xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

0 3.728

Fazlasıyla sabırlı bir yapısı olan Yengeç burcu kadını kendisi üzüntüye kaptırdığı zaman çok derin bir biçimde içine kapanmaya meyillidir. Bu yüzden üzüntülü olduğu zaman onun dikkatini kendi üzüntüsünden başka bir şeylere yöneltmeye çalışmalısınız.

Üstüne düşülmesinden, şımartılmaktan çok hoşlanan bu kadını biraz hoş tutarsanız size bütün sevgisini verecektir.

Yengeç burcu kadınının özellikleri arasında en baskın olanlarından biri aşırı duygusallıktır. Çok kolay kırılır. Bu kırılmışlığı bazen hırçınlığa dönüşür.

Yüksek duygusal duyarlılığı onun sıklıkla farklı ruh hallerine bürünmesine, hatta bazen melankoliye kapılmasına yol açar.

Bu kadın romantiktir ve görünüş onun için önemlidir. Yemek yapmak ve yaptığı yemekleri şık bir şekilde sunmak konusunda son derecede başarılıdır.

Eli oldukça sıkıdır ve kazancı az olsa bile bir şeyler biriktirmeyi becerir. Bir kenarda biraz parası olması için büyük çaba gösterir, savurgan erkekleri de pek sevmez. Erkeğin kazancından çok bu kazançtan tasarruf yapıp yapmadığıyla ilgilenir.

İdaresi zordur; farkında olmadan yaptığınız veya en ufak bir kötü niyet içermeyen imalardan bile etkilenebilir.

Yengeç kadınının özellikleri arasında aile bağlarına; anne, baba ve kardeşlere çok düşkün olması da yer alır. Bir Yengeç kızı ile arkadaş olmak istiyorsanız veya ona aşıksanız annesine iyi davranmalı, konuşurken ona dair imalarda bulunmaktan, hatta şakacı bir eleştiri yapmaktan kaçınmalısınız.

Kendisini idare edebilecek güçlü bir erkeği tercih eder ve çocuklarına olan aşırı düşkünlüğü eşini ihmal etme derecesine kadar gelebilir. Aile saadetini her şeyin üstünde tutar.

Pek flörtçü değildir, hayalleri çoğunlukla evlenip yuvasını kurmak üzerinedir. Son derecede temiz ve titizdir, düzene çok önem verir. Verilen sözlerin mutlaka tutulmasını ister. Denizi, deniz yolculuğunu, denize dair her şeyi sever.

Romantiktir ve büyük bir sevgi ihtiyacı içindedir. Çekingen olduğu için duygularını pek belli etmeyen bu kadına biraz yaklaşıp ilk adımı attığınızda size karşı ne kadar derin duyguları olduğunu anlarsınız. Büyük bir içtenlikle sever, aşık olduğunda sonsuza kadar bağlanır ve itaat eder.

Sevildiğini hep duymak ister ve ne kadar duyarsa duysun bundan bıkmaz. Eleştiriye, hele ki alaycı eleştiriye hiç tahammülü yoktur. Etrafındakilerin onun eleştirilmesi halinde sonrasında hırçınlaşacak kadar kırılabileceğini bilmeleri ve buna dikkat etmeleri gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.