xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Burcu Erkeğinin Aşık Olduğunu Gösteren 10 İşaret

2 17.078

Hangi burcun erkeğinin uzun süreli bir ilişki için harika bir partner olduğunu biliyor musunuz? Yıldızlara soracak olursanız, Yengeç burcunda doğan bir erkek, aradığı kadını bulduğu zaman onun için ideal bir hayat ortağı olacaktır. O her zaman kafasını değil, kalbini takip eden bir duygu adamıdır. Düşünceli, sezgisel ve şefkatlidir. Yengeç burcu erkeği değer verdiği şeylere karşı yoğun derecede koruyucu olabilir. Ev ve aile onun için çok önemlidir. Evlendiği zaman sadık ve eşine destek veren bir koca, sabırlı ve nazik bir baba olur.

Genelde mesafeli biri olan Yengeç burcu erkeği aşk hayatında zaman içinde başka bir yönünü de göstermeye başlar: O, son derecede romantik biridir ve gelişmiş bir mizah anlayışı vardır. Sevdiği kadına rahatlık, istikrar ve güvenlik sunmak için heveslidir. Onun yanında sevildiğinizi ve güvende olduğunuzu hissedersiniz.

İlk bakışta mükemmel bir profil gibi görünüyor, değil mi? Ama tıpkı diğer insanlar gibi, Yengeç erkeğinin de karanlık bir yüzü vardır.

Bunların birincisi ve en önemlisi, burcunu yöneten gezegen Ay olduğu için, son derecede duygusal olmasıdır. Aşık Yengeç erkeği bütün sevginizi ve bağlılığınızı talep eder. Bütün dikkatinizin kendisinin üstünde olmasını ister. Bazen kıskanç, yapışkan, kontrolcü ve sıkıcı da olabilir. Ayrıca kendisini mutsuz eden şeyler hakkında derin, saplantılı düşüncelere dalabilir.

Bu adam evde zaman geçirmeyi sever. Öyle biri değilseniz, o davetten bu partiye gidip bir sürü yeni arkadaş edinmeyi seviyorsanız  onu görmezden gelmeniz ve size bu konuda uyum sağlayacak birini tercih etmeniz tavsiye edilir.

Yengeç Erkeğinin Sizi Sevdiğini Gösteren 10 İşaret

Size sevildiğinizi ve güvende olduğunuzu hissettiren bir erkek arkadaşınız oldu mu? Yengeç erkeği aşk hayatında partnerine bunları hissettirecek bir adamdır. Onunla romantik bir ilişkiye başladıysanız şanslı bir kadınsınız. Mümkün olsa her dakika sevdiği kadınla ilgilenecek biridir. Onu elinden kaçırmamak için ne yapması gerektiğini çok iyi bilir. Belki herkesin değil, ama pek çok kadının hayalini kurduğu bir erkektir. Onu kendinize çekmeyi planlıyorsanız, aşka düşmesinin zaman alacağını bilmeli ve sabırlı olmalısınız. Ama sonuç büyük ihtimalle buna değecektir.

Aşağıda Yengeç erkeğinin bir kadını sevdiği zaman nasıl davrandığına dair ipuçları bulabilirsiniz.

1.Sizi Arkadaşlarıyla Tanıştırır

Erkekler, arkadaşlarını önemserler. Yengeç erkeği de diğer birçok erkek gibi arkadaşlarıyla beraberken rahat hissediyor, gerçek özünü onların yanında sergiliyor olabilir. Bu yüzden, sizi onlarla tanıştırması geleceğini paylaşabileceği biri olduğunuzu düşündüğünü gösterir. Sevgilisini yanlarında kendini rahat hissettiği, içinden geldiği gibi davrandığı kişilerle tanıştırması, onu kendi dünyasına dahil etmek istediğinin işaretidir.

2.Duygularını Romantik Eylemler Yaparak Gösterir

Yengeç burcunda doğan bir erkek biraz içine kapanık ve utangaç olabilir. Bununla beraber, duygularını ve sevgisini eylemleriyle açık etmeye meyillidir.

Aşık Yengeç erkeği eylemlerin kelimelerden daha güçlü olduğunu düşünür. Aşkı onun mahremiyetidir ve bunu sözlü olarak ifade etmekte zorlanabilir. Bunun yerine ilgisini ve sevgisini gezi programları yapmak, çiçek ve çikolata almak gibi romantik jestlerle gösterir.

3.Kıskanç Ve Sahiplenici Tarafı Ortaya Çıkar

Temelde, sizin başka bir erkekle konuşmanızdan bile nefret eder. Zodyak burçlar kuşağının en nazik erkeklerinden biri olduğu düşünülürse, kıskanç ve biraz da sahiplenici olması pek beklenmeyecek bir şeydir. Aşık olduğunda ilgi bekleyen ve sahiplenen birine dönüşür. Sizi başka erkeklerle gördüğü zaman, kesinlikle kıskanır. Bu yaptığının partnerinin üstünde bir baskı oluşturduğunu, onu rahatsız ettiğini anlayamaz.

Romantik bir ilişkiye başladığında sevdiği kişiye çok bağlı görünen adamlardandır. Kalbini ellerinin arasına alır ve partnerine uzatır. Sevgilisini mesajlara ve aramalara boğup bunaltması ihtimal dahilindedir.

Onunla beraberseniz her zaman sizi düşünecektir. Kendinizi bir sevgi selinin altında kalmaya hazırlamalısınız.

4.Sizi Güldürmeye Çalışır

Birine karşı özel duygular besliyorsa, bazen berbat espriler yaparak bile olsa, gülümsemesini sağlamak için büyük çaba gösterir. Diğer erkekler gibi o da, partnerini her gördüğünde ona ufak ufak takılmadan duramaz.

Etrafınızda olduğunda, varlığının farkında olduğunuzu belli edin. Sizinle dalga geçmeye devam ederse, bu, sizin de ona sataşmanızı beklediğini gösterir. Onunla iken bir an bile sıkılmayacaksınız, çünkü gülmenizi sağlayana kadar şakalar yapacak, size takılacaktır.

5.Zamanının Büyük Kısmını Size Ayırır

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında özverili bir insandır. Partnerine çok önem verir.

Bir erkek, bir kadının yanında kendini mutlu ve keyifli hissediyorsa ilişkiye ciddi anlamda yatırım yapmayı, emek vermeyi düşünmeye başlar. Bir Yengeç erkeği, sizi gerçekten seviyorsa, kişisel zamanının büyük kısmını size adayacaktır. Birlikte zaman geçirmekten çok keyif aldığını dile getirirse, size aşık olduğuna emin olabilirsiniz. O biraz sıkılgan bir adamdır. Değerli zamanını ailesiyle, arkadaşlarıyla ve partneriyle beraber geçirmeyi tercih eder.

6.Kendinizi Güvende  Hissetmenizi Sağlar

Aşık bir Yengeç erkeği koruyucu ve sahiplenici davranır. Romantik bir ilişkide, buna ihtiyacınız olsa da olmasa da, her zaman yanınızdadır ve sizi başınıza gelebilecek her türlü zarardan korumaya hazırdır. Partnerini sever, önemser ve kendini güvende hissetmesini sağlar. Bu, onu ideal bir koca ve baba yapan özelliğidir.

Sizi her gün biraz daha mutlu etmeye çalışır. İş yerinde yaşadığınız ilginç bir olayı dinlemeye, sizin için yemek pişirmeye veya rahatlatıcı bir masaj yapmaya isteklidir. Omzu, sizin başınız için her zaman hazır olacaktır.

 

7.Gözleri Sadece Sizi Görür

Bu adam size aşık olduğunda, gözleri, sözlerinden ve hareketlerinden daha fazlasını söyler. Bundan emin olabilirsiniz. Kalbini size verdikten sonra, gözlerini de üstünüzden alamaz. Diğer erkekler gibi o da görsellik odaklı biridir ve kendini uzun zamandır istediği kadına durmadan bakmaktan alıkoyamaz.

Yengeç erkeğinin bakışları sadece sizin üzerinizde ise kalbindeki yerinizden emin olun. O, tek bir kadınla beraber olmayı isteyen sadık bir erkektir. Sizinle beraberken başka kadınlarla ilgilenmez.

8.Size Duygularını Açar

Bir Yengeç erkeğinin uzun vadeli bir ilişkiye yatırım yapmasını istiyorsanız her ikinizin de duygusal yakınlık kurmak için çaba göstermeniz gerekir. O olağanüstü hassastır, reddedilmekten korkar ve hemen aşık olabilen biri değildir. Bununla birlikte, ona güvenilir biri olduğunuzu düşündürecek ve kendini güvende hissetmesini sağlayacak kapasitede iseniz yavaş yavaş size içini açmaya, sırlarını anlatmaya başlayacaktır. Buna, duygusal ağırlıklı konuşmalar yaparak başlar. Size hayallerinden ve geleceğe dair umutlarından söz ettiğinde, güvendiğini ve potansiyel bir hayat arkadaşı olarak gördüğünü düşünebilirsiniz.

Onun için güvenilir biri olun – kendini korumak için sakladığı taraflarını karşısında kolayca açığa çıkarabileceği biri.

9.Oyun Oynamaz

Bu adamın aşkı hafife aldığını düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz. Aslında, hayatının gerçek aşkını bulduğu zaman son derecede ciddidir. Sizinle asla oyun oynamaz ve sizden de aynısını bekler.

Yengeç erkeğiyle girdiğiniz romantik ilişki sırasında o, sizi incinmekten korumak için her şeyi yapacaktır. Size karşı hislerinin açık, net ve dürüstçe olduğunu kanıtlamak için eline geçen her fırsatı kullanacaktır.

 

10.Sizi Ailesinin Üyeleriyle Tanıştırmaya Başlar

Sizi akrabalarıyla ve ebeveynleriyle tanıştırması, ilişkiyi bir sonraki seviyeye çıkarmak istediğine dair büyük bir ipucudur. Bu adamın nihai hedefi, anne ve babasına karşı kendisinin davrandığı kadar iyi davranacak bir kadınla yuva kurmaktır. O mükemmel biri olmayabilir, ama kuracağı ailenin mükemmelin de ötesine geçmesini ister. Beraberce bir gelecek kurma potansiyeli görmediği bir kadını asla annesiyle tanışması için davet etmez. Bu yüzden, sizi ailesiyle tanıştırmak için plan yapıyorsa, onun geleceğinde yer almanızı gerçekten istediğinden emin olabilirsiniz.

Ebeveynleriyle görüşmeniz sırasında size yardım etmez, ancak, verdiğiniz cevapların her biri üstündeki tepkisini gözlerken heyecan içindedir.

Annesiyle daha fazla zaman geçirmenizi istiyorsa bilin ki ilişkin ciddileşmesine hazırdır.

Bu, sizinle ilgili tamamen ciddi düşündüğüne dair önemli bir işarettir.

Aşık Bir Yengeç Erkeği Nasıl Davranır?

Yengeç burcu erkeği aşka düştüğü zaman tatlı ve yumuşaktır. Kişiliğinin özel bir çekiciliği vardır. Bu, insanların onunla zaman geçirmek istemelerine yol açar.

Romantik bir ilişkiye girdiğinde, güvensiz tarafı ortaya çıkmaya başlar. Boğa erkeği gibi o da, kendisine her zaman ihtiyaç duyduğu güvenliği sağlayarak hassas tarafını ortaya çıkaracak bir kadın arar.

Yengeç burcunda doğanlar güçlü sezgileri olan insanlardır. Burcun erkeği, partnerinin duygularına büyük bir özen gösterir.

Bir aşk ilişkisi söz konusu olduğunda, gerçekten bir şeyler hissettiği bir kadınla derin bir bağlantı kurmak için can atar. Daha önce kalbi kırıldıysa kendini açmakta veya güvenmekte çok zorlanır.

Her zaman yeni zorluklarla başa çıkmaya hazır olan maceracı bir erkek arkadaş veya eş arıyorsanız Yengeç erkeği sizin için doğru bir seçenek değildir.

Sakin bir tabiatı vardır. Hiçbir zaman bir çatışma veya tartışma sırasında gürültülü, şiddetli davranışlar sergilediğini göremezsiniz. Bir şeyden dolayı incinmiş, hırpalanmış, üzgün veya sinirli hissettiği zaman kendini kapatmaya, korumaya meyillidir. Bu yüzden, düşüncelerini de, duygularını da rahatça ifade edebileceği bir sevgiliye ihtiyaç duyar.

Sevgiliniz veya kocanız Yengeç burcunda dünyaya gelmiş biriyse kendinizi şanslı saymalısınız. Partnerini onun kadar önemseyen erkek az bulunur. Sizinle ilgili en küçük detayları bile bilir ve hiçbir zaman unutmaz. Ona doğum gününüzü veya ilişkinizle ilgili anlamlı bir tarihi sorduğunuzda hemen cevap verebilir.

Çekingen, karamsar ve duygusal bir yapısı olmasına rağmen, yanınızda kendini tamamen rahat hissettiği zaman, şaşırtıcı bir mizah duygusu olduğunu fark edersiniz.

Aşkı ciddiye aldığından kısa süreli, geçici ilişkilere girmeye pek meyilli değildir. Sevgi dolu ve sadık bir sevgili bulmayı umar. Çoğu kişi ona çıkarları için yaklaşır, fakat insanları okumakta usta biri olduğundan genelde tek bir konuşmada gerçek niyetlerini hemen anlar.

Yengeç Erkeği İle Nasıl Anlaşırsınız?

Yengeç burcundan bir erkekle romantik bir ilişkiye adım attınız ve uyumlu bir ilişki yürütmenin yollarını mı arıyorsunuz?

Öncelikle onun son derecede hassas, romantik ve duygusal biri olduğunu bilmelisiniz. Çoğu zaman ideal bir sevgili modelidir. Ancak, gizemli bir doğası olduğu için, birçok kişi onun partnerinden tam olarak ne istediğini, ne beklediğini anlamakta zorluk çeker.

Onun düşüncelerini ve duygularını anlayabilirseniz, hayatınızın geri kalanını derin bir duygusallığı olan bir erkekle geçirirsiniz.

İşte Yengeç erkeğiyle ilişkinizin derinleşmesini sağlayacak bazı önemli ipuçları:

1.Sizden Neler Beklediğinin Farkında Olun

Yengeç burcunun yönetici gezegeni Ay’dır. Bu, burcun  üyelerinin temel doğası üzerinde büyük bir etki yapar: Kolayca incinen, karamsar ve hassas insanlar olmalarına yol açar. Yengeç erkeği, aşk ilişkilerinde, hem kendisine güvenlik ve rahatlık sağlayacak, hem de içindeki korkuları anlamasına yardımcı olacak bir sevgili arar.

O, bir sevgi ve şefkat selinde boğulmak isteyen bir insan tipidir. Bu yüzden, her şeyden çok, ona çok fazla sevgi veren bir kadına ihtiyaç duyar.

2.Sizi Sevdiğini Gösteren İşaretleri Fark Edin

Bir Yengecin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını söylemek kolay değildir. Diğer burçların erkekleriyle kıyaslandığında, onun sevgisini sevgilisine ilgi göstererek belli ettiğini söyleyebiliriz. Gerçekten sevdiği birine ilgi ve özen göstermek bu adamı çok mutlu eder.

Yengeç burcundan olan erkek arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız, bağımsız biri olsanız bile, üstünüze düşmesine, sizi şımartmasına izin vermelisiniz. Sizinle ilgilenir ve size en iyi gelecek olan şeyin ne olduğunu bilir. Bu yüzden, sadece sevgisinin tadını çıkarmaya bakın.

3.Güvenini Kazanın Ki Size Kalbini Açabilsin

Yengeç erkeği gerçek benliğini sert bir dış duvarın ardında gizler. Aslında oldukça utangaç ve temkinlidir. Bir ilişkiye girmeden önce güvenilir olduğunuzu ve onun bağlılığını hak ettiğinizi bilmesi gerekir.

Yanınızda kendini daha rahat ve güvende hissettiği zaman, gardını düşürür.

Onun size güvenmesini sağlama süreci sabrınızı, gerçek aşkınızı ve bağlılığınızı gerektiren bir süreçtir. Konu aşk olduğunda kendini duygusal olarak güvende hissetmek onun için çok önemlidir.

Güvenini sarsacak bir şey yaparsanız bir daha asla size güvenmeyeceğini de unutmayın. Onunla daha derin bir ilişki kurmak istiyorsanız duygusal tutarlılığı mutlaka sağlamalısınız.

Ne Tip Kadınlarla İlgilenir?

Yengeç burcu erkeği romantik tarafına eşlik edecek nazik bir kadınla beraber olmak ister. Olayları kendi başına idare edebilir ama yaptığı şeyleri takdir ettiğinizi duymak hoşuna gider.

Kendisinden faydalanmak isteyen veya durmadan kusur bulan, dırdır yapan kadınlardan uzak durur.

Bu adamı gerçekten seviyor ve ömrünüz boyunca onunla birlikte olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey onu daha iyi tanımaya çalışmaktır. Bu hassas erkeği idare edebilmek için nazik ve sabırlı olmalısınız.

Aile odaklı bir adam olması partnerine olan duygularını da yönlendirir. Uzun süre birlikte kalabileceği, evlenebileceği ve çocukları olacağı konusunda güçlü bir hissi varsa size aşık olacaktır.

Kalbi ve duyguları ile sevgi dolu, mükemmel bir hayat arkadaşı olur.

Şefkatli ve özenlidir. Sezgileri güçlüdür. Sevdiklerine karşı çok ilgili bir insandır. Hayatının aşkı olmak için ona bağlı olmanız, sadık ve güvenilir biri olmanız gerekir. Bunun karşılığında sizi her zaman sevecek ve değerli olduğunuzu hissettirecektir.

Size dünyadaki tek kadın olduğunuzu hissettirecek kadar romantik davranabilir.

Bütün burçların erkekleri içinde en ideal sevgililer, kocalar ve babalar Yengeç erkekleridir.

Yengeç Erkeğinin Farklı Burçların Kadınlarıyla Aşk Uyumuna Kısa Bir Bakış

1.Yengeç Kadını

Yengeç erkeği – Yengeç kadını ilişkisi hem mutlu, hem de kötü bir ilişki olabilir. İki taraf da duygusaldır ve birbirlerinin duygusal ihtiyaçlarını anlayabilirler. Birlikte sevgi dolu, sıcak bir yuva kurabilirler.

Buraya kadar her şey güzel görünüyor, değil mi? Ama hiçbir ilişki mükemmel değildir, onlarınki de tabii.

Sorun, her ikisinin de karamsar kişiler olmasıdır. Aynı anda sıkıntılı ve umutsuz oldukları zamanlarda bu ciddi bir problem olabilir. Böyle durumlarda ne erkek kadını, ne de kadın erkeği neşelendirecek durumda olur.

2.Boğa Kadını

Yengeç burcunda doğan bir erkekle Boğa burcunda doğan bir kadın mükemmel bir ikili olurlar. Her ikisi de sevgi dolu, sıcak ve sadık bireylerdir. Kadın, erkeğin her zaman ihtiyaç duyduğu duygusal ve mali güvenliği sağlayabilir. İyi bir ekip oluştururlar ve hedeflerinin çoğuna ulaşabilirler.

Genel olarak, bu ikili rahat bir ev ortamı ve sevgi dolu bir aile oluşturma potansiyeline sahiptir.

3.Balık Kadını

Yengeç erkeği – Balık kadını beraberliği iki taraf için de güzeldir. İkisi de duygusal ve şefkatli insanlar olduklarından birbirlerini iyi anlayabilirler. Aralarında ciddi problemlere yol açan çatışmalar olmaz. Balık kadını, sezgisel doğası sayesinde, Yengeç erkeğinin ruh halini şaşırtıcı bir doğrulukla tahmin edebilir.

4.Akrep Kadını

Bu, gerçekten müthiş bir ilişki olur. Tarafların ortak noktaları azdır, ama birbirlerini iyi tamamlarlar. Erkeğin yoğun ilgisi ve bağlılığı kadının kıskanç doğasının ortadan kalkmasına yol açabilir. İlişkilerinde ve evlerinde uyum oluşturmak için her zaman beraber çalışırlar.

5.İkizler Kadını

Yengeç erkeği – İkizler kadını ilişkisi genel olarak iyi giden bir ilişki değildir. Erkek çok duygusal biri iken, kadın oldukça mantıklıdır. Kadının bağımsız doğası erkeğin istikrar arayışı için bir tehdit oluşturabilir. Yengeç erkeği İkizler burcu kadınının öngörülemeyen doğasını anlamakta ve benimsemekte zorlanır. Muhtemel sorunlardan biri de erkeğin sadık ve vefalı, kadının ise flört etmeye eğilimli olmasıdır.

6.Kova Kadını

Yıldızlar Yengeç erkeği – Kova kadını beraberliği için de pek parlak şeyler söylemiyorlar. Erkek Yengeç dişi Kova için fazla yapışkan ve ilgi meraklısı biridir. Ayrıca yaşamla ilgili pek fazla ortak hedefleri de yoktur. Erkek kalbi kollarında gezerken, kadın, neredeyse her şey için aklını kullanan biridir. Kovanın macera tutkusu Yengecin paniğe kapılmasına yol açabilir. Kova kadını da onu donuk ve sıkıcı bulabilir.

Sonuç:

Yengeç erkeğinin bir kadınla ilgili ciddi ve geleceğe dönük düşünceleri olduğunu nasıl bilebiliriz?

Sevdiği kişiyi korumak, ona kendini güvende hissettirmek için elinden gelen her şeyi yapar. Size bu şekilde davranıyorsa, birlikte parlak bir geleceğiniz olabileceğini düşünmeye başlamış olabilir.

Çekingen bir erkek olduğundan, ona doğrudan çıkma teklif etmek iyi bir fikir değildir. Size yönelik duyguları olup olmadığını anlamak için yukarıda verdiğimiz ipuçlarından faydalanabilirsiniz. Bu belirtilerden hiçbirini görmüyor musunuz? Sizin hakkınızda, sizin onun hakkında hissettiğiniz şeyleri hissetmediği için olabilir.

Gerçekten onunla birlikte olmayı istiyorsanız duygularınızı açıkça söylemeyi tercih edebilir veya bazı ipuçları verip sabırla hamlesini yapmasını bekleyebilirsiniz. Buna rağmen hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam ederse, bu size acı verse de kendi yolunuza devam etmeniz daha iyi olabilir.

Bu yazıda size, aşık bir Yengeç erkeğinin nasıl davrandığını anlamanıza yardımcı olabilecek bazı ipuçları vermeye çalıştık. Tutkulu ve çok sadık bir insandır. Yine de onun varlığını garanti olarak görme hatasına düşmeyin. Böyle düşünerek özensiz davranırsanız kalbini kazanmanız mümkün olmaz. İnsanları iyi okuyan biridir ve bu yaptığınızı fark edecektir.

Biraz içe dönük, kapalı bir insan olduğu için ondan gelen sinyalleri yorumlamak kolay değildir. Fakat güvenini kazanırsanız yavaş yavaş size olan sevgisini açık etmeye başlayacaktır.

Yengeç burcunda doğmuş bir erkekle başarılı bir ilişki yürütmek istiyorsanız ikinizin de nihai amaç için çaba göstermeniz gerekir: Ömür boyu güvenlik. Hiçbir şey bu adamı mutlu bir aile ortamından daha fazla tatmin edemez.

2 Yorumlar
  1. Derya

    Yengeç burcu erkeği ile ilgili çok doğru tespitler. Eşim yengeç ben de akrep burcuyum. Yazilanlarin hepsine katiliyorum 🙂

    1. Hilal Uslu

      İyi bir kaynak bulmuşum demek ki, en azından bir kişiye uyuyor. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.