xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Erkeği – Akrep Kadını Aşk Uyumu

0 3.722

Her ikisi de mutlak gerçeği arayan bir erkekle bir kadının ilişkisidir Yay erkeği – Akrep kadını ilişkisi. Bu durumun aralarındaki konuşmalara ne şekilde yansıdığını hayal edin: Her şeye dair konuşabilirler, ana odak noktaları da felsefi konular olur.

Onları tartışmak için bir araya gelmiş bir psikolog ve bir filozof olarak düşünebilirsiniz. Erkek hayatın bütün derinliklerine göz atmayı sever, kadın ise bir insanın sahip olabileceği her sırrı bilmek ister. Başlangıçta birçok ortak noktaları varmış gibi görünür, fakat bu görünüş aldatıcı olabilir.

İkisi de hayattan heyecan isteyen insanlardır fakat o heyecanın gelmesini bekledikleri yerler açısından birbirlerinden farklıdırlar. Mutlu ve doyurucu bir ilişki kurmaları imkansız değildir, ancak bu iki tarafın da uzlaşmaya hazır olmasını gerektirir.

Bir Akrep burcu mensubu ile arkadaş olursanız ondan tam bir bağlılık bekleyebilirsiniz, fakat onun güvenini kazanmanız kolay olmaz. Akrep kadını sonsuz sadakatine ve güvene olan açlığına rağmen çoğunlukla insanlara onları kendine yaklaştıracak kadar güvenmekte zorlanır.   Yay erkeği, tam tersine, arkadaşlık kurmayı kolaylaştıran biridir ve eğlenceli ilgi çekici insanlarla beraber olmayı her zaman sever. Bağımsız bir yapısı vardır ama hiçbir şekilde yalnız değildir. Tek başına da iyi zaman geçirir ama kalbinin derinliklerinde bir sosyal kelebek yaşar.

Akrep burcu kadını – Yay burcu erkeği arasındaki dostane ilişkiler genelde iyi gider ama bir aşk ilişkisi muhtemelen mevcut sorunların ve farklılıkların daha da derinleşmesine yol açabilir. Akrep kızı sevdiği zaman tutkuyla bağlanan, partnerini odak noktası yapan biridir ve bu yönü Yay erkeğini kaybetmesine sebep olabilir.  Kendisine yöneltilmiş aşırı duygulardan hoşlanmaz, bu durumda kendini bunalmış hissedebilir.

İkilinin randevuları sırasında erkek, kadına kolayca açılır, kadın ise, gerçek benliğini gözden gizler. Erkeğin kişiliğini ve bütün sırlarını keşfetmek ister ve onu sırları olmadığını görünce hayal kırıklığına uğrayabilir. Kendisi pratikte gizlilik esrardan beslenirken, bu adam, bir şeyleri saklayamayacak kadar dürüst biridir.

Bu beraberlikte erkek kadının çekiciliği ve gizemiyle büyülenirken, kadın da onun esprili ve rasyonel bir insan olduğunu fark eder ve erkeğin kendisini beğenmesi için sistemli bir yol izler. Yay’a akıllıca, en karanlık sırlarını açığa vurmasını sağlayacak sorular sorar. Onun itiraf edeceği bir şey yoktur, fakat yapısı kadını etkileyecek kadar karmaşıktır. Birbirlerine doğru çekilirler ve karşılıklı olarak besledikleri hisleri daha da açığa çıkarmak isterler.

Çiftin cinsel hayatı son derecede tutkulu olur. Ancak, yatak odasının dışında üstesinden gelmeleri gereken ciddi sorunlar yaşayabilirler. Erkek son derecede dürüst, doğrudan ve basit biriyken kadın duygularını çoğu zaman gizli tutar ve gerçekte nasıl hissettiğini göstermemekte ustadır. Bu, erkekte sinir bozukluğu ve hayal kırıklığı yaratabilir. İkisinin uyum sağlamasını zorlaştıran temel sorunlardan biri Akrep’in gizli, kapalı tabiatıdır.

Diğer bir sorun da kadının kıskançlığıdır. Yay’ın en sadık işaretlerden biri olduğunu söyleyemeyiz. Öte yandan ihanet Akrep’in tolere edemeyeceği bir şeydir. Gayet kibar biri olan ve sadakatsizlik yaparken kimseyi incitmemeye çalışan -Bu mümkün değildir, ama en azından dener- bu adam, Akrep kadınının onun özgürlüğünü kısıtlama çabalarına içerleyecektir. Bir denge sağlamanın yolunu bulmadan önce birkaç kıskançlık krizi yaşayabilirler.

Özgürlük alanları konusundaki çatışmaları sadece kıskançlıkla ilgili de olmaz. Güçlü bir karakteri olan Akrep kızı her şeyin kontrolünü elinde tutmak ister. Yay ise birinin hayatını kontrol etmesine izin verecek biri değildir. Akrep’in saldırganlığını kabul edemediği için daha ilk çatışma alametlerinde uzaklaşma yoluna da gidebilir.

Yay burcu erkeği – Akrep burcu kadını ilişkisinde tarafların birçok karşıt yönleri vardır. Erkeğin sürekli dışarıya çıkma ve yeni insanlarla tanışma isteği kadını sinirlendirebilir. Onun giderek artan kısıtlama ve sahiplenme talepleri, deyimin tam anlamıyla özgür bir ruh olan erkeğin geri çekilmesine yol açabilir. O esnek yapılı bir insandır ve ilişkisinin yürümesi için bazı tavizler verebilir, fakat onun kadar evcilleşmesi mümkün değildir. Fazla sahiplenilmeye, fazla müdahaleye de gelemez. Kadının bu açıdan kendini kontrol etmeye çalışması gerekir.

Başarılı bir ilişki için sözlü iletişime odaklanmalı ve sorunların Akrep patlayana kadar büyümesine izin vermemelidirler. Erkek kendini kavga anlarında kadın hakkında olumsuz yorumlar yapmak ve onun kalbini kırmak konusunda kontrol etmeye çalışmalı, bunun yanı sıra ona hayatın her zaman çok da ciddi olmak zorunda olmadığını gösterebilmelidir. Kadın erkeğe güvenmeyi öğrenmeli, erkek de, zaman zaman onunla kalarak, ona uyarak bu güveni kazanmaya çalışmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.