xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yaz İçin Hayat Kurtaracak Cilt Bakım Önerileri

0 962

Nisan ayında son bulması beklenen yağmurlar hala arada bir kendilerini gösterseler de Haziran’ın gelmesiyle resmen yaz mevsimine girmiş bulunuyoruz. Bu yaz kimimiz birkaç günlük tatiller yapma imkanı bulurken kimimiz hafta sonlarını ya da günübirlik boşlukları değerlendirerek rahatlayıp nefes almaya çalışacağız. Yazı nasıl geçirirsek geçirelim unutmamamız gereken en önemli şeylerden biri cilt bakımı. Her yıl uzmanlar cildimizin güneşin zararlı etkilerine karşı ne kadar hassas olduğunu bıkmadan vurguladıkları halde pek çoğumuz yazın cildimize gereken özeni göstermiyoruz. İşte bu yaz kendimizi ve sevdiklerimizi güneş ışınlarının zararlı kısmından korumak için yapmamız gerekenler;

 

Güneş koruyucunuzu sürekli yenileyin. İster kozmetik, ister ev yapımı olsun etkili bir güneş kremi tüm yaz yanınızdan ayırmamanız gereken şeyler arasında birinci sırada gelir. Bu yaz tatile çıkmıyor ya da güneşlenmeyi düşünmüyorsanız bile el ve yüz bakımı için üretilmiş küçük kutulardaki en az 20 faktörlük güneş kremlerinden mutlaka edinmelisiniz. Eğer tatile gidecekseniz, güneş kreminin cildinizde bıraktığı yağlı hisse güvenmemeyi öğrenmelisiniz. En kaliteli markanın kremi dahi maksimum 3 saat içinde koruyucu özelliğini yitirecektir, denize girmeseniz bile.

Şapkayı ihmal etmeyin. Güneş gözlüğü ve şapka kullanmak için güneşin gözlerinizi ya da saç derinizi yakmasını beklemeyin. Yaz için cilt bakımı denildiğinizde aklınıza cildinizi nemlendirmekten önce onu direkt güneş ışınlarına maruz kalmaktan korumak gelsin. Modadan önce sağlığınızı düşünün ve başınızı iyice örtecek sık dokunmuş hasır bir şapkayla yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli bir güneş gözlüğü edinin ve bunları sıkılmadan güneş batana kadar kullanın. Elbette gün içinde ve akşamları cildinizi güzelce nemlendirmeyi de unutmayın.

Her fırsatta su için. Havuz başında, plajda ya da işyerinde canınız buz gibi bir asitli içecek çekebilir ve bu içecek sizde susuzluğunuzun geçtiği hissinin yaratabilir. Ancak cildinizin asıl ihtiyacının soğuk bir bardak su olduğunu unutmayın. Bünyenizi size hiçbir faydası olmayan yapay içeceklerle geçici olarak rahatlatmaktansa her mevsim cilt bakımı için yapabileceğiniz en basit şey olan bol bol su içmeyi asla ihmal etmeyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.