xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatında Nasıl Biridir?

0 2.091

Biriyle buluşmaya başladığınız zaman keşfetmeyi istediğiniz bazı temel unsurlar vardır. O kişinin nereli olduğunu, yaşam tarzını bilmek istersiniz. Ve doğum tarihini de. Bu her zaman sadece doğum günü geldiğinde “Mutlu yıllar” mesajı göndermek için değildir. Onun burcunu bilmek davranışlarını anlamanıza yardımcı olabilir. Burcunun özelliklerini ve sizinkiyle uyumunu araştırmak bilgilendirici ve eğlenceli olabilir. 21 Haziran – 21 Temmuz tarihleri arasında doğmuş bir adamla çıkıyorsanız o bir Yengeç erkeğidir. Ve bu durumda şunu bilmek isteyebilirsiniz: Yengeç burcu erkeği aşk hayatında nasıl biridir acaba? Aşağıda bu merakınızı tatmin edecek bilgiler bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Yengeç Burcunun Temel Özellikleri

Doğum günü: 21 Haziran – 22 Temmuz

Türü: Kardinal (Öncü) su burcu

Anahtar kelimeleri: Duygusal, koruyucu, duyarlı, sezgisel

Yengeç Burcunun Uyumlu Olduğu Burçlar

Yengeç burcu için mükemmel bir eşleşme söz konusu olduğunda Akrep burcu kolayca ilk sırayı alır. Bu iki su işareti duygusal uyumluluk, bağlılık, güven ve güvenlik le ilgili benzer değerleri paylaşır.

Boğa da Yengeçle çok uyumludur. Her iki burcun üyeleri de yavaş hareket eden, konforlu ve samimi ortamları seven, sadık insanlardır.

Yengecin, İkizler veya Kova ile beraberliğinde taviz vermesi gerekir. Yengeç içe dönük ve sağlamcı iken İkizler süper sosyaldir ve öngörülemez. Bu zıt özellikler İkizler burcu kişisinin kendini huzursuz hissetmesine yol açabilir. Kova burcu kişisi duygusal Yengecin tersine kalbiyle değil, aklıyla düşünür. Ancak, biraz bilinçli çabayla Yengeç kişisi bu burçların üyeleriyle de sağlıklı ve sevgi dolu bir ilişki kurabilir.

Yengeç Burcu Erkeği ve Cinsellik

Şöyle söyleyelim: Bir Yengeç burcu kişisiyle seks yapmak her zaman samimi bir ilişki içinde olduğunuzu hissettirir. Yengeç burcu erkeği aşırı duygusal ve sezgisel doğası sayesinde partnerinin her isteğini yerine getirir ve bundan keyif alır. Ancak farklı, yeni bir şeyler istiyorsanız bunu açıkça söylemelisiniz. Zira teşvik edilmezse yatakta biraz utangaç davranabilir.

Yengeç Burcu Erkeği: Aşk Hayatı, Duygular ve Daha Fazlası

Zodyak burçlar kuşağının ilk su burcu olan Yengeç duygusal ve sezgiseldir. Öncü bir burç olarak, kalıcılık vaat eden samimi duygusal ilişkiler kurmaya eğilimlidir. Detaylı düşünmeye meyillidir ve size hemen yaklaşamayabilir, ancak, ilk girişimler sizden gelirse aranızdaki bağlantıya sıkı sıkıya tutunur ve sizin için her şeyi yapar. Sevdiklerine karşı inanılmaz derecede koruyucu ve kollayıcıdır. Kendinizi rahat ve onun yanında güvende hissetmeniz için elinden geleni yapar.

Burcun bazı erkekleri mesafeli ve alaycı görünebilir, ancak bu, toplum içinde gerçek duygularını sürekli olarak gizlemeleri gerektiğini hissetmeleriyle ilgilidir. Bu dış görünüşün altında duygusal, nazik ve şefkatli bir adam yatar.

Yengeç burcu astrolojide duyguları ve iç benliği temsil eden Ay tarafından yönetilir. Bunun sonucu olarak burcun erkekleri romantik ve yumuşak insanlardır. Yengeç, burçlar kuşağının en hassas burçlarından biri olarak kabul edilir. Bu yüzden bu adam temelde her şeyi sevgiyle yapar. Bu da inanılmaz derecede romantik ve büyülü bir partner olmasına yol açar.

Kanepeye uzanıp, başınızı partnerinizin omzuna yaslayıp Netflix dizileri izleyerek sessiz, huzurlu akşamlar geçirmek istiyorsanız bir Yengeç erkeği arayın. Sıklıkla seyahatlere çıkmak ve sosyalleşmek yerine evde zaman geçirmeyi tercih eder. Dışarıya çıkma fikrine tamamen kapalı değildir ama evde vakit geçirmekten de büyük zevk alır.

Yengeç, kabuğunda yaşar ve evini gittiği her yere sırtında yaşar. Yavaş hareket eden bir hayvandır. Yengeç burcundan olan erkek arkadaşınız da onun gibidir – bir ev kuşudur ve onunla ilişkiniz, herhangi bir alarm veya sürpriz olmadan, nazik, dengeli ve düzenli bir şekilde ilerler. Korumacı bir insandır ve önem verdiği herkesle ilgilenir, özellikle de partneriyle. Aslında, sevgilisi için çoğu zaman kör bir noktası vardır. Onun kusurlarını kolayca gözden kaçırabilir.

Bir su burcu üyesi olarak ruhunda çok fazla duygu barındırır ve duygularını ifade edebilmesi için sizin yanınızda kendini rahat hissetmesi gerekir. Güven ve bağlılığı çok ciddiye alır. Çok fazla güvenceye ve açık, net iletişime ihtiyaç duyar. Çok iyi bir dinleyicidir ve algısı yüksektir ama duygularını ifade etmek onun için kolay değildir. Sizden cesaret almazsa onları gizleyebilir. Fakat onu duygularını açmaya teşvik ederseniz sizinle çok çeşitli, rengarenk duygular paylaşacaktır.

Yengeç burcu erkeği genellikle kendisi kadar empatik ve derin bir duygusal anlayışa sahip olan insanlara ilgi duyar. İlişki içindeyken kendini evinde, yuvasında gibi hissetmek ister. Bu yüzden belirli bir güvenliğe ihtiyacı vardır. Onunla konuşma aşamasından çıkmanız genellikle biraz zaman alır, ancak, kendini güvende hissettiğinde, size adanır. Sizi hediyelere, sürprizlere boğar ve arkadaşlarına, ailesine sizi ne kadar sevdiğini ilan eder.

Cinsellik söz konusu olduğunda, her şeyden önce gerçek bir romantiktir. Onunla seks yavaştır; çok fazla fiziksel temas ve duygusal bağlantıyla ilişkinin genelini yansıtır. Kendini sizi memnun etmeye adar.

Yengeç erkeği geleneksel ve tutkulu biridir. Bu yüzden, aşık olduğu zaman aklına öncelikli olarak gelen şeyler çoğu zaman evlilik ve ailedir. Bir baba olarak çocuklarına, onların hayatına büyük önem verir. Aile değerleri de onun için çok önemlidir. Ailesine bakmak, evdeki huzuru ve barışı korumak için her şeyi yapar.

Yengeç erkeğinin olumlu bir ruh hali içinde olmadığı zamanlarda bu duygu zenginliği geri tepebilir. Duyarlılığı ve güvence ihtiyacı zaman zaman ilgiye muhtaç ve yorucu biri haline gelmesine yol açabilir. Evet, size olan bağlılığı büyük bir artıdır ama diğer yandan, muhtemelen yetersiz benlik saygısı ve güvensizlikten ötürü size canınızı sıkacak kadar yapışabilir. Peki, bunun çözümü nedir? Şansınıza karşınıza ilişkilerinin dışında güçlü bir hobisi veya tutkusu olan bir Yengeç erkeği çıktıysa bu sorunlara maruz kalmayabilirsiniz.

Bu adam ayrıca çok pasif ve sessiz de kalabilir. Sizin liderliğinizi takip etmek veya istediğiniz şeyleri sağlamak söz konusu olduğunda son derecede uyumludur ama ihmal edildiğini hissederse suskunlaşır. Böyle hissetmeye devam ederse giderek kabuğuna çekilir ve gönlünü yeterince hızlı bir şekilde alamazsanız huysuzlaşabilir.

Normalde öngörülemez biri olmasa da, Yengeç burcu erkeği ciddi ruh hali değişiklikleri yaşayabilir. Dost canlısı ve sevecen birinden mesafeli, içine kapanık birine dönüşebilir ve bunun sebebini hiçbir zaman anlayamazsınız.

Ne yazık ki incitilmiş duyguların tamir edilmesi zordur, ve o bir kez yaralandığında bir ömür boyu kin tutabilir.

Bu erkeğin çok yüksek duvarları vardır ve onları yalnızca size %100 güvenebileceğine inandığında indirir. Bu yüzden ona içinizi açın! İlişkinizde bir sonraki aşamaya geçmek istediğinde geçecektir, ama onu rahat hissettiği bölgeden ayrılmaya sakın zorlamayın. Birlikteyseniz zaten kalbini ellerinize teslim etmiş demektir. Onu kırmayın.

Kendinde eksik gördüğü yanları sürekli kurcalamanız felakete davetiye çıkaracaktır. Kalbi sevgiyle dolu olduğundan sizi affedebilir, ama asla unutmaz. Eğer birbirinize aşıksanız size sadık kalacak ve ömür boyu en iyi arkadaşınız olacaktır.

Her zaman güvenebileceğinizi bildiğiniz tipte bir erkektir. Kimin yardıma ihtiyacı olursa ona elini uzatmaya her daim hazırdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.