xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu Erkeğini Anlamak

2 6.802

Bütün burçların erkekleri içinde en hevesli olanların Yay burcu erkekleri olduğunu söyleyebiliriz. Onlar performansa odaklı, atletik ve cesaretli adamlardır; enerjik ve kendilerinden emindirler. Hiçbir zaman kaybetmeyeceklerini hissederler – çoğunlukla kaybetmezler de. Fakat aşırı güvenleri bazen hata yapmalarına sebep olabilir. İnsanlara yardım etmeyi severler.

Yay burcu erkeğini anlamak için özgür bir ruha sahip olmak gerekir, o tam olarak böyle biridir. Kontrol edilmesi zordur ve maceracı hayallerinden vazgeçmez. Seyahat etmeyi sever, hayvanları sever. Aşık olmayı da sever fakat özgürlüğünü feda edecek kadar değil.

Yay erkeği sevmeye yeteneklidir, bütün kalbiyle sever ama onu kontrol etmeye, hareketlerini kısıtlamaya çalışırsanız size direnir. Bir çocuk kadar meraklıdır. Öğrenmek, tecrübe etmek ve bütün duyularını kullanmak ister.

Genellikle iyi bir okuyucu değildir, yaşamayı tercih eder. Onu evcil hayvanıyla beraber yürüyüş ya da koşu yaparken veya açık havada film seyrederken hayal edebilirsiniz.

Cömert biridir ve ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmaktan hoşlanır. Biraz serseri ruhludur ve ebedi bir gezgindir. İnsanları eğlendirmeyi sever fakat eğlenceli, hafif şeylerden ibaret biri değildir. Gerçeğe, bilgeliğe ve güzelliğe ulaşmak ister. Onun için bunları bulmanın yolu yolculuk yapmak, yeni insanlarla tanışmak ve sorular sormaktır.

Açık fikirlidir. Onunla özellikle din, ahlak ve felsefe konularında renkli sohbetler yapılabilir. Bağımsız hayatını sürdürecek, istediklerini yapacak kadar parası olmasını ister ama para hayatındaki en önemli şey değildir. Özerkliğini kısıtlayacak uzun vadeli yatırımlara pek sıcak bakmaz. 70’lerde yaşasaydı hippi kültürüne rahatça uyum sağlayabilirdi.

Ona bir soru sormadan, bir tavsiye istemeden önce iyi düşünmelisiniz. Memnuniyetle yardımcı olmaya çalışır fakat açık ve dürüst yanıtları her zaman işinize gelmeyebilir. Yüzeysel ve çocuksu görünebilir ama gerçekte öyle biri değildir. Uzun süreli bir ilişkiden sıkılabilecek, durmadan değişime ve maceraya ihtiyaç duyan biridir. Bunun sebebini çoğu zaman bilmez, içinden öyle gelir.

Aradığı şeylerin çoğunu bir kişide bulursa sadakatli davranır. Genel olarak güvenilir biridir ama sevgisi istikrarlı olmayabilir. İyi bir yalancı olmadığından, partnerini aldattığı veya başkasına aşık olduğu zaman bunu gizlememeyi tercih edebilir. Duyguları değişkendir.

Yay burcu erkeği aşk hayatında bir kadına çabucak, kolayca bağlanan biri değildir. Kendisini kusursuz bir şekilde tamamlayacak birini arar ve bulduğuna inandığı zaman onu elde etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Hayatını partneriyle birlikte sürdürmeyi sever. Onunla maceralara atılmak isteyen kadınları tercih eder. İstediği şeyi, istediği zaman yapmak isteyen biridir. Onu bundan dolayı iğnelemekten veya suçluluk duymasını sağlamaya çalışmaktan kaçınmak gerekir.

Bunu bencil veya huzursuz olduğu için değil, doğası onu bu yöne itelediği için yapar. O gitmeli ve yapmalı, üretken olmalı, yaşamayı öğrenmeli, yeni şeyler denemelidir. Sürekli birtakım bilgiler arar, yeni ve bilinmeyen şeylere doğru çekilir. Sadık bir hayat ortağıdır ama arkadaşlarıyla beraber olma, sizinle beraber veya yalnız başına seyahat etme özgürlüğüne ihtiyaç duyar.

Hayattaki her şeyde olduğu gibi cinselliği yaşarken de iyi vakit geçirmek ister. Jüpiter yönetimindeki bir burcun erkeği olarak her şeyi dolu dolu, zengin zengin sever; buna seks de dahildir. Bu konuda rastgele ilişkilere giren, sıklıkla partner değiştiren biri olabilir. Bu tutum onu eşini nasıl tatmin edebileceğini anlayan mükemmel bir sevgili yapabilir.

Kendi özgürlüğünün kısıtlanmasını istemediği gibi, partnerinin de güvenli ve bağımsız olmasını bekler. Kıskanç biri değildir ama bu duyduğu güvenle ilgilidir, güvenini sarsarsanız buna bir peygamber sabrıyla dayanmasını beklemeyin. Kadının ilk hareketi yapacak cesareti olmasını takdir eder. En uyumlu olduğu burçlar Koç, Aslan, Terazi ve Kovadır.

Yay burcu erkeğine hediye olarak bir otobüs, daha da iyisi bir uçak bileti alabilirsiniz. Büyük ve renkli nesneleri sever. Okumayı seviyorsa tercihi muhtemelen eğlenceli kitaplar, felsefe kitapları ve hayatın gerçekleriyle ilgili kitaplardır. Yaratıcı biri olduğundan size anlamsız ve faydasız görünen bir nesneyi bile değerlendirebilir.

Burcun erkeği söz verdiği zaman sadıktır. Bağlılık onun için ilişkinin en önemli unsurlarından biridir. Sevecendir, ailesiyle ve arkadaşlarıyla ilgilenir. Rutin bir hayat sürdürmek istemez. Yabancılarla rahatça konuşur ama onlarla kendi hayatını paylaşmaz, daha çok keyifli sohbetleriyle eğlendirir. Yalana tahammülü yoktur.

Karşısındaki kadının duygularında kararsız olması ondan çabucak soğumasına yol açabilir. İletişime açık biri olmasına rağmen onunla özel bir ilişki kurmak için epeyce gayret sarfetmek gerekir. Fakat sonunda bir söz verdiğinde, o sözü tutar.

Yay erkeği üstlendiği misyonu gerçekleştirmek, gözünü diktiği hedefe ulaşmak için güçlü bir iradeyle işe başlar ve başladığı şeyi genellikle bitirme eğilimindedir. Bu açıdan da maceraperesttir, hedefine ulaşmak için risk almaktan kaçınmaz. Fakat bir yandan da tutarsız ve sabırsızdır, giriştiği şeyi kısa sürede tamamlamak ister. Zihni çok hızlı bir şekilde değişir. Hatalarının sebebi bazen özgüveninin fazla yüksek olmasıdır.

Bu cömert, yetenekli, güvenli ve adil erkek, onu kısıtlamaya çalıştığınız zaman rahatsız olur. Mutlaka kendine ait özel alanları olmalıdır. Durumlara çeşiti yönlerden bakar ve mantıklı düşünür. Kendi vardığı sonucu ve kararlarını bildirmeden önce karşısındaki kişiyi de hevesle dinler fakat bunları hızlı bir şekilde yaptığı için önemli ayrıntıları gözden kaçırabilir.

Bütün Yay Erkekleri Aynı Değildir

Yay burcu erkeğini anlamak istiyorsanız bilmelisiniz ki yüzeyin altında pek çok ortak nokta olmasına rağmen, farklı profillerle karşılaşabilirsiniz. İşte size bu konuda birkaç bilgi:

Klasik model iyi yaşamayı seven biridir – her an bir partiye veya etkinliğe katılmaya hazırdır. Dünyada olan bitenlerle ilgilenir, haberleri takip eder. Seyahat etmeyi sever ve genelde kendi rotasını çizmeyi tercih eder. Onunla beraber heyecan verici ve maceralarla dolu bir hayatınız olur. Düşüncesizce yorumları yüzünden bazen kaba görünebilir. Aslında yaptığını muhatabının duygularını incitmek için yapmaz. Sizin faydanıza olduğuna inandığı şeyler söylemektedir ve dürüstlüğünün bazen rahatsız edici olabileceğinin farkında değildir. Egosu kolayca yaralanan bir kadınsanız onunla zorlanabilirsiniz.

Sessiz Yay erkekleri de vardır. Bunlar çevrelerinde olup biten her şeyi gözlemler ve düşündüklerinin çoğunu kendilerine saklarlar.

Spor yapmaktan ve açık hava etkinliklerinden hoşlanan modellere gelince, bunlar uzun süre evde oturamazlar. Devamlı çevrelerini keşfetmek ve yeni maceralar yaşamak isterler. Açık havada egzersiz yapmayı ve eğlenmeyi seven bir kadınsanız bu tip Yay erkeğiyle güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Koç Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

2 Yorumlar
  1. halilgönül

    “Fala inanma, falsız da kalma” derler ya hani, işte öyle çoooook uzun bir süredir bakmamışım demek ki fallara. Bazıları uyuyor, bazıları uymuyor, aslında uysa da olur uymasa da benim için fark etmiyor.
    Emeğinize sağlık, güzelmiş. 🙂

    1. Hilal Uslu

      Benim için de aynı şey geçerli, aslında herkes için herhalde; bazı özellikler tutuyor, bazıları hayır. Meraklıları için dolu dolu içerikler yazmaya çalışıyorum bu sıralar bu konularda. Yorumunuz için teşekkür ederim, yine buyurun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.