xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yemişim Binkelam’ını, Bekle Amasra Geliyorum!

0 881

Öf sıkıldım! Sıcak, canım çalışmak istemiyor, nerede “Gitmek” lafı duysam “Nereye gidiliyor, ben de geleyim mi?” diyesim geliyor, yemişim Binkelam’ını hakkaten, durmadan yaz, sosyal medyada şey yap, fotoğraf seç, video slayt hazırla, müşteri yazıları da var; içime fenalık geldi,  bekle Amasra geliyorum; yarın gece yolda olmayı umuyorum. 4 gün 4 gece dinlendir beni; yüzeyim, gezeyim, kitap okuyayım, fotoğraf çekeyim, video çekeyim (Bak yine yazı planı, bak yine!), çay kahve içeyim, rakı içeyim, Amasra salatası yiyeyim, balık yiyeyim, tezgahlara bakayım, “A, ne güzel elbise!” diye seğirteyim, alayım o elbiseyi (Vallahi görmüş kadar oldum şu anda, bohem tarzı bir şey, uçuş uçuş, incecik, rahat; fiyatı nedir, o kadar mı, deneyebilir miyim, tamam alıyorum.), denize bakıp birkaç şiir yazayım belki, ne zamandır şiir yazmaya çalışmadım…bak yine yazı! Ama olsun, bu aynı şey değil. İngilizce hikaye kitaplarımı unutmayayım, Fethiye’de baya okumuştum, sana gelince de okuyayım.

 

Amasra Plaj Apart; o deniz manzaralı, mutfaklı 2+1 dairen göründüğü gibi çıkarsa sevicem seni, öyle denizin dibinde, öyle plaja yakın. Yataklar da rahatsa daha ne isterim? Kardeşimin eşiyle kızı da olacak yanımda, herkes rahat rahat uyusun, yayılsın, dinlensin. Mutfak o kadar önemli değil; dolaba meyve suyu koymak, nescafe yapmak için falan kullanırım ancak, tatilde yemek yapmak hiç hoşlanmadığım bir şey, günlük hayatta da sevmem zaten. Belki birkaç kahvaltılık, sandviç ekmeği falan alırız ancak, öyle soğanlı salçalı falan yemek değil de, atıştırmalık bir şeyler yaparız. Apartta tatil Fethiye’de çok keyifli geldi bana, yine öyle olsun istedim. Kullanım alanı daha geniş, daha ferah hissediyor insan.

Yemişim Binkelam’ını, birkaç gün de bensiz yaşayıversin, koyduğum hedef için tek başıma çalışıyorum, cidden çok emek veriyorum, cidden yoruluyorum, tatil lazım bana. Kendine dikkat et Binkelam.com, ben birkaç gün yokum, yazı hazırlayıp zamanlamayı bile düşünmüyorum, kalan zamanım bavul hazırlamaya falan ancak yeter, normalde pazarda tezgah açmış durumdayım bugün, Belgin geldi biraz izin verdi de geldim eve, yarın da pazara çıkıcam ve yarın geceee…Bekle Amasra geliyorum!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.