xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcunun Genel Özellikleri

0 1.220

İçten ve iyimser bir yaşam görüşüne sahip ve özgürlüğüne düşkün kişiler olan Yay burcu insanları özellikle gençlik döneminde geleneklere aykırı davranışlar sergileyebilirler. Enerjik, dinamik, canlı ve becerikli bir yapıda olan bu kişilerin kavrayışı da oldukça hızlıdır. Maceradan ve risk almaktan hoşlanırlar, geniş görüşlüdürler ve eğlenceli bir partner olurlar.

Değişkenlik de Yay burcunun genel özellikleri arasındadır ve bu durum bazen ilişkilerine tutarsızlık getirebilir. Hemen her konuda geleneksel düşüncelerle ters düşen görüşleri olan Yay burcu insanı hürriyetine kastedildiği zaman altüst olabilir. Genelde sportmen bir dış görünüşü ve adil bir yapısı vardır.

Yay burcu insanları araştırmayı, keşfetmeyi, dağarcıklarında bir şeyler biriktirmeyi severler. Çok yönlü kişiler olduklarından aynı anda birkaç konuyla ilgilenebilir ve bundan mutluluk duyarlar. Gergin, huzursuz, sıcakkanlı ve ateşlidirler; çabuk öfkelenirler ama aynı zamanda bağışlayıcıdırlar ve kötülük düşünmezler.

Herhangi bir şeyden sorumlu tutulması kolay olmayan Yay insanları, geleneksel ve muhafazakar bir düşünce yapısı olan kişilere yorucu ve irkiltici gelebilir. Kötü yönleri baskın olan Yaylar ahlaken zayıf, verdikleri sözü tutmayan kişiler olabilir.

Yay burcundan sorumsuz ve savruk tipler de çıkabilir. Önderlik yeteneği de olan bu aktif, güler yüzlü ve sokulgan insanlar düşünceli bir karaktere sahiptirler ve varmak istedikleri bir amaçları vardır.

İçtenlik, neşe ve zekanın yanı sıra cömertlik de Yay burcunun  özellikleri arasındadır. Bazıları verici yapılarından dolayı sömürebilirler ama kendilerinde insanları sömürme eğilimi yoktur.

Yay insanlarının ufukları geniştir, büyük işler ve olaylarla ilgilenebilirler ama sabırsız oldukları için ayrıntıların pek üstünde durmazlar. Göçebe ruhlu olan bu insanlar yolculuktan, gezmekten, keşfetmekten hoşlanırlar ve fiziksel olarak seyahate çıkamasalar bile zihinlerini geliştirecek faaliyetlerde bulunurlar.

Merhametlidirler, hayvanları severler, doğada ve geniş alanlarda bulunmaktan hoşlanırlar. Onların yanında gülersiniz, çünkü gözlem güçleri de, mizah yetenekleri de yüksektir ve bu ikisinin kombinasyonu sayesinde akıcı, eğlenceli sohbetler yapabilirler.

Kişilere ve olaylara mizahi açıdan bakmakta çok iyidirler. Bulaşıcı bir heyecanları ve enerjileri vardır, onların yanında olmaktan keyif alırsınız. Sevdikleri, yakınları için günün her saatinde müsaittir. Sevdiği insanlara yardımcı olmayı, yol göstermeyi sever.

Yay burcu insanları iyi birer konuşmacıdır, geleneksel olmayan fikirlerini ve bunları bazen patavatsız bir şekilde ifade edişlerini kaldırabilirseniz onlarla sohbet etmekten hoşlanırsınız. Aptalca risklere atılabilirler ama çoğu zaman bundan ders çıkarmayı da becerebilirler.

Parayı yönetmek konusunda pek başarılı değildirler. Bazen fazlaca net ve direkt konuşup karşılarındaki kişiyi incitebilirler.

Herhangi bir şeyle meşgul olmayan Yaylar büyük ihtimalle bunalıma girer. Mutlu olmak için kendilerini bir idealle, bir amaçla beraber tanımlamaları ve o uğurda uğraşmaları gerekir. Fakat maymun iştahlı bir yanları da olduğundan bir uğraşı yarıda bırakıp bir başkasına yönelebilirler.

Bağımsız bir karakteri olan, hürriyetine düşkün Yay kişisini kendinizden uzaklaştırmak istiyorsanız onu kontrol etmeye, sorgulamaya, ne yapması ve nasıl yaşaması gerektiğini söylemeye başlayın. Özellikle de bunları talimat verir gibi söylerseniz sizden uzak durmak için elinden geleni yapacaktır. O bazı yerleşik toplumsal kuralları anlamsız bulur ve bunların kendisine enjekte edilmesinden hiç hoşlanmaz. Ne yapmaya çalıştığınızı da rahatça anlar, zira çoğu zaman insanları bir kitap gibi okuyabilen biridir. Sezgileri ve içgüdüleri oldukça güçlüdür.

Sıklıkla yalan söyleyen, olduğundan farklı biri gibi görünmeye çalışan yapay bir insansanız çoğu zaman bunun da farkına varır ve sizinle fazla yakın olmak istemez, çünkü böyle insanlardan hiç hoşlanmaz.

Yay çocukları çoğunlukla güler yüzlü, spor yapmayı ve hayvanları seven, iyi kalpli, iyi bir öğrenci olan fakat disipline pek gelemeyen çocuklardır.

(Güncellendi: 04.10.2017)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.