xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 5.939

İstikrara ve duygusal güvenliğe ihtiyaç duyan, hayatta yaptığı her şeyi kendini güvende ve huzurlu hissetmek için yapan Boğa burcu kadını ile macera, adrenalin ve risk için yaşayan Yay burcu erkeği arasındaki ilişki son derecede tutkulu olabilir ama bu genellikle kısa süreli bir ilişkidir. İkisinin uzun süre mutluluk içinde bir arada yaşaması çok zordur. Bu ateş / toprak kombinasyonu iki taraf için de pek hayırlı olmaz.

Yay erkeği – Boğa kadını ikilisinin uzun vadede iyi gitmesinin şartı tarafların birbirlerinin ihtiyaçlarına çok fazla uyum göstermesidir. Ancak, Boğa sabit bir burçtur ve bu konuda pek bir şey yapmaz. Bu yüzden aralarındaki uyumu sağlamak Yay erkeğine kalır, fakat o da, değişken bir burcun üyesi olarak esnek bir yapıya sahip olmasına rağmen, kesin bir kırmızı çizgisi vardır: Hürriyeti. Özgürlüğünden vazgeçecek derecede tavizkar davranamaz.

Çekici, kadınsı ve yumuşak Boğa kızı olağanüstü derecede sabırlıdır ama karşısındaki kişi sabrını sürekli olarak sınarsa vahşi bir öfkeyle ortalığı darmadağın edebilir. Sevgi ve güzellik gezegeni Venüs’ün idaresindeki bu kadın, partnerini baştan çıkarmak için bütün çekiciliğini kullanır. Onun ilgisinin devamlı olmasını sağlamak için etrafında dört döner.

Meselelerini kendine saklamayı tercih eden ve başkasının işine karışmayı sevmeyen bir insandır. Disiplinli ve pratiktir. Gerçekçi, mantıklı, iyi kalpli ve naziktir. Sevdiklerini gözeten bir insandır. Evlendiği zaman, evin dekorundan partnerini eşini cinsel açıdan tatmin etmeye kadar her konuda iyi bir performans sergiler.

Yay erkeği onun zekasını da, güzelliğini ve çekiciliğini de takdir eder. Fakat, er ya da geç, bu kadının aradığı heyecanlı ve çok yönlü kişiliğe sahip olmadığını fark edip daha heyecan verici, daha maceralı bir ilişkinin hayalini kurmaya başlayabilir.

Başlangıçta her biri diğerinin kendisininkinden farklı olan özelliklerine doğru çekilir ve bu bir süre için eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler. Ama beraberliğin romantik kısmı sona erdiğinde büyük ihtimalle sinirlenmeye başlayacaklardır. Küçük olaylar büyük fırtınalara dönüşmeye başlar. Yay’ın küstahça davranışları hassas Boğayı incitebilir.

Boğa burcu kadını – Yay burcu erkeği ilişkisi uyum ve istikrar yönünden pek umut vermeyen zor bir ilişkidir. İstikrarlı ve yönü belli bir ilişkiyi tercih eden bir kadınla eğlenceli bir ilişki yaşamak isteyen bir erkeğin uzun vadede mutlu olmaları kolay değildir.

Bu çiftin sorunsuz bir ilişki yürütebilmek için birçok problemle yüzleşmeleri gerekir. Erkek, zekası ve büyük iyimserliğiyle kadında hayranlık uyandırır. Her zaman belirli bir amacı olan bu adam felsefi şeyler düşünmeye eğilimli, işlek ve farklı bir beyne sahiptir; alışılmışın dışında fikirleri vardır.

Pozitif bakış açısıyla Boğa kızına normalde hayal bile edemeyeceği bir hayat perspektifi sunar, onun hayatındaki kötü olayların üstesinden gelmesine yardım eder. Diğer yandan o, Boğa kızının tersine, ilgi alanları evin dışında olan ve mutlu yuvasında sakin bir hayat yaşama fikrine çok sıcak bakmayan bir adamdır. Ateşli, coşku dolu bir karakteri vardır, sorumsuz davranışlar sergileyebilir, açık sözlülüğü kırıcı olabilir.

Mutlu ve huzurlu bir ev hayatını hayal eden Boğa kadını onu biraz durulmasını sağlayabilse bile bu başarısı muhtemelen sürekli olmayacaktır. Bu adam çabucak huzursuz olan ve huzursuz olunca hızlı davranan biridir. Fazla sıkıştırılırsa kendini boğuluyormuş gibi hisseder. Erkeğin bu noktaya gelmesi Boğa kadını – Yay erkeği beraberliğinde sadakatsizlik riski oluşturabilir. Kadın, uğradığı hüsranın etkisiyle saldırganlaşabilir.

Yay erkeğinin bu durumda kendini kontrol etmesi veya karşısındakinin davranışlarına sabırla dayanması neredeyse imkansızdır. İkilinin arasındaki karşıtlıklar zamanla daha da artar. Birbirlerini anlamak için büyük bir çaba göstermeleri gerekir, bunu yapmazlarsa daha çok sürtüşmeye başlarlar. Karşıt özellikleri olan kişilerin uyuşması, birbirlerini tamamlaması mümkündür ama bu ikili arasında bu uyumun sağlandığı nadiren görülür.

Yay burcu erkeği – Boğa burcu kadını beraberliğinde taraflar acı verici duygusal yaralar alabilirler.  Boğa kadınının kontrolcü davranışları özgürlüğüne her zaman, her koşulda düşkün olan bu adam için sıkıcıdır.  Karakterleri neredeyse her yönden zıttır. Yay erkeğinin, rutin bir hayata Boğa kadınını tatmin edecek derecede adapte olması oldukça zordur. Mutlu bir beraberlik yürütmeleri imkansız değildir ama büyük bir çaba gerektirir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Yay erkeği – Yengeç kadını 

Başak kadını – Yay erkeği 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.