xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu Kadınının Özellikleri

0 2.758

Üst düzey bir kavrama yeteneği olan Yay kadını birden çok konuyla ilgilenmeye eğilimlidir ve bunların hepsi hakkında bilgi sahibi olabilir. Bağımsızlığa ve seyahate düşkünlük Yay burcu kadınının özellikleri arasında başı çeker. Aile bağlarına çok düşkün değildir. Hassas, duygusal ve kırılgandır; içinde sıkıntı ve kederler yaşar ama bunu dışarıya pek yansıtmaz. Merhametli bir insandır, yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğü kişiler için elinden geleni yapar.

Yay burcu kadını neşeli ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptir; onun yanında zaman güzel geçer. Gezmenin her türlüsüne olan düşkünlüğü gözden kaçacak gibi değildir. Partileri, tatil yerlerini, lokantaları, farklı şehirlerde keşif gezileri yapmayı sever.

Dostlarına çok önem veren bu zeki kadın çabucak bıkan bir yapıya sahiptir. Enerjisi ve neşesi onu aranan bir dost yapar. Yay kızı paraya bir araç olarak değer verir, biriktirmekten çok zevkleri adına harcamak için para sahibi olmak ister. Eli açıktır ve savurganlığa da meyillidir.

Fazla açık sözlüdür, utandırıcı ve huzursuz edici sorular sorabilir. Kendini kontrol edemezse açık sözlülüğü patavatsızlığa vardırabilir, bu da bazen yanlış anlaşılmalara yol açar. Bu özelliğinin farkındadır ve durumu düzeltmek için gayret gösterir. Hayal gücü çok geniş olan Yay burcu kadını sportif ve giyimine düşkündür. İş ortamlarına enerjisiyle renk katar.

Yetenekli bir insandır. Huzursuzluğu sevmez ve huzursuz ortamlardan kaçmaya bakar. Arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde kaliteli sohbetler edebildiği ve fikir alışverişinde bulunabildiği insanlardan hoşlanır. Geleneklere karşı isyankardır, ahlaki iki yüzlülükten hoşlanmaz. Hareketlidir, spor yapmayı sever.

Bu kadının hürriyetine düşkünlüğü ortalamanın üzerindedir, emir almaya ve kısıtlanmaya karşı tepkilidir. İlgiyi ve iltifatı sever, arkadaşlıkla aşkı sıklıkla karıştırır.

Mutfak işlerini pek sevmez ve bu konuda çok becerikli sayılmaz. Fakat cana yakın ve ikram yapmayı seven bir ev sahibidir.

Cazibeli bir kadındır ve erkeklerin ilgisini çekmekte zorlanmaz. Özel ilişkilerinde arkadaşlığa, iyi sohbete ve dürüstlüğe önem verir. Çevresinde dolaşan erkeklerin hepsinden hoşlanabilir. Evliliğe karşı biraz ürkektir, özgürlüğü ile aile sıcaklığı arasında kararsız kalabilir. Kendini baskı altında, kısıtlanmış hissetmiyorsa evlenebilir ve evlendiğinde çoğunlukla sadık bir partner olur.

Enerjisi aşk hayatına da geçtiğinden aşk hayatı renkli ve canlı olur. Onu kıskançlık ve baskılarla sıkan bir erkeğe tepki verir; erkek onu sıkmazsa sadık, güvenilir, sevgi dolu ve sıcak bir partner olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.