xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu Erkeği (İyi ve Kötü Özellikleri, Aşk Hayatı)

0 1.030

Astrolojiye göre, 22 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar Yay burcu üyesidirler. Şans, felsefe, gerçek ve servetin gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen burcun sembolü yay ve ok veya okçudur. Yay kişisi bir ateş burcu üyesi olarak yoğun bir kişiliğe sahiptir. Enerjik, hevesli ve dışa dönüktür. Değişken bir burcun mensubu olarak esnek ve uyumlu, aynı zamanda dikkatsiz ve tutarsızdır. Özgür ruhludur. Yay burcu erkeği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu makalenin sizi tatmin edeceğini umuyorum.

Yay Burcu Erkeği

Genel Özellikleri

Maceracı, eğlenceli ve enerjiktir. Hayata ve dünyaya karşı merak ve coşkuyla doludur. Denemeyi ve keşfetmeyi sever. Kariyeri söz konusu olduğunda kendisine esnek ve özgür davranma olanağı veren işleri tercih eder. Kendisine ne yapması gerektiğinin söylenmesi durumunda isyankar olabilir; özellikle bunaldığı zamanlarda.

Rekabetçidir. Daha fazla para kazanmak veya iyi bir kariyer edinmek istiyorsa, bunu çekmek için yapabileceği her şeyi yapar. Belirli bir kişiyle çıkmak istiyorsa bütün güveniyle ona yaklaşır ve teklifte bulunur. Jüpiter’in de etkisiyle genellikle şanslıdır ve başarılı olmaya eğilimlidir. Arkasına yaslanıp rahat bir şekilde bir şeylerin kendisine doğru gelmesini bekleyecek biri değildir. Göz koyduğu şeyleri almak için harekete geçer.

İyi arkadaşlıklar kurabilir ama her zaman güvenilir bir arkadaş değildir. Cömert ve başkalarına yardımcı olmaya istekli bir adamdır, ancak verdiği yardım kararını hayata geçirmekte biraz pervasız olabilir. Taahhütleri ve vaatleri yerine getirmekte güçlük çeker.

İsterseniz size belli bir konuda tavsiyede bulunur ama verdiği tavsiyeler fazla dobra ve acımasız olabilir.

Kendinden oldukça emin bir adamdır, bu özelliği yüzünden bazen kendini beğenmiş biri olarak görülebilir. Fazlasıyla açık sözlüdür. Bir tartışma sırasında, kazanmak amacıyla çok kırıcı sözler söyleyebilir.

Bu hareketli ve eğlenceli adam, sıradan bir akşamı heyecan verici ve unutulmaz hale getirme becerisine sahiptir.

Olumsuz Yönleri

Fazla açık sözlüdür. Dürüst olması iyi bir şey olsa da, kendini kontrol edemediği zamanlarda kırıcı olabilir. Filtresi yok gibidir; kime ne  zarar vereceğini düşünmeden her an, her şeyi söyleyebilir. Dikkatsiz ve pervasız olma eğilimindedir. Başkalarının duygularını çok dikkate almadığı için, arkadaşlık, aşk gibi ilişkilere tamamen bağlı olmayabilir. Uzun vadeli yatırımları pek sevmez. Bu yüzden, parasını iyi idare edemeyebilir.

Olumlu Yönleri

Bilgiye, öğrenmeye ve felsefeye büyük değer verir. Enerjik ve iyimserdir; hayatı dolu dolu yaşamak ister. Dünyanın gerçeklerini ve bilgeliği arayan meraklı, maceracı bir adamdır. Etrafında insanlar olmasından, bağlantılar kurmaktan, yeni şeyler öğrenmekten hoşlanır.

Sohbette oldukça iyidir. Hemen her şeyi açıklıkla paylaşabileceğiniz biridir. Farklı fikirleri ve dünya görüşlerini bilmek, anlamak ve tartışmak ister. İstenirse tavsiye de verir, fakat tavsiyeleri genellikle fazla dürüst ve sert gelebilir.

Etrafınızda olmasından hoşlanacağınız biridir. Heyecan verici enerjisiyle, insanlar üzerinde en az kendisi kadar eğlenme isteği duymak şeklinde olumlu bir etki yaratır.

Aşk Hayatı

Öz güveni çok yüksektir. Aslında, ukala olduğu söylenebilir. Reddedilmekten korkmaz, ilk hareketi rahatlıkla yapabilir. Birini uzaktan, özlemle izlemek ona göre değildir; yaklaşmak ve tanımaya çalışmak ister.

Bu adamın sizinle flört etmesi her zaman olaya ciddi bir romantik ilişki olarak baktığı anlamına gelmez. Herhangi bir potansiyel taahhütten kaçınabilir. Ona karşı dikkatli olmalısınız; zira insanları yönlendirme ve sadece egosunu yükseltmek için çevresinde tutma eğiliminde olabilir.

Hayatın her alanında bağımsız olmayı sever; özellikle de ilişkilerde. Flört ederken çok samimi olmayabilir. Yay burcu erkeği aşk hayatında yapışkan davranışlara olumsuz tepki verebilir. Kişisel bir alana mutlaka ihtiyaç duyar. Özgürlüğünü elinden almaya çalıştığınızı hissederse kalbinin kapılarını size kapatıp, çekip gidebilir.

Cinsel Hayatı

Bu adamla seks yapmak genellikle heyecan verici ve eğlencelidir. Kendine güvenen tavrı ve eğlenceyi sevme özelliğiyle, birçok kişiyi kendisine çekebilecek manyetik bir güce sahiptir. Yatak odasında da kendine güvenir ve yeni şeyler denemeyi sever.

Yeni insanları kovalamayı, keşfetmeyi sever. Aynı anda 1’den fazla sevgilisi olabilir. Kısa, yoğun bir ilişki fırsatını, tüm heyecanı ve zorluklarıyla beraber değerlendirme eğilimindedir.

Yatakta tutkuludur. Partnerinin keyifli zaman geçirmesini gerçekten ister ve bunu sağlamak için cömertçe çaba gösterir. Fakat daha sonra size sarılıp duyguları hakkında konuşmasını beklemeyin; bu büyük ihtimalle olmayacaktır.

Yay Erkeğiyle Çıkmak

İlişkinin başlarında biraz kovalamak hoşuna gider. Kendi kendine yeten ve hayatta çok istediği şeyleri elde etme potansiyeli olan bir adamdır. Kendini tutacak biri değildir, sözleri ve eylemleriyle açık sözlü ve net davranır. Fazla hassas olan veya kendisinin kişiliğini anlamayan biriyle pek uyuşmaz.

Bir Yay burcu erkeğiyle çıkıyorsanız onun duygusal bir bağ geliştireceğine fazla heveslenmeyin. Daha çok maceraya ve cinselliğe eğilimlidir. Bunu,ve duygularını ifade etme tarzını anlayan bir kadın onun için ideal bir partnerdir. Heyecan veren veya zihinsel olarak uyarıcı olan etkinliklere düşkündür. Aşka kendisi gibi serüven gözüyle bakan ve kendisi kadar bağımsız olabilen kadınlardan hoşlanır.

Güvenilirlik Seviyesi

Değişken kişiliğiyle, biraz serbest hareket eden bir insandır. Tutarsızdır ve genellikle kafasını meşgul edecek, zamanını alacak bir sonraki şeyin peşindedir. Ancak, bu tamamen güvenilmez biri olduğu anlamına gelmez. İlişkide ve arkadaşlıkta özensiz değildir, sözlerine sadıktır. Büyük olasılıkla sizi alacağını söylediği yerden alır, fakat duygularından söz etmez ve kendisini ele geçirmeye, kafeslemeye, üstünde hakimiyet kurmaya çalışan hiç kimseyi de takdir etmez.

Her şeyin yoluna gireceğini varsayan biri olduğundan, ortaya çıkan sorunları artık çok geç olana kadar görmezden gelmeye eğilimlidir. Pozitif ruh halini her zaman sürdürmeye çalıştığı ve ileriyi planlama konusunda pek iyi olmadığı için maalesef zaman zaman güvenilmez ve dikkatsiz görünebilir.

Yay Erkeğini Anlamak

Bu adamı anlamak onu kendisi yapan özelliklerini anlamak demektir; özellikle de bağımsızlığını ve cesaretini. Yay gibi ateş işaretleri, hayatın duygusal tarafıyla uyumlu değildirler. Burcun üyelerinde bir ilişkiye yerleşme isteği güçlü değildir. Yay erkeğini daha çok, flört etme yeteneğine fazlasıyla güvenen rahat bir adam olarak düşünmelisiniz.

Yay, yeni yerler keşfetmeyi seven insanların burcudur. Tek başlarına yapabiliyorlarsa bunu daha da severler. Burcun erkeği de bağımsız olmaktan hoşlanır ve kişisel alanını korur. Öte yandan, ilgi görmeyi de sever. Güvenle bir yerden, fikirden veya kişiden diğerine geçebilir.

Yay insanı gerçeği arar. Seyahate, bilgiye ve gerçeğe duyduğu susuzluğu giderebilecek şeylere çok açıktır. Arkadaşlarından ve sevgililerinden, bu niteliklerini anlamalarını bekler. Onu bağlamaya, kontrol etmeye veya itip kakmaya çalışan kişilerden mümkün olduğu kadar uzaklaşır.

Sevdiği ve Sevmediği Şeyler

Macerayı sever. Özgürlük duygusunu sever, hatta biraz da tehlike duygusunu. Eğlenmekten, aynı zamanda ilgi çekmesini de sağlayan karaoke vb etkinliklerden hoşlanır. Yaşama hevesi olan, oldukça pozitif bir adamdır. Hayatın mutsuz olmak için çok kısa olduğuna ve kendisini olduğu kadar başkalarını da eğlendirmekten keyif duyacağına inanır.

Hareketsiz durmayı sevmez. Bir yerlere gitmek, bir şeyler yapmak ister. Huzursuzluğu ve asabiyeti, değişken doğasıyla ilgilidir. Bu tarafı biraz tutarsız ve pervasız olmasına yol açabilir. Ateş enerjisiyle, özellikle biri kendisine kaba davrandığı, rahatsız ettiği zaman huysuz ve ani tepkili olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.