xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 2.435

Kalbi ve duyguları tarafından yönetilen Yengeç erkeği doğru kadını bulduğunda onunla uzun süreli ve mükemmel bir ilişki yaşar. Eve ve aileye çok değer veren bu adamın kollayıcı, himaye edici yönü çok güçlüdür. Sevdiği kadını bütün varlığıyla benimser ve korur.

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında oldukça romantik bir erkektir. Özverili ve sadıktır. Kısa sürede ve kolayca aşık olmaz, sevdiğini hemen söylemez. Ama aşık olduğu zaman partnerine peri masalı tadında bir ilişki yaşatır. O hem sevgilisinin bütün romantik hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen, hem de onun en iyi arkadaşı ve sırdaşı olmak isteyen biridir.

Bu adamın sevgisini kazanmak isteyen bir kadının ilişkiye yumuşak ve sakin bir şekilde başlaması gerekir. Bu adam aşırı, agresif bir samimiyetten ve bir şeye zorlanmaktan hoşlanmaz. Başlangıçta uzak ve alaycı bir tavrı varsa bunun nedeni duyarlı ruhunu kötü etkilerden korumaktır. Onun duvarlarını aştığınız zaman hoşunuza gidecek bir şey bulursunuz; sevecen ve nazik bir erkek.

Yengeç burcu erkeği seçicidir; karşısına çıkan, ona ilgi gösteren her kadını çekici bulmaz. Rüyalarının kadınını bulduğunu düşündüğü zaman inanılmaz derecede romantik olabilir. Onun istediklerini yapmak, güzel yerlere götürmek, hoşuna gidecek hediyeler vermek ister. Çekingen ve insanlara kolayca güvenmeyen bir yapıya sahiptir ve zarar görmemek için kıskaçlarını her zaman hazırda tutar. Kabuğunun altındaki yumuşak iç kısma ulaşmak için sabır göstermek gerekir.

Seks hayatında gerçek bir tatmine ulaşmak için duygusal bir şeyler de hissetmesi gereken bir adamdır. Sevgiyi hissetmek ister, duygusal yönüne hitap edilmesini ister, göz teması kurmayı sever. Genelde sessiz ve sakin biridir ama yatak odasının kapılarının ardında tutkulu, ateşli ve şehvetli bir aşığa dönüşebilir.

Cinselliği romantik ortamlarda yaşamaktan hoşlanır. Ona güçlü, şiddetli bir şekilde yaklaşan bir kadından muhtemelen uzaklaşacaktır. Bu erkeğin üstüne çok gitmemeli, ilişkinin hızını ayarlamasına izin vermelisiniz. Ondan hoşlandığınız çok belli eder, durmadan mesajlar falan atarsanız bunu gurur verici bir şey olarak görmez, sizi fazla yapışkan ve hızlı biri olarak görür. Bu da uzaklaşmasına yol açabilir.

Bir kadını tanıma yolculuğundan zevk alır, aceleyle bitiş çizgisine varmaya çalışmaz. Partnerinin duygularıyla ilgilenir, onun üzgün veya sıkıntılı olduğunu fark eder. Duygularında samimi olup olmadığını da anlar. Karşısındaki kadını samimiyetsiz bulursa ondan uzaklaşabilir. Kendisini gerçekten seven bir kadını bütün güzel yönleriyle, yani nezaketi, hassasiyeti ve sevecenliğiyle ödüllendirir.

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında sunduğu güvenlik ve sadakati talep de eder. Sadakatsizliği affetmez.

Çatışmalardan hiç hoşlanmaz. En fırtınalı durumlarda bile sakin bir duruşu vardır. Herhangi bir sebeple incindiğinde muhtemelen pek bir şey söylemez ama olumsuz duygularını içine atmaktan dolayı kendisi zarar görebilir.

Onunla beraber olan bir kadın rahattır, çünkü güvende olduğunu, sevildiğini ve kollandığını hisseder. Yöneticisi aydır ve ruh hali de ayın durumlarının değişmesine benzer bir şekilde değişkendir. Bazen kararsız ve sinirli, bazen rahat ve kendinden emindir.

Reddedilme korkusu olduğu için ilk hamleyi kadından bekleyebilir. Bu, yukarıda da belirttiğimiz gibi, saldırgan ve yılışık değil zarif bir hamle olmalıdır. Partnerinin her zaman hoş görünmesini ister ama dışarıda çok seksi olmasından hoşlanmaz. Fakat baş başa kaldıkları zaman seksi bir şeyler giymesine güzel kokular sürmesine bayılır.

Yengeç erkeği yemek pişirmeyi sever, boğazına da düşkündür. Partnerinin onun için güzel şeyler pişirmesinden de çok hoşlanır. Atıştırmaya düşkün olduğu için kilo kontrolü sorunu yaşayabilir.

Onun karşısındaki biri kendini rahat hisseder ama ona çok fazla yaklaşamaz. İnsanlarla arasında belli bir mesafe bırakır. Bu yüzden, size dış duvarlarının gizlediği iç dünyasını göstermeye başladıysa sizi sevdiği, en azından sevmeye başladığı sonucunu çıkarabilirsiniz.

Eleştiriye açık biri sayılmaz, eleştirildiği için öfkelenir veya üzülürse kabuğuna çekilebilir. Beyefendi bir erkektir. Aile odaklıdır, güzel ve güvenli bir yuva kurmak ister. Evine çok önem verir, evin ihtiyaçlarını karşılamak için çabalar, yapması gereken işleri yapar, eşine yardımcı olur. Aile toplantılarını da, arkadaşlarıyla birlikte olmayı da sever. Maddi konularda akıllı yatırımlar yapar.

Yengeç Burcu Erkeği Hangi Burçların Kadınlarıyla Anlaşır

Yengeç erkeği – Boğa kadını beraberliği her ikisi de sadık, sıcak ve sevecen olan bir erkekle kadının birlikteliği demektir ve gayet güzel yürüyebilir. Bu ikili rahat bir ev ve sıcak bir aile ortamı oluşturma yolunda iyi bir takım teşkil ederler.

Yengeç burcu erkeği – Akrep burcu kadını: İşte birbirinden çok farklı olan ama birbirlerini güzel tamamlayan bir çift. Kıskanç Akrep ve özverili Yengeç birlikte uyumlu bir yuva kurabilirler.

Yengeç erkeği – Balık kadını ilişkisi 2 taraf için de hayırlıdır. İkisi de duygusal ve merhametli insanlardır ve birbirlerini anlarlar.

Yengeç burcu erkeği – Yengeç burcu kadını ilişkisi, aynı evde beraber yaşadıkları takdirde çok mutlu da, çok korkunç da olabilir. Taraflar birbirlerinin duygusal ihtiyaçlarını anlarlar ve sevgi dolu, sıcak bir ev oluşturma şansına sahiptirler. Fakat ikisinin de aynı anda karamsar olduğu dönemlerde sıkıntı yaşanır.

Yengeç erkeği – Aslan kadını: Aslan kadınının başkalarıyla flört etme eğilimi Yengeç erkeğini cidden zorlayabilir. Yengeç erkeği sabırlıdır, düşünür ve bekler, aşırı dikkatlidir; Aslan kadını ise hiç de böyle biri değildir. Yine de, birbirlerine aşık olduklarında bu çiftin bir şansı vardır. Beraber sanatsal projelere imza atabilirler. Yengeç burcu erkeği, merkezde olmayı seven Aslan kadının etrafında destekleyici ve sevecen bir partner olabilir.

Yengeç erkeğinin Koç kadınıyla ilişkisinin pek şansı yoktur. Koçun öfkesi sakin bir karakteri olan Yengece fazla gelir. Koç ani kararlar alır, oysa Yengeç bir karar almadan önce düşünmeye zaman ayırır.

Başak kadınıyla ilişkisi imkansız değil, fakat zordur. Yengeç erkeğini duygusal yaklaşımına karşın bu kadın fazla akılcı ve pratiktir.

Terazi kadınıyla ilişkisinde, kendisinin evde sakince zaman geçirmeyi, Terazinin ise partileri seven biri olmasından kaynaklanan sorunlar yaşanabilir.

Gözü pek ve pervasız, bazen de düşüncesiz olan Yay kadınıyla ilişkisinin fazla şansı yoktur.

Oğlak kadınıyla mutlu olma ihtimali de azdır çünkü kendisinin sakin kişiliği ve ruhsal dalgalanmaları bu pratik ve hırslı kadınla uyuşmaz.

Duygularının yönetimindeki bir adam olarak, aklının egemenliğinde yaşayan Kova kadınıyla anlaşma ihtimali düşüktür. Ayrıca maceracı Kova onu sıkıcı bulabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.