. Neyse, konuya gelelim, eski üyelerden biri olan Lamos geçenlerde bir yavru kedi fotoğrafı koydu buraya. Ben pek kedi dostu değilimdir, kedilerle bir alıp veremediğim yoksa da sempatim de yoktur, köpekleri daha çok severim, ille de Sibirya kurdunu. Bir de atlar hoşuma gidiyor, nerede güzel bir at fotoğrafı görsem hayran hayran bakarım. Bu yavru hoşuma gitti, Lamos’tan birkaç fotoğraf daha istedim, hayır demedi sağ olsun. Onları paylaşmak istiyorum ziyaretçilerimizle.

3 – 5 kere foruma yalvaran yakaran mesajlar bıraktıktan sonra sonunda Lamos’tan bu tatlı kedi yavrusu hakkında birkaç malumat koparabildim. Kendisi “Şişt, pist, kedii” falan diyormuş hayvanceğize ama genel olarak Badem diye sesleniyorlarmış. Lamos başka birkaç arkadaşıyla beraber bir bekar evinde yaşıyor galiba, emin değilim, kediyi arkadaşlarından biri iş yerinden, geçici bir süre için getirmiş. Yavru kendini toparlayınca birine vereceklermiş ki şimdiden sahiplenenler varmış. Olmaz mı, şunun şirinliğine bakın:

yavru kedi fotoğrafları yavru kedi dinleniyor kedi yavrusu

Yavru kedi Badem hiç yerinde durmayan kıpır kıpır, çok aktif bir hayvanmış. Lütfedip durduğu zamanlarda evdekilerden birinin kucağına yayılıp uyuyormuş. Evde bir kedi daha varmış ve ikisi bazen birbirlerine fena halde dalıyorlarmış. Lamos “Böyle zamanlarda kavga mı ediyorlar, yoksa oyun mu oynuyorlar anlamıyoruz.” demiş.

yavru kedi Badem kedi fotoğrafları kedi yavrusu fotoğrafları

Halının girift desenleri yüzünden Badem bazı fotoğraflarda belirsiz duruyor ama ne kadar tatlı olduğu belli yine de, değil mi? Birkaç fotoğraf daha var, onları da ekledim mi tamamdır. Ziyaretiniz için teşekkürler.

2 Yorumlar
  1. Deneyimlianne

    Ben kedileri çok severim. 11 yıl kedi bakmışlığım bile var. Adı da minikti. Onlarla yaşamak çok keyifli. Bu kedicikte çokkk tatlıymış.

    1. Hilal Uslu

      Ben köpekleri daha çok severim, kedilere pek düşkünlüğüm yoktur. Hatta benimle fazla muhatap olmalarını da istemem. Ama kabul etmek lazım, bazı halleri çok sevimli. Ziyaretiniz için teşekkürler, birkaç gündür Google+’ya takılmadım, ben de geleyim iade-i ziyarete. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.