Yengeç Burcu Erkeği – Yengeç Burcu Kadını

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki tarafın da mutlu ve keyifli göründüğü bir ilişkidir Yengeç erkeği – Yengeç kadını ilişkisi ve bu çoğu zaman gerçekten böyledir. Bu kadınla erkek duygusal ihtiyaçlar, sadakat ve ev hayatına bağlılık açısından neredeyse mükemmel bir uyum içindedirler. Beraberlikleri derin bir sevgi ve güçlü duygular barındırır.

İkisi de duyguları seven ve çevrelerindeki dünyayı duyguları aracılığıyla anlayan insanlardır. Erkek tutkulu sözler söylemeyi ve sevgisini belli etmeyi sever. Bu, Yengeç kızının uzun süreli bir ilişkide çok ihtiyaç duyacağı bir şeydir. İki taraf da her şeyin derinliğini anlayan ve dış dünyaya karşı duyarlı kişilerdir. İki su grubu burcu üyesi olarak birbirlerine çok iyi karışırlar. Genellikle hayatın her alanında birbirlerini anlarlar, desteklerler ve çoğu zaman rahat ve huzurlu bir hayat yaşarlar.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği bütün Zodyak üyeleri arasında en nazik olanıdır. Duygusaldır, düşüncelerinin derinliklerinde hassas, sessiz ve genellikle içine kapalıdır. Kalbinin rehberliğinde hareket eder, ancak gerçek duygularını hemen hiçbir zaman yüksek sesle söylemez.

Kendi içine gizlenen bir adamdır, bir bilmece gibidir. Sanatsal ve yaratıcıdır. Bu özelliği duygularını yönlendirmesine yardım eder: Kendisini rahatsız eden şeyin ne olduğunu yüksek sesle söylemek yerine bunu ifade eden bir eser yaratabilir. Gizemli ve karamsardır. Fiziksel hareketleri sakin, düzenli ve dengelidir ama doğası değişkendir.

Macerayı seven bir insan değildir. Mükemmel bir yaşam hakkında kendine özgü fikirlere sahiptir. Aşırı hırslı değildir ve profesyonellik merdiveninde yukarıya çıkmayı umursamaz. Ancak, ilerleyen zamanlarda dinlenmek, rahatlamak ve hayattan zevk alabilmek için çok çalışmaya hazırdır. Çok para harcamaz ama pinti de değildir. Sadece maddi güvenceye önem veren biridir; böylece kendini memnun edebilir ve her zaman parasal konularda düşünmesi, endişe etmesi gerekmez.

Bütün Yengeç erkeklerinin sezgileri güçlüdür, onları nadiren kandırabilirsiniz. Yengeç burcu erkeğinin doğası nazik ve şefkatlidir. Sessiz ve içe dönük biri olmasına karşın ihtiyacı olan insanlara doğal ve rahat bir şekilde yardım eder. Büyüleyici, merak uyandırıcı ve gizemlidir. İlk defa tanıştığı kişilerin karşısında hiçbir zaman doğrudan ve açık davranmaz. Onun size açılmasını ve hayatında bir yer ayırmasını sağlamak için epeyce zaman harcamanız ve sabırlı olmanız gerekir. Sizi sevdiğini duymak için de öyle.

Sizi sevdiğini söylemesini istiyorsanız, bunun için sahip olduğunuz bütün sabrı kuşanmalı ve beklemelisiniz. Bununla birlikte, sizi etkilemek isterse aklınızı başınızdan alacağından emin olabilirsiniz. Bir şeyi kafasına koyduğu zaman son derecede yaratıcı ve özverili davranır. Bu gibi durumlarda tamamen hedefine odaklanır.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç kızları narin, nazik, kırılgan, kadınsı ve cömert olurlar. Genel olarak bütün Yengeçler gibi onlar da hassas ve duygusaldırlar.

Yengeç kadını özverili ve şefkatlidir. İnsanlara yardım etmeyi sever ve onların duygularına Yengeç erkeğine göre daha açık olabilir. İnsani yardım türünden çalışmalara katkı sağlamaya eğilimlidir. İhtiyacı olanlara yardım etmek için harcadığı zaman ve paranın hesabını yapmaz.

Gelişmiş bir hayal gücüne sahip olan becerikli ve yaratıcı bir kadındır. Organize bir insandır, kaostan hoşlanmaz. Alçak gönüllü ve sadedir. Tıpkı burcunun erkeği gibi, maddi ve manevi büyük mücadeleler olmaksızın genel olarak rahat, keyifli bir hayat sürmek ister.

Modayı takip eden bir kadın değildir. Herkesin giydiği kıyafetleri almak yerine kendisi için benzersiz bir şey yaratmak eğilimindedir. Duygularını da yaratıcılığını kullanarak ifade eder.

O da burcun erkeğine benzer; bilmece gibidir. Ruh hali değişkendir. Bir anda sessiz ve masum birinden huysuz ve huzursuz birine dönüşebilir.  O bir hayalperesttir. Gerçek bir romantiktir. Hayatında hassasiyete, özene ve çok fazla nezakete ihtiyaç duyar. Nazik, duygusal ve kibar erkeklerden etkilenir.

Yengeç erkeğine göre biraz daha konuşkandır ve duygusal olarak incinmekten daha az korkar. Düşündüğü şeyi daha rahat ifade eder. Ancak, onun da birine gerçekten açılması ve kuşkusu olmayı bırakması için biraz zaman geçmesi gerekir.

Tıpkı burcun erkeği gibi o da gizemlidir, ama yaklaşılması biraz daha kolay biri olabilir.

Yengeç Burcu Erkeği – Yengeç Burcu Kadını Aşk Uyumu

Yengeç burcunun erkeği de, kadını da yalnız olmaktan nefret ederler. Sürekli olarak kendilerini tamamlanmış hissetmelerini sağlayacak bir partner arayışı içindedirler. Çok sosyal insanlar olmasalar da, kendilerine ihtiyaç duyan kişilere destek verme, yardımcı olma eğiliminde oldukları için birçok insanın kalbini kazanırlar. Bu yüzden genellikle farklı yapılarda çok sayıda arkadaşları, geniş bir sosyal çevreleri olur.

Yengeç erkeği – Yengeç kadını ilişkisinde taraflar birbirlerinin içindeki değişken, öfkeli, sıra dışı duyguları tanırlar ve her biri bu gibi durumlarda partnerinin kendini iyi hissetmesini sağlayacak şekilde tepki vermenin yolunu bulur.

İkisi de stabil ve dengeli bir ev hayatı isteyen kişilerdir. Kalabalığa karışmaktan çok ev ortamında birbirleriyle zaman geçirmekten keyif alırlar. Planlarından, üstünde iyi düşünülmüş fikirlerinden söz ederek zaman geçirmeyi severler.

Genel olarak iyi ve uyumlu bir ikili teşkil ederler. İkisi de birbirlerine sempati duyar ve birbirlerinin espri anlayışını takdir ederler. İlişkileri uyumlu, rahat ve huzurludur. İkisi de hızlı karar alabilen insanlar değildirler ve genellikle ne istediklerini bilmezler ama beraberken birbirlerinin düşünce süreçlerini dengeleyebilirler. Birbirlerini çok iyi anlarlar. Aynı burçtan olsalar da bazı açılardan farklı eğilimlere sahiptirler. Bu durumun etkisi olumludur: Aralarındaki dinamiğin korunmasına yardım eder ve ilişkilerini sıkıcı olma riskinden korur.

Yatak odasında kelimelere ihtiyaç duymazlar, zira her biri diğerinin ne istediğini hisseder. Böylece birbirlerinin fantezilerini gerçekleştirebilirler.

İkisinin de ruh hali birdenbire değişebilen kişiler olması bazı küçük tartışmalara yol açabilir, ancak genellikle çok güçlü bir bağı paylaşırlar. Sadece bir Yengeç erkeği, bir Yengeç kadınını sakinleştirecek doğru kelimeleri ve davranış tarzını bulabilir.

Evlilik ikisine de hitap eden bir kurumdur, çünkü hem sürekliliğe inanırlar, hem de duygusal güvenlik ikisinin hayatında da önemli bir rol oynar. İkisinin evlilik hayatındaki uyum birçok çiftin evliliğinden daha romantik ve şiirsel olur.

İlişkilerinin en zor yanı, birisi olumsuz duygular içinde olduğunda etrafta durumu değiştirebilecek biri yoksa diğeri de ona aynı şekilde eşlik edecek olmasıdır. Negatif duygularıyla birbirlerine zarar verebileceklerinin farkında olmaları gerekir.

İlişkileri bir peri masalına dönüşebilir ama onları dünyanın geri kalanından izole etmesi riski de çok yüksektir. Hayallerinde ve fantezilerinde kaybolup başkalarını ve başka şeyleri unutacakları bir noktaya gelebilirler. Kişisel doğum haritaları en azından birinin ayakları yere basan, biraz olsun gerçekçi ve pratik biri olduğuna işaret ediyorsa gerçekten umut veren ve dengeli bir ilişkileri olabilir.

Yengeç burcu kadını – Yengeç burcu erkeği beraberliğinde kadın genelde erkeğe göre daha güçlü bir kişiliğe sahiptir ve ilişkiyi doğru yöne götürebilir. O, erkeğe göre strese karşı daha dayanıklıdır. Erkek duygularının derin denizinde kaybolduğu zaman, o, gemiyi fırtına sona erene kadar dengede tutacak bir çapa gibidir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Yengeç Erkeği – Terazi Kadını

Yengeç Erkeği – İkizler Kadını

Yengeç Erkeği – Balık Kadını

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yengeç Burcu Erkeği – Yengeç Burcu Kadını

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin