xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 2.368

Aynı burçtan olan 2 kişi birbirlerine aşık olduğunda genellikle aralarında gerçek bir anlayış olmasından doğan anlık bir uyumluluk oluşur. Ancak şunu da unutmamak gerekir: Yay kadını – Yay erkeği benzeri iki tarafın da aynı burç işaretini taşıdığı beraberliklerde burcun olumlu özellikleri de, olumsuz özellikleri de ikiye katlanır. Genel olarak, aynı niteliklere sahip olmak iyidir ama negatif özelliklerle ilgili sorunlar yaşanabilir.

Yay ve Yay ilişkisinde, taraflar kelimelerini yumuşatmayı öğrenebilirlerse ve biri yanlış bir şey yapacağı zaman diğeri onu durdurabiliyorsa bu hem son derecede rahat ve eğlenceli, hem de canlandırıcı ve maceralı bir beraberlik olur.

Bu erkekle kadının tarz olarak da, aşkla ilgili ihtiyaçlar açısından da birbirlerine benzerler. Saf dürüstlükten açık ve bağımsız olmaya kadar pek çok ortak özellikleri vardır.  Entelektüel ve felsefi bir çift oluştururlar. Sohbet etmeyi, beraberce dünyayı ve yaşamı daha iyi, daha doğru hale getirecek ilginç fikirler üretmeyi severler. Konuşmaları su gibi akar.

Yeni bölgeler, yeni özellikler keşfetmek için birbirlerini test etmekten zevk alırlar. İkisi de hayatı değiştirme, güzelleştirme potansiyeline ve inisiyatifine sahiptir; bu yüzden hem birbirlerine, hem de başkalarına yardım ederek çok aktif ve yararlı bir hayat sürebilirler.

Yay burcu erkeği – Yay burcu kadını ilişkisi büyük ihtimalle bolca seyahat ve açık hava etkinlikleri içerecektir. İkisi de enerjik ve spontan insanlardır. Olumlu ve güçlü yönlerini birleştirirlerse ortaya tadından yenmez bir ilişki çıkabilir. Birbirlerinin varlığından keyif alırlar ve bu ikisinin hayatını da güzelleştirir.

Potansiyel sorunlarından biri ikisinin de bazen acımasızca dürüst insanlar olmasıdır. Bu duruma hakim olmazlarsa sözleriyle birbirlerini kırabilirler. İki tarafın fa finansal konularda rahat ve bazen savurgan davranması da ilişkinin tadını kaçırabilir. Erkeğin, finansmanı güçlü tutmak için bir mali plan hazırlaması ve bunu partnerine de kabul ettirmeye çalışması iyi olur.

Bu ilişkide erkek, tıpkı kendisi gibi sosyal ve insanlarla rahatça iletişim kurabilen biri olan partnerinin başkalarıyla yakınlığını bazen kıskanabilir. Bu durumda duygularını açık ve sert bir biçimde sergilerse ilişki yara alabilir. Kadın da, partnerinin öngörülemez doğasına karşı sabırlı olmaya çalışmalıdır. Burcun erkeği de pervasız ve açık sözlü bir insandır ve bununla baş etmek her zaman kolay olmayabilir.

Özellikle ilişki kaotik bir aşamada ise kadın, durumu akıllıca ele almalıdır. Bazen erkeğin olumsuz taraflarını görmezden gelmesi ve iyi taraflarına vurgu yapması beraberliğin selameti açısından daha iyi olur. Beraber yaşadıkları veya evlendikleri takdirde günlük sorumlulukların paylaşımını iyi ayarlamaları gerekir. İkisi de mali açıdan dikkatli, temkinli insanlar değildirler ve sıradan ayrıntılarla uğraşmaktan nefret ederler. Bu, ilişkilerinde sorun çıkmasına yol açabilir.

Yay burcu kadını – Yay burcu erkeği ilişkisi bazı ayarlamalarla çok iyi gidebilir. 2 ateş grubu üyesinin beraberliğinin, kontrol edemediği takdirde bir felaketle bile sonuçlanması mümkündür ama kontrol edilirse harika bir şekilde yürüyebilir. İki taraf da çeşitliliği, değişikliği seven insanlardır; bu da ilişkilerinin sürekli canlı olmasını sağlar.

Birbirlerine anlatacak çok şeyleri vardır. Olumlu bakış açıları ve gelişmiş mizah duygularıyla birbirlerini çekerler. Eğlence – yükümlülük dengesini sağlayabilirlerse uyumlu, birlikte çok eğlenen, iyimserliği ve kahkahaları etrafa da bulaşan, hayatı kendi kurallarıyla yaşayan mutlu bir çift olurlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.