xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Burcunun Aşk Hayatı

0 1.498

Yengeç burcu insanları pasif aşıklar olarak nitelendirilebilir; son derecede duygusal olan ve kırılmaktan çok korkan bu kişilerin aşkta ilk adımı atan taraf oldukları pek görülmez. Önce karşı tarafın duygularından emin olmak isterler. Yengeç burcunun özellikleri arasında bulunan duygusallık, yoğun duygularla sevme eğilimi ve kusursuzluk arayışı bu burcun insanın aşka hayatına da yansır.

Büyük aşkların insanı olan bu kişiler çekingendirler ve ilk adımın karşı taraf tarafından atılmasını beklerler. Bu adım atıldıktan sonra çekingenliklerini üzerinden atar ve akla gelmeyecek güzellikler yapabilirler. İlişkilerini sahiplenir ve sürdürebilmek için büyük çaba gösterirler. Ayrılık kararı çoğunlukla onlardan değil karşı taraftan gelir.

Basit bir konuda olsa bile ‘hayır’ cevabı almak Yengecin derinden zedelenmesine sebep olabilir. Bu kişi kıskançtır, mükemmel bir hafızası olduğu için kolay unutmaz ve affetmesi de zor olur. Duygusal olarak yaralandığında davranışları ve beklentileri değişebilir.

Eleştirilmeyi sevmeyen Yengeç burcu kişisi, sürekli motive edilme ihtiyacı içindedir. Yay veya Kova burcunun açık sözlü ve dobra insanlarıyla mutluluğu yakalaması pek mümkün değildir. Ateş grubu mensubu Aslan ve Koç burcu insanları da gücü hissettirme eğilimleri ve nezakete pek düşkün olmamaları yüzünden Yengece uygun partnerler değildirler.

Yengeçlerin fazla alıngan yapısı aşk hayatlarının kalitesine gölge düşürür. Her hareketten bir anlam çıkarıp gücenmeye başladıklarında sıkıcı olabilirler.

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında huzur ve mutluluğa önem veren biridir; partnerinin güvenilir olmasını ve sevgisini esirgememesini ister. Zor ve saldırgan bir yapısı olan kadınlardan hoşlanmaz, söz geçiremediği kişiyle zıtlaşır. Bu yapıdaki birini sevdiyse sürekli eleştirerek psikolojik baskı yapabilir.

Giyim ve bakım ürünleri başta olmak üzere değerli hediyeler vermeyi; lüks ve nezih ortamlarda bulunmayı sever. Partneri hakkında kendisinin iyi düşünmesi yeterli değildir, kendinizi onun çevresindeki insanlara da sevdirmeniz gerekir. Partnerini mutlu etmek adına bazen kendi kurallarını ve prensiplerini geri plana atabilir.

Sözleri ve uyumlu tavırlarıyla etkileyici biri olan Yengeç erkeği, anlaşmak için çaba sarf eder. Sevgisini ve ilgisini göstermeye eğilimlidir, sizi önemsediğini belli eder.

Yengeç burcu kadını aşk hayatında hassas, anaç, sahiplenici, duyarlı ve özverili bir insandır. Kendini partnerine adar ve ondan da aynı davranışları bekler. Umduğu ilgi ve sevgiyi görmezse hırçınlaşabilir.

Aşkı tam anlamıyla ve bütün derinliğiyle yaşamak isteyen bu kadın ilgisiz ve duygudan yoksun bir partner karşısında kızgınlığa kapılır ve kaprisli davranmaya başlayabilir.

Son derecede romantik bir kişiliği olan Yengeç kızı gelişmiş bir estetik bakış açısına sahiptir; şiir, müzik vb sanat ve edebiyat dallarına ilgi gösterir. Maddiyattan çok manevi değerlere önem verir ve aynı yapıdaki erkekleri sever. Sıra dışı davranışlar sergileyen biri değildir, alışkanlıklarına bağlıdır.

Çok hareketli bir yapısı olmayan bu kadın, evcimendir. Ona güven vermeniz ve sadakatten ayrılmamanız gerekir. Kendisi gayet sadıktır ve aldatıldığı takdirde buna tahammül edemeyip partnerinden ayrılabilir. Duygusal hafızası çok güçlüdür, hissettiklerini unutamaz. Boğa ve Balık burcu insanları ile iyi anlaşır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.