xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri

0 2.279

Bulunduğu her yerde çevresine bir kalabalık toplayan bir erkek görürseniz kendisi bir Yay burcu erkeği olabilir. Bu adam içten tavırları olan biridir, dost edinmekte ve herhangi bir ortamda kendini sevdirmekte güçlük çekmez. Neşeli ve hareketlidir, hayatı sever. Kendini sevdirmekten hoşlanır, birini sevmekten de zevk duyar; onun kalbini kolayca ısıtabilirsiniz. Ancak çift karakterli olduğundan ilgi gösterdiği bir konudan veya kişiden birdenbire soğuyabilir. Doğal, kendiliğinden bir çekiciliği vardır.

Özgürlük tutkusu Yay burcu erkeğinin özellikleri arasında ilk sıralarda yer alır. Bu adama emir cümleleriyle iş yaptırmak çok zordur. Hürriyetinden taviz vermemek adına her şeyi yapabilir.  Onun için soyut değerler somut değerlerden daha ön plandadır. Çevresindekileri kendinden daha çok önemseyen yapısı yüzünden bazen kendi hayatını etkileyecek yanlış kararlar alabilir.

Yay erkeklerinin çoğu alkolü sever fakat işi alkolizm derecesine vardırmazlar. İş konusunda yetenekli ve enerjiktirler fakat aşk hayatında da, iş hayatında da çok başarılı oldukları söylenemez. Aldatma potansiyelleri yüksektir ve bu potansiyeli kullanırlar. Zor severler fakat sevdikleri zaman sadık olurlar. Anlık heyecanları severler, uçanla kaçanla flört etmeye eğilimlidirler.

Çoğu Yay erkeği popüler kitaplar, diziler ve müziklere karşı alerjik reaksiyon verir; bu konularda genelin tersine hareket etmeye eğilimlidirler. Değişken bir yapıya sahiptirler, herhangi bir şeye veya kişiye körü körüne bağlanmazlar, bağlananlardan da pek hoşlanmazlar.

Başkalarının düşünce ve yorumlarından fazlaca etkilenebilirler. İnsanı şaşırtacak kadar çok sayıda kişiyle selam-sabah ilişkileri olur ama derin konulara her zaman ve herkesle girişmezler. Bazıları bunu sadece alkol aldığı zaman yapar. Oldukça zeki adamlardır.

Yolculuk tutkusu da Yay burcu erkeğinin özellikleri arasında sayılabilir. Fakat bu kararsız erkeğin yapacağı seyahat konusunda çok ince eleyip sık dokuması ve bazen üşenip vazgeçmesi de mümkündür.

Abartılı derecede iyimser olabilir ve bu sebeple bir şeye veya bir kişiye körü körüne inanırsa zarar görebilir. İyimserliği biraz da çoğunlukla şanslı olmasından gelir; bu erkeğin ezici bir darbenin etkisinden kurtulması çok uzun sürmez.

İnsanların dış görünüşlerinin ötesini ve görünenin ardındaki gerçek değeri görmeye çalışır. İnsanları ‘dürüst olanlar ve diğerleri’ şeklinde ayırır. Geniş bir çevresi olmasının sebeplerinden biri de budur.

Yay burcu erkeği genel olarak nezaketsiz ve düşüncesizdir; bütün içtenliğiyle, fren yapmadan sarf ettiği cümleler yüzünden insanları gücendirebilir. Fakat gerçekten kötü niyetli değildir, onu biraz tanıyanlar bunun farkına varır.

Sıkıntıya karşı tahammülsüzdür, istediği olmazsa saçmalamaya başlayabilir, hatta çekilmez bir hal alabilir. Herkesin deliye döndüğü durumlarda son derecede sakin kalabilir ve bütün sivriliğine rağmen; uygun sözleri söyleyip insanları yatıştırmayı başarabilir. Öte yandan ortalık gayet sakinken delirebilme potansiyeline de sahiptir.

Sabırsız bir görünüm altında, bazı yönlerden sabırlı ve inatçı biridir.  Bu tam olarak bir ‘dediğim dedik’ olma hali değildir. Bu adam özellikle arkadaşlarına ve dostlarına karşı bir peygamber sabrı gösterebilir. Bu sabrı taşırdığınızda 2 farklı reaksiyon görebilirsiniz: Ya kederinden üzülse, içi kan ağlasa bile şahane bir şekilde sizi sallamadığını gösterir. Öyle böyle göstermek değil ama, gerçekten inandırıcıdır. Veya bundan böyle sizi sahiden umursamaz ve bundan dolayı hiçbir üzüntü duymaz.

Girişken, hürriyetine düşkün ve cömert bir adamdır. Gençken oldukça zıpır bir yapı sergiler ve deneyebileceği her şeyi dener. Bu yüzden 30 yaş civarı ve daha üstünde olgun bir kişilik, hatta bazen bilge bir hava edinir.

Değişimin gücüne inanır; gerekli görürse inandığı ilkeleri silip atarak yerlerine yenilerini koyabilir. Bunu şahsiyetsizliğe değil onun çekinmeden günah çıkarabilme eğilimine bağlamak gerekir. Sorumluluk duygusu gelişmiştir; girişimcidir fakat mantıklı bir girişimci; yaptıklarının sonucuna katlanmaya hazırdır. Dağınık, aldırmaz bir görünümü olsa da yapacağı şeyler, atacağı adımlar keskin zekasının süzgecinden geçmiştir.

Yay burcu erkeği aşk hayatında tutkuya ve romantizme yer verir ama mıy mıy bir insan değildir. Sohbet ederken de, tartışırken de, sevişirken de meraklı ve iştahlıdır ama herkes onda merak uyandırmaz. Yeni kişiler, farklı kişilikler ilgisini çektiği için beğendiği kadını tanımaya çalışır.

Onunla sıkılmazsınız; sohbeti gayet renkli ve eğlencelidir, bir kadına nasıl hitap edeceğini gayet güzel kestirebilir. Fakat hevesleri çoğunlukla geçicidir ve çabuk bıkması mümkündür. Kültürlü, neşeli, canlı, akıllı, spor yapmayı seven, hareketli ve toplumda kabul gören kadınlardan hoşlanır.

Öfkeli bir yapınız varsa onu itersiniz. Kıskanılmaya tahammül edemez. Koç kadınıyla iyi anlaşır; İkizler, Yay ve Aslan burcu kadınlarıyla mutlu bir beraberlik tutturabilir. Kova kadınıyla da mutlu olması mümkündür. Balık, Akrep ve Boğa burcu kadınlarıyla ilişkisine pek şans verilmez. Akrep ve Terazi burcu kadınlarıyla cinsel yönden çok iyi anlaşabilir.

Yay erkeğinin özellikleri konusunda bir özet vermek gerekirse bu adam açık sözlü, patavatsız, yolculuğu seven, özgürlüğüne düşkün, içten içe çok sabırlı, iyimser, değişken, kararsız, kolay sıkılan, meraklı, çevresindeki insanları (bazen kendinden çok) önemseyen, eğlenmeyi ve doğayı seven, alkole eğilimli, yemeğe düşkün, oldukça zeki ve esprili bir kişilik arz eder.

İçi dışı birdir, kendini allayıp pullama eğilimi yoktur. Kindar olabilir.

Cesurdur; korkar ama her şeyden değil. Güçlü insanları beğenir. Zaaflarını gizler. Haksızlığa uğrayan kişiler için ölümüne savaşabilir; kendisi dahil.

Gelişkin bir adalet duygusuna sahiptir.

Mizahi yönü çok güçlüdür. Ömürlük espriler yapabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.