xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Burcu Kişisinin 21 Özelliği

0 5.437

Elementi: Su

Özelliği: Öncü

Tarih aralığı: 21 Haziran – 22 Temmuz

Yönetici gezegeni: Ay

En uyumlu olduğu burçlar: Boğa, Akrep, Başak

1. Yengeç Burcu Kişisi Bazen İnanılmaz Derecede Cömert Olabilir

Yengeç, en verici burçlardan biridir. Burcun mensupları arkadaşları ve aileleri söz konusu olduğunda son derecede eli açık davranabilirler.

Bunun zorunlu hissettikleri için yapmazlar. Sevdikleri birinin yüzünün gülmesine sebep olmaktan gerçekten zevk alırlar.

2.Her Zaman Arkadaşlarının Yanındadır

Arkadaşlık Yengeç için çok önemlidir. Mükemmel bir dinleyicidir ve değer verdiği biri zor bir dönemden geçiyorsa ona destek olmak için elinden gelen her şeyi yapar.

3.Merhametli Ve Empatiktir

Tanıdığınız en düşünceli ve şefkatli insanlardan bazıları Yengeç burcu mensubu olabilir. Yengeçler başkalarıyla son derecede anlamlı ilişkiler kurabilirler; çünkü kendilerini başka birinin yerine koyma ve onun duygularını anlama konusunda büyük bir yeteneğe sahiptirler.

4.Son Derecede Yaratıcı Ve Açık Fikirlidir

Yengeç, hayal kurarken sınır tanımaz. Ayrıca yeni fikirlere açıktır ve herhangi bir şey hakkında dışarıdan görünene dayanarak karar vermek yerine üstünde derin derin düşünmeyi tercih eder.

5.Evinin Gerçek Bir Yuva Olmasını İster

Yengeçler, evlerinin konforunda kendilerini çok rahat hissederler. Kişiliklerini yansıtan, içinde keyifle yaşlanabilecekleri konforlu ve sıcak bir ev ortamı yaratmak için zaman ve emek harcarlar.

6.Daha Derin Ve Anlamlı İlişkileri Tercih Eder

Yengeç, geçici romantik çekimlerle fazla ilgilenmez. Bunun yerine gerçek bir yakınlık ve samimiyet içeren daha uzun vadeli ilişkileri tercih eder.

Doğru kişiyi bulması zaman alabilir, ama bulduğu zaman onunla derin bir bağ kurma ve sahip olduğu her şeyi ilişkisine adama eğilimindedir.

7.Uzun Süre Kin Tutmaya Meyillidir

İnsanlara onların arzu ettiği, sevdiği şekilde davranır, ancak, birileri güvenini ciddi derecede sarstığında veya affedemeyeceği bir yanlış yaptığında uzun süre kin tutabilir.

Onda güvensizlik gibi kötü duygular uyandırmamaya gayret etmelisiniz. Çünkü bununla ilgili anılarını uzun süre muhafaza eder ve herhangi bir ihaneti hızla ve kolayca affeden biri değildir.

8.İnsanlar Hakkındaki Sezgileri Çok İsabetlidir

Yengeç burcu kişisi başkalarının aklından geçen şeyleri algılamasına yol açan kendine özgü bir sezgi duygusuna sahiptir.

İnsanları okuma konusunda doğal bir yeteneği vardır ve birinin alışılmadık, tuhaf bir durumu olduğu veya göründüğünden farklı biri olduğu yolundaki tespitleri çoğu zaman son derecede isabetlidir.

9.Anlaşılması Kolay Biri Değildir

Yengeçler zaman zaman biraz gizemli görünürler. Sırlarını kısa zamanda açık edecek kişiler değildirler. Duygu ve düşüncelerini de herkesle paylaşmazlar.

İyi tanımadığınız bir Yengeci okumakta büyük zorluk çekebilirsiniz. Fakat insanların ilgi çekici gelen ve onları dünyasına çeken özelliği de budur.

10.İlgi Ve Şefkat Görmeyi Sever

Yengeç bir parça şefkate “Hayır” demez, özellikle de doğru kişiden geldiği zaman. Kendisine ihtiyaç duyulduğunu ve arzulandığını hissetmekten hoşlanır. Sevdiklerinden gelen sevgiyle beslenen çok hassas ve duygusal bir tarafı vardır.

11.Ruh Hali Çok Değişken Olabilir

Yengeçlerin ruh hali bazen rüzgar gibi değişebilir. Moralleri yüksek olduğu zaman kendilerini muhteşem hissederken, bozuk olduğu zaman da muhteşem bir sıkıntıya düşebilirler.

Genellikle olayları ve kendilerini kontrol etmek için ellerinden geleni yaparlar. Ancak, duyguları bazen onları silindir gibi ezebilir.

12.Yoğun Ve Tutku Dolu Bir Aşıktır

Yengeç burcu kişileri, aşk söz konusu olduğu zaman inanılmaz derecede yoğun ve tutkulu olabilirler. İlişkileriyle ilgili hiçbir şeyi yarım yamalak bir şekilde yapmazlar.

Bir Yengeç tarafından sevilmek bambaşka bir deneyimdir. Onun sevgisi kendinizi yaşam dolu hissetmenize yol açar.

13.Fakat Hayal Kırıklığının Üstesinden Gelmekte Çok Zorlanır

Yengeç oldukça hassas bir kalbe sahiptir. Birisi duygularıyla oynar, kalbini kırarsa fena halde hırpalanır ve bu durumla baş etmekte güçlük çeker. Bir süre için daha sert birine dönüşebilir. Biten bir ilişkinin hemen ardından bir yenisine başlamak onun için kolay değildir. Kalbi kırıldıktan sonra tam olarak eski haline dönmesi uzun zaman alabilir.

14.Bazen Duygusallaşıp Geçmişteki Anılarına Gömülebilir

Yengecin kendine geçmişi hatırlatma eğilimi vardır. Böyle zamanlarda bugünde yaşamayı unutarak kendini anılarına kaptırabilir.

Bazen, biten bir şeyin ardından yoluna devam etmek ona zor gelir.

15.Serinkanlı Bir İnsandır, Ama Onu Kışkırtırsanız İşler Değişir

Yengeçler genellikle hayata rahat bir şekilde yaklaşan, uyumlu insanlardır. Fakat bundan herkesin kendilerini ezip geçmesine izin verecekleri sonucunu çıkaranlar, yanılırlar.

Onu provoke ederseniz pençelerini ortaya çıkarır ve size gayet etkili bir şekilde haddinizi bildirir.

16.Mutsuz Olduğu Zaman Dış Dünyayla Arasına Bir Duvar Örer

Yengeç, bir şeye üzüldüğü zaman kendini dış dünyaya kapama eğilimindedir. Bu durumda onunla kolay kolay iletişim kuramazsınız. Ona çok yakın biri iseniz, bu hallerini üstünüze alınmayın. Size karşı bir tavır söz konusu değildir. Bazen bir şeyleri tek başına çözmek için böyle yapmaya ihtiyaç duyar.

17.İnsanlara Çabucak Açılamaz Ve Mesafeli Olabilir

Bir Yengeçle tanıştığınızda size açılması, karşınızda rahat davranması için ona zaman vermelisiniz. Bazen, özellikle iyi tanımadığı insanların karşısında oldukça çekingen ve mesafeli davranabilir. Fakat güvenini ve dostluğunu kazandıktan sonra çok sıcak bir yönü de olduğunu fark etmeye başlarsınız.

18.Karmaşık Bir Kişiliği Olan, Etiketlenmesi Zor Bir İnsandır

Yengeç burcunda doğan birini belli sıfatlarla etiketlemek kolay değildir. Zira kişiliği birçok katmandan oluşur. Onu keşfettiğinizi, anladığınızı düşündüğünüz bir zamanda beklenmedik bir şey yaparak sizi şaşırtabilir.

19.Hassas Bir Tarafı Vardır Ama Zayıf Değildir

Evet, Yengeçler gerçekten hassastırlar, hatta bazen fazla hassas. Ama aynı zamanda son derecede dirençlidirler. Koşullara göre vaziyet alma yeteneğine sahiptirler. Hayat karşılarına ne çıkarırsa çıkarsın, onunla mücadele ederler. Bu yüzden, onların zayıf insanlar olduklarını düşünmemelisiniz.

20.Sevdiklerine Karşı İçgüdüsel Olarak Koruyucudur

Aileleri ve sevdikleri Yengeçler için her şeyden önce gelir. Önemsedikleri kişilere destek olmak ve onları korumak söz konusu olduğunda doğal bir içgüdüye sahiptirler. Bir Yengecin değer verdiği birine herhangi bir zarar verirseniz olayı hafife almaz, aldırmazlık etmez. Onu savunmak ve kollamak için harekete geçer.

21.Kötü Huylu Ve Israrcı İnsanlarla Anlaşamaz

Yengeç farklı kişiliklerdeki insanlarla iyi anlaşabilen biridir, ama çirkef ve ısrarcı insanlara ve kendisine patronluk taslamaya kalkanlara kesin tavır alır. Yakın çevresinde kendinden başka kimseyi düşünmeyen insanlar olmasından hoşlanmaz. Bu tabiattaki insanlardan hızla uzaklaşır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Kova Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Başak Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Balık Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Yay Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Aslan Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.