xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcunun Aşk Hayatı

0 1.059

Yay burcu insanları hayatı bir eğlence olarak algılar, yaşama yeni fikirlerle ve hevesle yaklaşırlar. Yay burcunun özellikleri arasında en belirgin olanları özgürlük tutkusu, maceracılık, bonkörlük ve doğallıktır. Romantizmden ve aşkın verdiği heyecandan hoşlanmalarına rağmen bir yere bağlanıp kalmayı sıkıcı bulabilen Yay’lar aşkı da bir serüven veya mücadele gibi algılarlar.

Yay burcu aşk hayatında da direkt yaklaşımlarını devam ettirir ve genellikle duygu ve düşüncelerini karşısındakinin ne düşüneceğine pek aldırmadan ifade eder. Onun bu huyu bazen tatsızlıklara yol açsa da tutumu doğal yapısının gereğidir, bunu kötü niyetle yapmaz.

Yay erkeği aşk hayatında fazla sahiplenilmek ve kıskanılmak istemez. Rahatlığa çok önem veren bu erkek içinden geldiği gibi davranmak ister ve bu açıdan partnerine karşı da saygılıdır. Onun hayatına pek müdahale etmez ve kıskançlığıyla bunaltmaz, fakat bunun nedeni partnerini sevmemesi değildir. O sadece kendisi için beklediği saygıyı beraber olduğu kadına da göstermektedir.

Komplekssiz, anlayışlı ve rahat bir insandır; beraber olduğu kişiye cidden değer verir ve ilişkileri genellikle uzun süreli olur. Diğer yandan değişiklikten de hoşlanır, bir kadına gerçekten bağlanması için onu çok fazla sevmesi gerekir. Evliliğe çok sıcak bakmayan Yay burcu erkeği ancak her yönüyle uyuştuğu biriyle karşılaştığı zaman evliliği düşünmeye başlar, evlenmek için evlenmez.

Dışa dönük ve değişime açık bir kişiliği olan Yay kadını aşk hayatında kısıtlanmaya şiddetle tepki gösterir. Hayatına canlılık, renklilik ve değişik getirebilecek dürüst karakterli ve net erkekleri tercih eder. Yay burcu kadını yalandan, sahtekarlıktan hiç hoşlanmaz ve beraber olacağı erkeğin dürüst biri olmasına çok önem verir. Onu kısıtlamamak, istek ve eylemlerine fazla müdahale etmemek gerekir. İlişkisinde baskı gördüğünü hisseder ve bu yüzden bunalırsa ayrılmakta fazla tereddüt etmez.

Güven ve sadakat ilişkide en çok önem verdiği unsurlardır. Çok baskıcı ve kıskanç değildir, kısıtlanmayı sevmediği gibi kısıtlamaya da kalkmaz. Hayatı her açıdan tecrübe etmek istediği için aniden evlilik kararı alabilir, fakat evlilik içinde de baskıya tahammülü yoktur.

Yay burcu aşk hayatında genel olarak entelektüel paylaşımlarda bulabildiği, güzel sohbetler edebildiği, birlikte eğlenceli vakit geçirebildiği, aşırı baskıcı ve kıskanç olmayan insanları tercih eder.

Yay burcunun erkeği de, kadını da evde çok fazla zaman geçiren, dışarı çıkıp bir şeyler yapmaktan hoşlanmayan ve hayatlarına fazlaca müdahale eden insanlarla geçinemez.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.