xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu Kişisinin 5 Güçlü Özelliği

0 1.010

22 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelmiş olan Yay burcu kişileri için de, tıpkı diğer burçların üyeleri gibi, birtakım özel çıkarımlar yapılmıştır. Bu yazıda size Yay burcu kişisinin güçlü özellikleri hakkında bilgi vermeye çalışıcam. Bunun ardından da zayıf yönleri hakkında bir makale yazmayı planlıyorum.

1.Paradan Çok Özgürlüğe Değer Veren Maceracı Bir Yapısı Vardır

Özgürlük Yay için o kadar önemlidir ki seçimlerini mevcut seçeneklerin kendisine sunacağı hürriyete göre yapar. Bu nedenle bazen iyi görünen, ancak belli bir bağlılık gerektiren seçenekleri geri çevirebilir. Yine de, kendi verdiği karar onun için en iyi karardır.

Yaylar son derecede spontan insanlardır. Bir şeyler öğrenme veya gelişme özgürlüklerini kısıtlayan herhangi bir şeyden hoşlanmazlar. Sonucu şansa dayalı bir çaba göstermek söz konusu olduğu zaman, Yay en cesur işarettir. Bağlayıcı ilişkiler ve birine ayak bağı olma fikri onu korkutur. Onu dinamik kılan şey insanları büyük bir enerjiyle sevmesi ve yaşamlarına heyecan getirmesidir.

Özgürlükle para kıyaslandığında, özgürlüğe daha çok değer verir. Bunun sebebi başkaları tarafından yönetilmekten hiç hoşlanmamasıdır. Hatta bundan nefret eder. Ona göre, insanın kendi seçimlerini yapabilmesi için özgür olması gerekir. Paranın satın alamayacağı basit zevklerin tadını çıkaran bir insandır.

Yay burcu gezmeyi, açık havanın tadını çıkarmayı, farklı yerler görmeyi seven insanların burcu olarak bilinir. Burcun üyeleri başka şehirleri, yabancı ülkeleri görmeyi severler. Yabancılarla iletişim kurmaktan ve dil öğrenmeye çalışmaktan da hoşlanırlar.

Meraklı ve enerjik Yay, tek başına geçirdiği zamanlardan da zevk alır. Evde kalıp televizyon izlemek, hobilerine zaman ayırmak veya çalışmak da keyifle yaptığı şeylerdir. Çok az kişi onun maceracı doğasının farkındadır.

Bütün Yaylar içe dönük değildir ve öyle olanları bile, risk almaktan korkmaz. Yaşam heyecanını canlı tutmak için yeni şeyler denemeye eğilimlidirler.

2.Son Derecede Açık Sözlüdür

Yay burcunun güçlü özellikleri denilince bazen fazlaya kaçan bir dürüstlüğü mutlaka akla getirmek gerekir. Açık ve dürüstçe konuşma eğilimi burcun kişilerinin en belirgin, en güçlü yönleri arasındadır. İçinden geçenleri söylemekten çekinmeyen açık sözlü Yay, aynı zamanda gelişmiş bir mizah anlayışına sahiptir. Mizah anlayışının merkezine gerçekleri koyar ve duyguları ve aşırı duygusal insanları pek dikkate almaz.

Nezaketsiz veya başkalarını incitmeyi seven biri değil; duygusal tepkilere, özgürlüğe veya maceraya verdiği kadar değer vermeyen biridir. Bu açıdan dünyanın en sevimli insanı olmayabilir ama yine de dürüstlüğün ve başkalarına karşı açık olmanın erdemine inanır.

Yaklaşımları her zaman doğrudandır. Her zaman, ne söylediyse onu kasteder. Ancak, yorumları bazen gereğinden sert olabilir ve insanları yaralayabilir. Aslında, açık konuşurken bunu konuştuğu arkadaşının faydasını gözeterek yapar ve karşılığında hiçbir şey beklemez.

3.Doğuştan Açık Fikirli, İyi Kalpli Ve Gönlü Zengin Biridir

Yay, genel olarak olumlu bir bakış açısına sahiptir, açık fikirlidir, kolayca düş kırıklığına uğrayabilir. Başkalarının görüş ve inançlarına karşı hoşgörülüdür. İnsanların görüşlerini dinlemeye ve onlara bir şans vermeye açıktır. Yaşam tercihleri için başka birini ağır bir şekilde yargıladığı nadiren görülür.

Büyük bir kalbi vardır ve cömert bir insandır. Yeni şeyler denemek için hemen her zaman heveslidir. Birinin hedefine ulaşması veya daha iyi bir hayatı olması için yardım etmek adına zahmete girebilir. Arkadaşlarının mutlu olmasını ister ve çevresindekilere sevildiklerini hissettirmek için çaba gösterir. Sarsılmaz cömertliğiyle insanları kendine çeker.

Yay burcunda doğmuş bir arkadaşınız varsa şanslısınız. Ne zaman, hangi saatte olursa olsun, konuşacak birine ihtiyaç duyduğunuzda oradadır.

Bütün burçlar içinde en sıcak ve gönlü zengin insanlar Yay burcundan çıkar ama Yaylar bazen daima başkalarını dinlemeye ve yardım etmeye çalışmaya açık olmaktan dolayı zarar görebilirler. Başkaları sıklıkla bu yönlerinden faydalanmayı deneyebilir. İnsanlara güvenmeleri ve büyük, merhametli bir kalbe sahip olmaları bazen saf biri gibi görünmelerine yol açar. Bu konuda dikkatli olmalıdırlar. Sahip oldukları bu özelliklerde yanlış bir şey olmamakla beraber, nezaketlerini herkesin hak etmediğini hatırlamaları gerekir.

4.Entelektüel, Enerjik Ve İyimserdir

Yay burcu kişisi filozofça düşünceleri olan bir insandır. Doğru ve yanlış hakkında net yargıları vardır. Manevi konularda görüş alışverişinde bulunmayı sever.

Birçok Yay, yaşamın derin anlamlarını dinde arayabilir. Dini ve ruhani konularla ilgilenebilirler, ancak bunlara kuru kuruya inanmazlar. Kanıtlara ve mantıklı görüşlere ihtiyaç duyarlar. Spiritüel yönleri vardır ancak fiziksel dünyayla bağlantıları da gayet güçlüdür.

Yayların çoğu entelektüel insanlardır. Yeni bilgiler edinmeyi, hislerini yansıtmayı, yaşamı derin anlamda kavramayı, iyinin ve kötünün kaynağı ile kendilerinin ve başkalarının hayattaki gayeleri üzerine düşünmeyi severler. Başkalarıyla konuşup tartışmayı da öyle. Okumaktan, bilgelik ve içgörü kazanmaktan hoşlanırlar.

Her şey için meraklıdırlar, her zaman farklı konulara ilgi duyarlar ve konuşmalarıyla başkalarını rahatça etkileyebilirler. Yay kişisi, edindiği bilgileri yorumlamakta yaratıcıdır. Bilgilerini insanlığın dünya vatandaşlığı olgusunun daha iyi anlaşılması için kullanır.

Jüpiter yönetimindeki bir burcun üyesi olarak Yay, çoğu zaman bitip tükenmez bir iyimserliğe sahiptir. Derin bir sorunun içinde bile olsa olayın parlak taraflarını görmeye çalışır ve bir gün güneşin tekrar parlayacağına inanır. Kendisine kötü davranan insanlar için de bu durum geçerlidir, onların içindeki iyiliği görmeye çalışır.

Yüksek seviyede bir coşku da Yay burcunun güçlü özellikleri arasında yer alır. Yay burcu ateş grubunda yer alır. Yaylar enerjilerini eğitim, seyahat ve araştırmaya yönlendirirler. Bir ekibin içinde, diğerlerinin yaratıcılığına büyük katkıları olabilir.

Bir durumla ilgili herhangi bir fırsat ortaya çıktığında, bu anlardan yararlanmak ve ilerletmeyi başlatmak için ideal bir kişidir. Macerayı sevgisi ve hayal gücünün zenginliği hayatında ona yardımcı olacak değerli özellikleridir. Başkalarına yardım etmeyi seven bir insan olarak, birinin yardıma ihtiyaç duyduğunu hissetmekte de iyidir.

5.Başkalarının Etkisi Altında Kalmaz

Yay, kendine yeten bir insandır ve düşüncelerini kendi tespit ve duygularına göre oluşturur. Ezberlere ve alışkanlıklara aykırı, kural dışı fikirler üretmeye yatkındır. Başkalarından kolay kolay etkilenmez ve kontrol edilemez. Bu özelliği hürriyetine düşkün olmasıyla bağlantılıdır. Fikirlerini geniş düşünerek ve özgürce oluşturmak ister.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.