xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Erkeği – İkizler Kadını Aşk Uyumu

0 2.945

Şimdi baktım da, burçlar arası  aşk uyumu konulu yazıların tamamlanması için 55 makale daha yazmam lazım. Yay erkeği – İkizler kadını aşk uyumu hakkındaki bu makaleyi de bitirdim mi 54 kalacak. Bitirmek için önce başlamak lazım tabii – e, başlayayım madem.

Yay Burcu Erkeği

Bir ateş grubu üyesi olarak sosyal, kendine güvenen, coşkulu, bencil, huzursuz ve cesur bir adamdır. Ateş enerjisi yaratıcılığı ve eğlenceyi sever.

Değişken bir işaret olarak esnek, diplomatik, tutarsız, istikrarsız, belirsiz ve güvenilmezdir. Değişken enerji bukalemuna benzer.

Egemen gezegeni Jüpiter olan biri olarak prensip sahibi, onurlu, umutlu, zarif, cesur, hevesli, şanslı, hoşgörülü ve sorumsuzdur. Jüpiter, daha geniş kapsamlı amaçların ve olasılıkların gezegenidir.

Yay erkeği maceracı ve araştırmacı bir insandır ve Zodyak’ın öğretmenidir. Çok zekidir ve aklını hırs, maneviyat ve felsefe üzerine yoğunlaştırır. Bağımsızdır ve her zaman hareket halindedir. Aktif ve özgürlüğü seven doğası onu bir şeye mecbur etmeyi zorlaştırır. Gizli kapaklı yollarla baskı altında tutulduğunu hissetmekten nefret eder.

İkizler Burcu Kadını

Bir hava grubu üyesi olarak entelektüel, zeki, konuşkan, bağımsız ve sosyaldir. İletişim becerisi güçlüdür. Hava enerjisi beyinle bağlantılı ve cin gibidir.

Değişken bir işaret olduğundan diplomatik, belirsiz, uyarlanabilir, değişken, güvenilmez ve esnektir.

Merkür tarafından yönetilen biri olarak konuşkan ve zekidir. Anlayışı ve sezgileri güçlüdür, gelişmiş bir iletişim yeteneğine sahiptir. Merkür, Tanrıların elçisidir.

Yay Erkeği – İkizler Kadını İlişkisi

Özellikler ve Değerler: 9 / 10

Kişisel özgürlük: Özgürlüğü en çok seven işaretlerdir Yay ve İkizler . Kendilerini açık, bağımsız ve bağlardan arınmış hissettikleri oranda gelişip ilerlerler. İkisi de çok fazla ilgi isteyen veya kıskanç insanlara tahammül edemezler. İlişkileri bu açıdan çok iyi gider. Birbirlerine bol miktarda alan sağlarlar ve her zaman ilişki içinde bağımsızlığı teşvik ederler. Öte yandan, her biri partnerini ihtiyaç duyduğu zaman yanında bulacağını bilir.

Hava – ateş buluşması: İkisi de eril unsurlar olan hava ve ateş enerjileri bir aradayken iyi çalışır. Yay’ın dinamik, ateşli özü ve İkizler’in canlı, çok yönlü zihni arasında doğal bir uyum vardır. Bu uyum ruh hallerini coşkulu ve yüksek tutar. Kadın ilişkiye çeşitlilik getirirken erkek de canlandırıcı etkinliklerle hayat verir. Onun güçlü ve vizyon sahibi zihni kadının sayısız fikirlerinin toparlanmasına yardım eder.

Karşılıklı değişkenlik: Bu 2 Zodyak grubu benzer şekilde çalışırlar, zira ikisinin enerjisi de değişkendir. Uyum içinde olduğunda bu onları birbirlerine karşı duyarlı ve uyumlu hale getirir. Değişken enerji aynı zamanda sorumsuz ve güvenilmez olmalarına da yol açabilir.

Sosyallik ve dışa dönüklük: Partiler, toplantılar ve sosyal etkinlikler onların can damarlarıdır. İkisi de dışarı çıkmakla, yeni insanlar tanımakla aynı derecede ilgilidirler. Aile üyeleriyle, arkadaşlarıyla veya yabancılarla uzun ve ilginç sohbetlere dalmaya bayılırlar.

Spontanlık: İki taraf da doğal, içten insanlardır ve düzensiz, kuralsız ve teşvik edici deneyimler ararlar. Bu durum da değişken tabiatlı olmalarıyla ilgilidir. İkisi de yenilik ve heyecanla gelişirler. Yay erkeğinin spontan davranışları bazı kadınlara acelecilik ve huzursuzluk olarak yansıyabilir, ancak, İkizler kadınına heyecan verir. İkizler ayrıca hızlı ve heyecan verici kararlar vermeyi seven, sıklıkla kararsızlık yaşayan biridir.

Yay burcu erkeği – İkizler burcu kadını ilişkisinde iki taraf da sıkıcı insanlar olmadığından beraberlik hiçbir zaman çok fazla tekrarlama ile bozulmaz.

İyimserlik ve neşe: İkisi de hafif ve eğlenceyi seven bir kişiliğe sahiptirler. Konuşkan, sosyal ve kendisi hakkında söyleyecek çok şeyi olan insanlardır. Her ikisi de dışa dönük bir enerjiye sahiptir ve bu enerji onları birbirlerine doğru çeker.

Maceracılık: Yay her zaman maceracı, gelişmeye açık ve eğlenmeye düşkün bir insandır. Durgunluk hissetmekten, monotonluktan, sıkılmaktan korktuğu için sıradan arkadaşlıklardan ve aşk ilişkilerinden uzak durur. İkizler de hiçbir şekilde sıkıcı veya sıradan değildir ve Yay’ın sürekli macera peşinde olması ona heyecan verir. Onun bu tarafı kendisinin oyuncu, meraklı doğasını besler.

Karşıtların çekimi: Zodyak üzerinde zıt yönlerde yer almaları Yay burcu – İkizler burcu ikilisinin rakip özellikleri nedeniyle bir ilişki içinde mücadele etmelerine yol açabilir. Oysa onları bir araya getiren doğal bir çekim vardır. Aralarında kavgalar ve yanlış anlaşılmalar yaşanır. Fakat onlar, bütün zıt işaretler arasında, bu sorunla en kolay başa çıkabilecek olanlardır.

Flört eğilimi, çapkınlık: İkisi de seri flörte eğilimlidir. Kıvrak zekaları, ince esprileri ve çekiciliklerini kullanarak başkalarına takılmayı severler. Değişken tabiatları herhangi biriyle herhangi bir konuda konuşabilmelerini sağlar. İkisi de kıskanç olmadığından birbirlerinin bu yönünü büyük oranda kabul ve idare edebilirler. Oynak, cilveli doğaları onları eğlenceli ve sevilen bir çift yapabilir.

Geniş ilgi alanları: İkisi de sürekli hareket halinde olan ve can sıkıntısından kaçınmaya çalışan kişilerdir. Değişken ve telaşlı doğaları yüzünden, sürekli olarak ilginç şeyler yapmalarını sağlayacak bir kaynağa ihtiyaç duyarlar. Çevrelerinde ilgilerini çeken şeyler yoksa coşkuları ve duygusal sağlıkları sarsılmaya başlar. Neyse ki, ilgileri kolayca pek çok konuya yönelebilir. Ve bir araya geldiklerinde ilişkileri onlara bol miktarda ilham verir.

Hızlı tempolu, yüksek stresli ortamlarda gelişme özelliği: Kadın da, erkek de kafası çalışan ve dışa dönük kişilerdir. Bu yüzden başkalarına baş döndürücü, rahatsız edici gelebilecek tempolu durum ve ortamları kolayca idare edebilirler ve birbirlerinin bu alandaki seviyesini yükseltirler.

İkisinin ayakları da yere basmayabilir: Her ikisi de zihni aktif olarak çalışan, ruhsal konulara eğilimli insanlardır. Birleştirildiği zaman, enerjileri bir ateş fırtınası oluşturur. İkizler’in canlı, havai zihni Yay’ın ateşli tutkusunu canlandırır.

Bu durum heyecan verici olabilir, ancak zaman zaman ayaklarının yere basmasını, dünyevi sorunları çözmelerini engelleyebilir. Faturaları ödemek ve hayatla ilgili sorumlulukları yerine getirmek için daha çok gayret göstermeleri gerekir. Finansal konular İkizler burcu kadını – Yay burcu erkeği ikilisi için gerçek bir stres kaynağı olabilir; özellikle de parasal sorunlar çok sevdikleri hürriyetlerini engellemeye başladığı zaman.

Başlanan işi bitirmekte güçlük çekmek: Taze fikirler üretmek söz konusu olduğunda ikisi de aynı düzeydedir. Projeleri başlatmaya bayılırlar, ancak iki taraf da onları sonuca bağlamakta zorlanabilir.

İletişim: 7 / 10

Dürüstlük: İkisi de oyuncu, entrikacı olabilir ama ortada önemli bir konu olduğunda dürüst davranmayı tercih ederler. Bu ilişkide çok fazla aldatma, sahtekarlık, ikiyüzlülük olması beklenmez. Kadın erkek hakkında bilgi edinmeye isteklidir, erkek de onun merakını gidermekten memnuniyet duyar. İkisinden biri biraz daha dalavereci olacaksa bu kişi, biraz abartma eğilimi olan İkizler olabilir.

İletişim yeteneği: İkisi de iletişime açık ve konuşkan insanlardır. Hem esprili ve hafif, hem de zekidirler. Biraz farklı düşünürler ama birbirlerini anlamakta zorlanmazlar.

İkizler’in çok konuşkan olması Yay’ı olduğundan daha fazla iletişimsel olması için motive eder. Kadının konuşma konusundaki yeteneği onu değiştirir ve dikkatini çeker. İkizler kızı bir bilgi kaynağıdır ve bu da öğrenmeye tutkulu Yay erkeğinin hoşuna giden bir şeydir. İkizler de onun kopuk, dağınık düşüncelerini somut planlara dönüştürmesini sever.

Yay erkeği – İkizler kadını ikilisi birbirlerinin karşısında rahattırlar. Aralarında ikisinin de istek ve ihtiyaçlarını net bir şekilde karşı tarafa iletebildiği açık ve doğrudan bir iletişim bağı oluşur.

İkisi de hayal kurmayı ve büyük konuşmayı severler: Pratik meseleler, faturaların ödenmesi gibi sıradan ve banal sorunlardan sıkılır ve onların üstünde uzun süre durmazlar. Hayaller kurmayı ve daha önemli buldukları konular üstünde derin konuşmalar yapmayı tercih ederler.

İkizler, çevresindeki dünya hakkında çok miktarda veri topladığından daha ayrıntıcı olabilir. Yay, bu detayları daha geniş bir vizyona yönlendirir.

Tartışma ve çekişmeler: Zaman zaman sözel inatçılık kalıplarına düşebilirler. Bu genellikle belli bir konudaki inanç ve görüşleri arasında büyük farklar olduğu zaman gerçekleşir. İkizler sorunla yüzleşmekten kaçınmayı tercih eder, Yay’ın ise böyle bir endişesi yoktur.  Üzüldüğü zaman çok yalındır ve lafını sakınmayıp karşısındakini yaralayabilir.

Yay lafının nereye gittiğini, söyleyeceklerinin sonuçlarını düşünmeden birdenbire konuştuğu zaman İkizler ona alaycı ve eleştirel bir tepki verebilir. Bu, Yay’ın daha da sinirlenip yükselmesine yol açabilir.

Yay burcu erkeği – İkizler burcu kadını ilişkisinde tarafların önemsiz meselelerin büyük sıkıntılara dönüşmesine izin vermemeleri önemlidir. Bağlantıları, ilişkilerinin odak noktası olması ve her zaman beslenmesi gereken geniş kapsamlı bir karşılıklı kabul ve anlayış üzerine kuruludur. Ciddi çekişmelerden kaçınmak istiyorlarsa tartışmaları körüklememeye  dikkat etmeleri gerekir.

İkizler burcu kişisi zaman zaman zengin ve sürükleyici şeylerle dolu zihninin içinde kaybolur. Böyle zamanlarda biraz tuhaf davranabilir. Onun fantezi ve düş dünyasına çok fazla dalması Yay’ı sinirlendirebilir.

Duygular: 8 / 10

İkisi de fazla duygusal değildir: İlişkileri duygulardan daha az, zihinsel etkileşimden daha fazla etkilenir. Bunun nedeni duygusal açıdan sığ kişiler olmaları değildir, sadece duygusal ihtiyaçları toprak ve su grubu burçlarının üyelerinden farklıdır. Duyguların çalkantılı derinliklerine dalmak yerine üstüne sıçrayıp eğlenebilecekleri yüzeyleri bulur ve onarın üstüne çıkarlar.

Kıskanç veya sahiplenici değildirler: İkisi de birbirlerine geniş bir fiziksel ve duygusal serbest alan sağlarlar. İkizler de, Yay da mutlu olmak için böyle bir alana ihtiyaç duyduğundan, bu, aralarındaki uyumun sağlamlaşmasına yardım eder.

Duygularını dışa vurma eğilimleri farklıdır: Duygularını koluna takıp gezen biridir Yay burcu kişisi; onları gizleme ihtiyacı duymaz. İkizler ise bazen duygularını gizlemeyi gerekli görebilir. Bunun sebebi derin duygulardan çok etkilenen veya kara kara düşünmeye eğilimli biri olması değildir. Bunu daha çok, duygularındaki tutarsızlığın ortaya çıkmasından endişelendiği için yapar. Bu tutumu onu okumayı ve bağ kurmayı zorlaştırır. Neyse ki Yay burcu erkeği onu anlar, çünkü kendisi aşırı duygusal değildir ve geniş bir yüreği vardır.

Samimiyet ve Cinsellik: 8 / 10

Cinsellik onlar için zihinsel bir meseledir: Her ikisi de cinselliğin verdiği fiziksel zevklere düşkündürler ve sadece bu zevki almalarını sağlayacak partnerler arayabilirler. Fakat bu durum genelde kısa süreli ilişkileri için geçerlidir. Sonuç olarak ikisi de, uzun süreli bir beraberlik için kaliteli ve sağlam bir zihinsel bağlantıya ihtiyaç duyarlar. Zihinsel bağları cinsel hayatlarının kalitesini de belirler.

İkisi de uzun süreli bir cinsel tatmin için akıllarını da heyecanlandıran birine ihtiyaç duyarlar. Bu olmadığı takdirde partnerlerinden sıkılmaları uzun sürmez. İkizler burcu kadını – Yay burcu erkeği ilişkisinde taraflar arasında kuvvetli bir zihin – vücut bağlantısı vardır ve bu cinsel hayatlarından zevk almalarını sağlar. İkisi de konuşkan ve açık kişiler olduklarından, birbirlerinden ne istediklerini rahatça ifade edebilirler.

Açık fikirli ve hoşgörülüdürler: Değişken işaretler yeni şeyler denemeyi sever. Değişken tabiatlı bir erkek ve aynı özellikte bir kadından oluşan bu ikilinin cinsel hayatının çeşitlemeler ve yaratıcı fikirlerle dolu olacağından emin olabilirsiniz.

Ruhsal bağlantı: İkizler ve Yay gibi burçlar tablosunda zıt yönlerde yer alan Zodyak işaretleri arasında doğal bir çekim vardır. Onlar eril işaretler olduklarından ilişkileri toprak ve su grubu burçları arasındaki ilişkiler kadar derin ve yoğun olmayabilir. Ancak, aralarındaki kombinasyon bazı özel kıvılcımlar yaratır.

Güven ve Güvenilirlik: 8 / 10

Yüksek ve güçlü bir uyum: Birbirlerinin yanında kendilerini rahat hissederler. Aralarında küçük tartışmalar çıkabilir ama ciddi anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşadıkları nadiren görülür.

Sadakat: Birçok kişide mevcut partnerlerinin dışında yeni, farklı biriyle beraber olmaya yönelik bir istek ve merak olabilir. Yay erkeği ve İkizler kadınında bu eğilim ortalamanın üzerindedir. İkisi de çevrelerinde yeni, taze bir enerji dolaşmasından hoşlanırlar. İkisi de bağımsızlığı inanılmaz derecede seven kişiler olduklarından ilişki içinde birbirlerinin bu yönünü bir dereceye kadar kabul etmeleri muhtemeldir.

İlişkinin normal sınırlarının dışında bir şeyler yapsalar – yapmak isteseler de çoğu zaman bu durum aldatma ya da yalan şeklinde gerçekleşmez.  Birinin diğerinin arkasından dolap çevirmesi çok olası değildir. Birbirlerine karşı açık ve anlayışlıdırlar, bir yenilik isterlerse bunu açıkça söyleme eğilimindedirler.

Yine de aralarında sadakat sorunları meydana gelebilir. İletişimleri güçlü değilse, can sıkıntısı ve hoşnutsuzluk söz konusu ise ikisi de diğerini aldatabilir. Fakat özellikle Yay’ın bu konuda tamamen sahtekarca davranması pek olası değildir. İlişkinin gidişiyle ilgili talepleri ve uyarıları dikkate alınmazsa ihtiyaçlarını başka biriyle karşılama yoluna gidebilir ve bunu partnerinden saklamaya çalışmaz. İkizler kişisi onun kadar net değildir, daha dalavereci davranabilir.

Yay Erkeği – İkizler Kadını: Genel Skor: 8 / 10

Bu, genel olarak harika bir eşleşme olabilir. İkisi çoğu zaman karşılıklı anlayış, sevgi ve bolca kahkaha barındıran bir ilişki yaşarlar. Çevrelerine genç ve çocukça bir parıltı yayarlar. Ateş ve hava kombinasyonu iyi bir karışımdır.

Değişken enerjileri onlara yardım edeceği gibi yollarına taş da koyabilir. Bu, hayatın akışında çok yönlü ve akışkan olma gücü olarak baktığınızda harika bir şeydir ama bu enerjinin rüzgarda dağılması veya kaybolması da mümkündür. İkisinin de sahip oldukları bu enerjiyi dengelemeye çalışmaları gerekir.

İlişki içinde birbirlerine yeterli miktarda bağımsız alan vermeleri önemlidir. Bu sadece söylenmekle kalmamalı, pratik olarak da uygulanmalıdır.

Bu ilişkinin başına gelebilecek en kötü şey taraflardan birinin veya ikisinin birden sıkılmaya başlamasıdır. Bu yüzden, aralarındaki kıvılcımları canlı tutmaya ve meseleleri büyütmemeye çalışmaları gerekir. Genel olarak uyumlu olmakla beraber, enerjileri çarpıştığı zaman inanılmaz derecede doğrudan ve bazen de incelikten yoksun davranışlar sergileyebilirler. Yay, sert sözlerle hassas İkizler’in duygularını incitebilir. Onun daha yumuşak olmayı öğrenmesi gerekir.

Bu ilişki bir hafta da, bir ömür boyu da sürse muhtemelen iyi bir ilişki olur. İlişkilerinin kısa sürmesi uyumlu olmadıkları anlamına gelmez. İkizler kadını ve Yay erkeği uyumlu bir çifttirler ama bazı şeyler nerede, hangi aşamada olduklarına bağlıdır. İkisinin de aşkta ciddi olması zaman alır. Her ikisi de süreç boyunca kısa geçişler yapmaya eğilimlidirler ve bu bazen başka biri olabilir.

İlişkideki hızları önemlidir. Ne kadar hızlı hareket ederlerse sıkılma ihtimalleri o kadar yükselir. Can sıkıntısı bu ilişkinin ne kadar süreceği konusunda çok belirleyici bir etkendir. Beraberliklerinin  yürümesi için zor olsa da sürekli olarak birbirlerini etkilemeye çalışmaları gerekir.

Birbirlerinden yorulmaya başlamaları sonun başlangıcı olabilir. Bu durumda beraberce geçirdikleri keyifli zamanları takdir ederek kendi yollarına devam ederler.

Bunu isterlerse uzun vadeli bir ilişki yürütmekte zorlanmazlar. Fakat sonuçta, ilişkileri ne kadar sürerse sürsün birlikte harika hatıralar yaratmaları ve bu sürecin ikisini de geliştirip ilerletmesi beklenir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Yay erkeği – Boğa kadını

Başak kadını – Yay erkeği

Koç kadını – Yay erkeği

Yay erkeği – Yengeç kadını

Kova kadını – Yay erkeği

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.