xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 1.236

Eğlenmeyi bilen, gezmeyi seven, kendisine iyi bir arkadaş olabilen, hoşgörülü, fazla kıskanç olmayan kadınları tercih eden Yay burcu erkeği aşk hayatında macerayı seven, fazla romantik olmayan bir adamdır. Bütün zamanını partnerine ayırmaz, arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi de çok sever.  Bu flörtçü erkeğin karşı konulması zor bir cazibesi vardır ve hoşlandığı bir kadını elde etmekte pek güçlük çekmez.

Yay erkeği oldukça bilgili ve her zaman meraklı biridir. Onunla uzun süreli bir beraberlik kurmak istiyorsanız dağarcığınızdaki her şeyi kısa zamanda ortaya sermemelisiniz, davranışlarınız ve paylaşımlarınız sınırlı olmalı. Çünkü bu adam, kısa sürede her şeyi yaşadığı bir ilişkiden çabuk soğuyabilir. Ona çok fazla ilgi göstermemeli, her zaman sizi biraz merak etmesini sağlamaya çalışmalısınız.

Hoşlandığı kadına yoğun bir ilgi gösterir, fakat  aradığı kadının o olmadığını anlarsa da çabucak uzaklaşabilir. Hürriyeti onun için çok değerlidir, kendisini sınırlamaya çalışan kadınlardan hoşlanmaz.

Bu adam eli açık, hatta bazen savurgan biridir. Eleştirmeyi sever. Fazlasıyla açık sözlüdür, bazen bu yüzden pot kırabilir. Gezip tozma fikrine her zaman açıktır, ona gecenin bir yarısında bir yere gitmeyi önerirseniz büyük ihtimalle size “Hayır” demeyecektir.

İnsanları etkileyen başlıca özellikleri pozitif ve kendine güvenli biri olmasıdır. Kendisine fazla yapışan, durmadan bir şeyler isteyen kadınları sevmez. Zeki, meslek sahibi, uğraşıları ve hobileri olan kadınları çekici bulur. Yapmacık davranışları sevmez, yalanınızı yakalarsa kolay kolay affetmez.

Etkileyici bir konuşması olan Yay erkeği mizahı, olayları esprili bir şekilde ele almayı sever. Şakaları bazen yersiz kaçabilir. Genel kültüre, eğitime önem verir; yüksek öğrenim görmese bile kendini geliştirmek için gayret gösterir. Aynı anda birçok konuyla ilgilenebilir.

Renkli bir dünyası vardır, yeni yerler görmeye, yeni insanlar tanımaya her zaman açıktır. Aniden sinirlenir ama yatışması da uzun sürmez. Cana yakın, hoş, zarif bir erkek olduğundan kadınlar onu beğenir. Beraberlikleri genellikle kısa sürelidir.

Yay burcu erkeği aşk hayatında paylaşımcı, anlayışlı ve düşünceli bir insandır. Kendisine düşen fedakarlıkları yapar, partnerini zor duruma düşürmez, gerektiği zaman ona yardımcı olabilmek için bütün olanaklarını kullanır. Ruh hali değişken ve biraz dengesizdir.

Hangi Burçların Kadınlarıyla Anlaşır?

Çoğu özellikleri kendisininkilere benzeyen Aslan burcu kadınıyla uyumlu, uzun süreli bir ilişki yaşayabilir.

Balık burcu kadınıyla kuracağı ilişkinin şansı yüksektir. Bu kadın ona uyum sağlar ve fazla itiraz etmez, bu yüzden güzel bir ilişkileri olabilir. Öte yandan, Balık kadınının tepkilerinin bazen aşırı duygusal olması sorun yaratabilir ki aynı sorun Yengeç burcu kadınıyla ilişkisi için de geçerlidir.

İkizler, Koç ve Kova kadınlarıyla da güzel bir beraberlik yaşayabilir.

Yay burcu kadınıyla ilişkisi cinsel yönden keyifli olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.