xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcunun Olumlu Ve Olumsuz Özellikleri

0 2.306

Yay burcu kişisi maceraperest, aktif, sokulgan ve esnek fikirli bir insandır. Yeni yerler görmeyi, yeni bilgi ve deneyimler edinmeyi sever. Dışa dönük, hevesli, girişken, bağımsız ve doğal bir kişiliği vardır. Kendi başına olmak onu pek rahatsız etmez. Başarı yolunu başkalarından fazla rehberlik almadan kendi yetenekleriyle bulma yeteneğine sahiptir. Başkalarına yardımcı olmayı sever. Olaylara iyi tarafından bakmaya yatkındır. Güvenilir bir insandır; ona çekinmeden sırlarınızı verebilirsiniz. Neşeli ve esprilidir, neşesini insanlara da bulaştırır.

Yay burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri her zaman tamamen birbirine zıt şeyler değildir. Sahip olduğu bazı özellikler bir noktaya kadar olumlu, bir noktadan sonra olumsuz etkiler yapar. Örneğin açık sözlü olması iyidir ama bunu kabalığa vardırdığı zaman iyi olmaktan çıkar. Çift karakterlidir; son derecede enerjikken birden uyuşuk birine dönüşebilir. Bir olaya birçok açıdan bakabilmek açısından geniş ve esnek; fikirlerini kolay kolay değiştirmemek açısından sabit fikirlidir.

Gelişme ve fırsat gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen Yay burcunu simgeleyen yarı insan – yarı at figürün elindeki ok büyük fikirleri tecrübeleri avlamak için uzanmıştır. Macera ve heyecan isteyen bağımsız ruhlu birini ifade etmek için uygun bir semboldür bu.

Yay insanının cesaret veren, olumlu bir doğası vardır. Arkadaşlarının mutlu olması için bir şeyler yapmayı sever. Başkalarının özel hayatına müdahale etmez. Kıskanç değildir. Mizah yeteneği yüksektir ve iyi bir konuşmacıdır. Acı gerçekleri söyleme eğilimi de Yay burcunun özellikleri arasındadır; bu bazen kırıcı olmasına yol açmakla beraber insanların ona güven duymasını da sağlar.

Hiç tembel değildir ama kısa zamanda sıkılmak gibi bir sorunu vardır. Çabuk sonuç almak isteyen bir insan olduğu için, tamamlanması uzun sürecek projeler onu daraltabilir. Genellikle şanslıdır. Onurlu ve samimidir. Adalete önem verir. İsyankar bir yapısı vardır.

Araştırma yapmak, bir projeyi başlatmak, kendisine yabancı olan kavramları anlamaya çalışmak için her zaman heveslidir. Hızlı düşünür, orijinal fikirler üretmeye yatkındır. Bütün Ateş grubu burçları gibi idealisttir ve hayalleri engellendiği zaman kolayca yıkılabilir. Hayatı anlamak, gerçeği bulmak, farkındalığını arttırmak ister.

Yay burcu kişisinin gerçekten seveceği bir iş bulması kolay değildir, zira bir yerlerde bulunacak daha iyi bir şey olduğuna inanma eğilimindedir. Ekip ortamında çalışmaktan hoşlanır. Seyahatle veya fikir alışverişiyle bağlantılı bir işte çalışmaktan mutlu olur. Öğretmen, uçuş görevlisi, yazar, tur operatörü veya filozof olmaya yatkındır. Fakat ayrıntılarda pek iyi değildir. Detaylarda boğulmasını gerektirmeyen, kendini fazla kısıtlanmış, daraltılmış hissetmediği işlerde daha iyi performans gösterir.

Partileri ve sosyalleşmeyi sever fakat araştırıp öğrenmeyi isteyen daha derin bir yönü de vardır. Bunun için sabit kalabilir, ama bir macera, bir değişiklik yaşama imkanı olduğu zaman buna hep hazırdır. Talimat almaktan, ne yapması gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmaz. Kendisinden çok fazla şey beklenirse mutsuz olur.

Yay Burcunun Olumlu Özellikleri

* Pozitif

* Yeniliklere açık, keşifçi

* Yardımsever, başkalarına faydalı

* Bağımsız

* Öğrenmeye açık, meraklı

* Enerji dolu, neşeli

* Entelektüel

* Kendine güvenli

* Sosyal, iletişim kurmada başarılı, arkadaş canlısı

* Doğal, net

* Açık fikirli

* Güvenilir ve sadık

* İyi gözlemci, isabetli tespitler yapabilen

Yay burcunda doğanlar akıllı insanlardır, farklı konularla ilgilenirler. Konuşma tarzları etkileyicidir. Heyecanı sever, risk almaktan çekinmezler. Hareketlidirler. Hayatı ileriye doğru yaşarlar.

Yay kişisi Zodyak kuşağının en enerjik ve bağımsız insanlarından biridir. Sürekli gerçeğin peşinde dolaşır. Sıkıntıda olan birine yardım etmek için elinden geleni yapar. Bir hedefe ulaşmayı kafasına koyarsa çok hırslı ve iddialı olabilir.

Yay Burcunun Olumsuz Özellikleri

* Bazen karşısındakini incitecek derecede açık sözlü

* Analitik becerisi yetersiz

* Agresif davranmaya eğilimli

* Kolay ve çabuk sıkılan

* Sabırsız, huzursuz, enerjisini doğru yönlendiremeyen

* Düzensiz, huzursuz

* Önemsiz konulara takılabilen

* Sorumsuz

* Ciddi bir vizyonu olmayabilir

* Sabit fikirli, düşüncelerini değiştirmesi zor olan

Yay burcu kişisi bazen gereksiz riskler alabilir. Küstahça bir dürüstlük ve düşüncesiz hareketlerle başkalarını incitebilir. Huzursuz bir yapısı olduğu için enerjisini doğru kanalize edemeyebilir. Çoğu şeye ilgisi kısa sürer, bu yüzden olabileceğinden daha az verimli olabilir. Kendine güveni aşırıya kaçarsa hata yapabileceğine ihtimal vermez; bu yanlış tutumu hatalara sebep olur.

Yay Burcunun Uyumlu Olduğu Burçlar

İkizler

Koç

Aslan

Yay Burcunun Uyumsuz Olduğu Burçlar

Boğa

Başak

Yengeç

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.