xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yaz Ayları İçin İdeal Kısa Saç Modelleri

0 3.711

Yaz aylarının gelip çatmasıyla kışın severek kullandığımız uzun saç modelleri eziyet haline gelmeye başladı. Kimi insan için uzun saç vazgeçilmez olsa da özellikle sıcaklığın mevsim normallerini kat be kat aştığı böyle zamanlarda insanın aklı yüzüne yakışacak kısa saç kesimleri arasında gidip gelmiyor. değil. Örneğin biricik sitemiz Binkelam’ın sayılı yazarlarından olan şahsım yıllardır uzattığım dalgalı saçlarımı bu yaz balında radikal bir kararla omuz hizasına kadar kestirdim. Pişman mıyım? Hayır, çünkü kısa saç modelleri dikkatle seçildiklerinde insana ayrı bir hava kattıkları gibi büyük bir rahatlık da sağlıyorlar. Ancak uzun saçlarımı hiç özlemediğimi söylemem de mümkün değil. Bu nedenle bu yazıda değişiklik isteyenler ve kararsız olanlar için farklı yüz tiplerine uygun birkaç kısa saç modeli incelemek istedim.

Bilindiği üzere ister düz, ister dalgalı, ister kıvırcık olsun kısa saç modelleri yüz hatları tombul olan kadınlara pek yakışmıyor. Buradaki kasıt elbette fazla kilolarından şikayetçi olan insanların kısa saç kullanmamaları değil. Ancak özellikle yanak ve gıdı bölgesindeki fazlalıklardan rahatsız olanların en azından omuz hizasındaki modelleri tercih etmelerinde fayda var. Bunun yanında yüz hatları köşeli ve keskin olan kişilere dalgalı ve katlı, yuvarlak olanlara ise pixie cut da denilen oldukça kısa saç şekilleri diğer modellere nazaran daha fazla yakışıyor. Uzun ve ince yüzlerde hemen her tür kısa saç kesimi güzel dursa da aşırı uzun ya da kemikli olduğu için zayıf görünen yüzlerde asimetrik kesimlerin dengeleyici bir etkisi olabiliyor.

Short Haircut

Eğer kısa saça şekil vermek konusunda endişeleriniz varsa size bu korkunuzu briyantin mucizesini deneyerek yenmenizi önerebiliriz. Jöleye göre çok daha hafif ve durulanması kolay bir malzeme olan briyantin özellikle çok kısa saç modelleri söz konusu olduğunda harikalar yaratabiliyor. Üstelik toptan kuaför malzemeleri satan bir yerden kaliteli briyantin tein edebilirseniz saçınıza ünlü markaların durulanmayan saç kremleri gibi ürünlerinden bile daha az zarar veriyor. Yine de kimyasal ürün kullanılmadan kolay kolay şekle girmeyen kısa saçların bakımı konusunda hassas olmakta yarar var. Eğer saçlarınızı hafta içi her gün çeşitli kozmetik malzemelerle şekillendirmek zorunda kalıyorsanız hafta sonu en az bir gün saçınızı hiçbir yabancı madde sürmeden dinlenmeye bırakmanız faydanıza olabilir. Daha derinlemesine bir bakım yapmak isterseniz evde canlandırıcı saç bakım maskeleri de hazırlayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.