xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Burcu Erkeğini Anlamak

0 14.345

Yaratıcı, duygusal, sempatik, ikna etme yeteneği olan, sadık bir insandır Yengeç burcu erkeği. Arkadaşlarıyla beraber olmayı ve sevdiklerine yardım etmeyi sever. Yeni insanlarla tanışmaktan da hoşlanır fakat en yakınları tarafından onaylanmayan kişilere karşı dikkatlidir. Başkalarıyla empati kurabilir, onların acılarından etkilenir. Yengeç burcu erkeğini anlamak kolay değildir, hatta onun anlaşılması en zor Zodyak işaretlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Son derecede sezgisel ve duygusaldır. Evine ve ailesine çok değer verir. Bazen dışarıdan sert biri gibi görünse de doğası yumuşak ve naziktir. İnsanlara güvenmez, arkadaşlarını dikkatle seçer. Kendini rahat ve güvende hissedene kadar herhangi türde bir yakın ilişki kuramaz. Onun güvenini kazanmak istiyorsanız dürüst davranmalısınız.

Bu hassas ve ilgili adam, bir annenin bakım veren ve besleyen doğasına sahip olmasına karşın, gerektiği zaman gücünü gösterir ve sevgilisini her şeye karşı korur. Yengeç burcu erkeği aşk hayatında romantik bir kahramandır. O sizi bir sevgili olarak severse kendinizi dünyanın en şanslı insanı gibi hissedebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey onun ihtiyaçlarını anlamaktır. Kendiniz anlamalısınız, çünkü o bunları size ifade etmez ve anlamadığınız takdirde gücenebilir.

Yatakta sevecen ve tatmin edicidir. Cinsellik konusunda rutine sadık kalır, yeni ve değişik şeyler denemeye eğilimli değildir. Yine de, sakin ve sessiz görünen bu adamın yatak odasında ne kadar ateşli ve tutkulu biri olduğuna şaşırabilirsiniz. Hassasiyeti başkalarının duygularını ve isteklerini de anlamasına yol açar, bu da onu  becerikli ve tatmin eden bir sevgili yapar.

Romantizm ve cinsellik onun için aynı derecede önemlidir. Sıcak bir banyo hazırlayıp küvetin etrafına mumlar dizer, içine gül yaprakları serpiştirirseniz buna bayılır ve takdir eder. İlişki onun için sona erdiğinde bunu itiraf etmekte, sevgisinin tükendiğini veya başka birini bulduğunu itiraf etmekte güçlük çeker, çünkü kötü adam olarak görülmek istemez.

Bu adam sert, koruyucu bir kabuğun içine yerleştirilmiş büyük ve titreyen bir kalbe benzer. Aslında neredeyse baştan aşağıya kalpten ve duygulardan oluşur o, fakat o sert kabuğa ihtiyaç duyar. Hayatını zihninden çok kalbi yönetir, bu yüzden son derecede sezgisel, sevecen, düşünceli, hassas ve kolay incinen biridir. Kendi duygularını da, partnerinin duygularını da iyi tanır.

Bu onu mükemmel bir hayat arkadaşı yapar. Ev ve aile odaklıdır, evde zaman geçirmeyi sever. Akrabalarına çok önem verir, onları görmezden gelmenizden veya haklarında kötü konuşmanızdan hiç hoşlanmaz. Ailesini ve arkadaşlarını tanımak onun dünyasına, kalbine girmenin en iyi yoludur.

Ay tarafından yönetilen Yengeç erkeğinin duyguları tıpkı onun  gibi döngüler halinde değişir, dallanır ve akar. Onda hiçbir koşulda değişmeyen şey, hassasiyetidir. Sonsuz sevginizi ve ilginizi ister. İçine bir kuşku düşerse kıskanç ve kontrolcü olabilir.

Hayallerinin kadınını bulması uzun sürebilir, zira oldukça seçici biridir. Burçlar kuşağının en iyi hayat ortaklarından biridir. Geleneksel bir tarafı vardır; partneri için iyi seçilmiş hediyeler alır, onu güzel restoranlarda yemeğe çıkarır, istediği her şeyi sağlamaya çalışır. O çöpü döken, yerinden oynayan rafı tamir eden, evdeki böcekleri ortadan kaldıran bir adamdır ve bunları kendisine söylenmeden yapar.

Yengeç erkekleri burçlar kuşağının anneleridir; sevdiklerine bakmayı, onlarla ilgilenmeyi, ihtiyaçlarını karşılamayı severler. Bu nedenle anneleriyle aralarında da sıkı bir bağ vardır, “Anasının oğlu” olarak görülürler. Çoğunu tam bir aile erkeği yapan etken de budur. Çok az burcun erkekleri sanat açısından onlar kadar yeteneklidir ve bu onları daha da seksi yapar.

Baş döndürücü gülümsemeleriyle oldukça etkileyici ve çekici adamlardır. Tutkulu olmalarıyla bilinirler fakat bu durum ruh hallerine ve mevcut saplantılarına göre değişir. “Şu anda yapılacaklar” listelerinde ne varsa onun peşine düşmek için büyük bir enerjiye sahiptirler. O listede yer alıyorsanız çoğu zaman gerçekten şanslı birisinizdir, çünkü bu adamın sevgisi ve ilgisi bir başkadır.

Çoğu kararı size bırakmayı tercih eden bir adama dayanamayacak biriyseniz burcun erkeği size hitap etmeyebilir. Bir karara varmış gibi göründüğü anda aklına gelen veya karşısına çıkan ikinci, üçüncü bir seçenek kafasını karıştırır.

Dakikası dakikasına uymayan biridir, bazen huysuzluklarıyla insanı şaşırtabilir. Kabuğunda saklanırken birden dışarı çıkıp size yakınlaşır ve çok zaman geçmeden yine kabuğuna geri döner. Derin duygularını fazla açık etmeyen gizemli bir erkektir, onun partneri iseniz ilişkide bir sonraki adımın ne olacağını asla bilemezsiniz.

Yengeç erkeği hayat ortağına bağlılık duyan biridir ve ondan da aynı şeyi bekler. Aldatılmayı asla tolere edemez. Karşılaştığı kadınlarda ideal eşi ve annesini arar. Eşinden nazik sözler ve övgüler duymak ister. Utangaç ve karamsar bir yönü vardır, ama hayatını paylaşacağı birini ararken gayet yaratıcı olabilir. Muhafazakar yanı inisiyatifin kendisinde olmasını ister ama kendini iyice güvende hissetmeden önce duygularını açık edemez. İlişkiyi başlatacak ilk hareketi siz yapsanız bile biraz kararsız durmalı ve ona inisiyatifin kendisinde olduğunu hissettirmelisiniz.

Derin bir bağlanma ihtiyacı duyar. Çatışmayı sevmez ve en çılgın durumlarda bile soğukkanlılığını koruyabilir. Kendisini anlayacak bir partneri olması gerçekten önemlidir; çünkü bir şey yüzünden incindiğinde büyük ihtimalle hiçbir şey söylemez ve olumsuz duygularını yutup durmak sağlığını olumsuz etkileyebilir. Daha enerjik Zodyak işaretlerine güvensiz, zayıf ve sıkıcı gelebilir ama bir aile kurmak isteyen bir kadın için güvenilir bir seçimdir.

Yengeç Erkeğinin Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Sizinle yemek yeyip şarap içerse muhtemelen size vurulmuştur. Yengeçler ağzının tadını bilen, yemeğe düşkün insanlardır, size aşıksa bu zevkini sizinle de paylaşır.

Sizinle fiziksel yakınlık da kurmak istiyorsa bu gerçekten yakınlık duyduğunun işareti olabilir. Bu adam nadiren sadece cinsellik odaklı bir ilişkiye girer, tek gecelik ilişkilerin insanı değildir.

Evine davet edip sizin için bir şeyler pişirirse kesinlikle size ilgi duyuyor demektir. Evi onun kalesidir. Bunu yemek sevgisiyle birleştirin; bu durumda çok önem verdiği bazı şeylere sizi de ortak ediyor demektir.

Yengeç burcu erkeği hislerini kolayca ve herkesle paylaşan biri değildir. Duygularını sözlü olarak veya küçük, özel hediyeler almak gibi davranışlarla ortaya koyuyorsa sizi seviyor demektir.

Bu adam ailesine büyük değer verir. Sizi annesiyle ve diğer aile üyeleriyle tanıştırırsa ciddi olduğunu düşünebilirsiniz.

Yengeç Erkeği Ne İster?

*İhtiyaç duyulan, arzu edilen ve takdir gören biri olmak

*Dostluk, güven, birlik ve uyum

*Konforlu, güvenli, temiz, düzenli bir ev

*Dizginleri eline alabilen bir kadın

*Ay ışığında yürüyüş ve mümkünse ardından plajda seks

*Söylediklerinin dikkate alınması

*Sıcak bir yemek – partnerinin onun için hazırladığı bir yemeğe özellikle bayılır.

*Güvence ve hassasiyet

Yengeç Erkeğinin Canını Sıkan Şeyler

*Konuksever olmayan insanlar

*Kalitesiz, lezzetsiz, kötü yiyecekler

*Dağınıklık

*Partnerinin geçmişteki ilişkileri hakkında bir şeyler duymak

*Takdir edilmemek, eleştirilmek

*Partnerinin flörtöz biri olması

*Kendisine patronluk taslanması

*Sadakatsizlik (Kimse sevmez, fakat o en çok nefret edenler arasındadır.)

*Gülünç duruma düşmek, kendisiyle oynanması veya dalga geçilmesi

Yengeç Burcu Erkeği Hangi Burçların Kadınlarıyla Uyumludur?

Boğa Burcu Kadını

İkisi karşılaştığı zaman ortaya kıvılcımlar saçılacağını söyleyebiliriz. Kadın da, erkek de hayatın sunduğu lüksleri seven tutkulu insanlardır. Erkeğin kadının vahşi tabiatına dikkat etmesi ve her davranışını üstüne alınmaması gerekir. Kadın da, erkek kabuğuna çekildiği zaman onu rahatsız etmemeyi öğrenmelidir.

Akrep Burcu Kadını

Erkek kadının spontan davranışlarından, kadın erkeğin şehvetli çekiciliğinden etkilenir. Fiziksel yönden tutkulu bir ilişki kurma ihtimalleri yüksektir fakat bu birlikteliği derinleştirmek için çaba göstermeleri gerekir.

Balık Burcu Kadını

Bu hassas bir ilişkidir ama ilişkiyi harika yapan unsurlardan biri de bu hassasiyettir. Bu 2 su grubu üyesi dalgalar gibi derin ve çalkantılı ve güçlü bir ilişki için bir araya gelirler. Hayal güçleri ve yaratıcılıkları uyumludur. Erkek kadından biraz daha pratiktir, fırtınalı durumlarda onun için sağlam bir kaya olur.

Başak Kadını

Birbirleriyle ilgilenir, son derecede sevecen bir ilişki yaşarlar. Ortak özellikleri çoktur. Erkeğin hassas doğası kadının tutkulu tarafını ortaya çıkarır. Birbirlerine sayg ve hayranlık duyarlar. Fazla sorun yaşamamaları beklenir.

Oğlak Kadını

Ufak ayarlamalarla güzel bir ilişki yaşayabilirler. Kadının olgunluğu ve ağırbaşlılığı erkeğe çekici gelirken erkeğin duygusallığı ve güven veren kişiliği de kadını yatıştırır. Bu ikili karşıtların birbirini çekmesinin iyi bir örneğidir. Her birinin diğerine bir şeyler katacak, diğerini tamamlayacak zıt özellikleri vardır ve birbirlerini büyüleyici bulurlar.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Koç Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.