xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu: İş Hayatı Ve Kariyer

0 5.437

Yay burcu insanları çeşitli yeteneklere ve geniş bir potansiyele sahiptirler. Burç mensuplarının karakteristik özelliklerinden biri olan canlılık kendini 2 şekilde gösterebilir: Fiziksel güç ve coşku olarak ya da entelektüel ve yaratıcı bir gerginlik şeklinde. Aynı Yay kişisi hayatının bir döneminde fiziksel, başka bir döneminde entelektüel iş ve faaliyetlere eğilimli de olabilir.

Yaylar her zaman bir öğrenme açlığı içinde olan kişilerdir. Çok yönlü ve biraz huzursuzdurlar. İfade özgürlüğü onlar için çok önemlidir; düşüncelerini rahatça ifade edemedikleri iş ortamlarında pek üretken olamazlar.

Çok disiplinli, sürekli tekrarlardan oluşan, yaratıcılık gerektirmeyen işler de onlara göre değildir. Hep aynı politikalara ve prosedürlere uymak onları rahatsız eder, heves ve üretkenliklerini azaltır. Bir Yay kişisinin ihtiyacı ona özgürlük veren ve heyecanla hareket edeceği geniş bir oyun alanı sunan işlerdir.

Yay burcu kişileri iş hayatında tek bir alana odaklanmakta zorlanırlar, çünkü ilgi alanları çok geniştir. Yeni insanlarla tanışıp etkileşim kurmayı severler. Bu konuda doğal bir rahatlıkları ve yetenekleri vardır. Yaptıkları işe büyük bir başarıya ulaşmak veya çok para kazanmaktan ziyade öğrenmek, kendilerini geliştirip mükemmelleştirmek için asılırlar.

Yaratıcılıklarını kullanma olanağına sahip oldukları işlerde enerjileri, gayretleri ve yenilikçi fikirleriyle çevrelerindeki insanları şaşırtacak bir performans sergileyebilirler. İş hayatındaki en büyük eksiklerinden biri sabırsız olmalarıdır. Bir iş yerinin kurulması veya yeni bir girişimin başlaması zaman alıyorsa sıkılıp başka bir arayışa girişebilirler. Bu tutumları bazen güzel bir fırsatı kaçırmış olmalarıyla sonuçlanır.

Yay burcunda doğanlar temel ahlaki ilkelere bağlı insanlardır; sahtekarlığa, ikiyüzlülüğe, haksızlığa tepki verirler. Çoğu doğuştan gelen etkileyici bir konuşma yeteneğine sahiptirler; kelimeleri iyi kullanır, güzel konuşurlar. Cesaretlidirler, risk almaktan kaçınmazlar.

İnsanlara karşı olumlu duygular beslerler ve bu kötü bir şey değildir fakat ihanete uğrama ihtimalini, dünyanın kötülüklerini de göz önünde bulundurmaları gerekir. Öğrenmeye açık oldukları kadar öğretmeye de isteklidirler. Kendilerine net bir hedef belirleyip ona sarılmaları tavsiye edilir, aksi takdirde sabırsız ve çabuk sıkılabilen karakterleri yüzünden becerilerini geliştiremeyebilirler.

Çoğu kendi işinde başarılı olur. Oldukça faaldirler. Kıvrak bir zekası ve mizah yeteneği olan kişiler olduklarından, onlarla çalışmak keyiflidir. İyi bir ekip lideri olabilirler.

Yay burcu mensupları yaratıcı ve 1’den fazla görevi üstlenebilen kişiler olmakla beraber egolarını kontrol etmekle ilgili bir sorunları vardır. Yeni ve iyi fikirler sunabilirler fakat işler istedikleri gibi gitmezse sabırsızlanıp öfkelenmeye eğilimlidirler. Dürtüsel kararları başlarını belaya sokabilir. Ayrıca sorumsuzlaşmaya da meyillidirler ve çalışma ortamında olumsuz sesler çıkarabilirler.

Bir Yay burcu kişisi patron olarak genellikle birlikte çalışılması kolay bir insandır. Cömerttir, özellikle iyi çalışan elemanlarını ödüllendirir. Çalışanlarının makul problemlerine karşı anlayışlıdır. Kötü tarafları inatçılığı ve fikrini sıklıkla değiştirebilmesidir.

Yay Burcu İçin Uygun İşler / Alanlar

* İnsanları ikna veya motive etmekle ilgili işler: Satış, pazarlama, topluluk karşısında konuşma gibi.

* Operasyon yönetimi: Yay burcunda doğanlar insanları projelerin gerçekleşmesi için heveslendirmek, onlara olumlu enerji vermek gibi şeylerde iyidirler.

* Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi, yeni insanlarla tanışmayı gerektiren işler

* Reklamcılık

* Siyaset

* Fotoğrafçılık

* Hukuk

* Felsefe

* Yazarlık

* Otel, restoran, bar vb. yerlerde çeşitli pozisyonlar

* Halkla ilişkiler

* Yazarlık, yayıncılık, gazetecilik

* İnsan haklarıyla bağlantılı işler

* Tasarımcılık

* Eğitim öğretim dünyası, öğretmenlik

* Turizm sektörü

* Spor

* Danışmanlık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.