xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Burcunun Genel Özellikleri

0 1.896

Yengeç burcu insanları duygusal, duyarlı ve geçinilmesi zor kişilerdir. Bu burç annelik duygusu, vatan sevgisi ve yuvaya düşkünlük değerlerini temsil eder.

Yengeç burcunun genel özellikleri  listesine bu burcun mensuplarının çelişkili yapısını koymamak olmaz. Yengeç Zodyak’ın en gizemli burçlarından biridir; bireyleri sevinç-acı, melankoli-taşkın bir enerji, iyilik-kötülük gibi birçok karşıtlığı barındırır. Burcun hakim olduğu bölge üreme organlarıdır. Bu yüzden Yengeçlerin çoğunda beslemek, korumak, himaye etmek, büyütmek gibi özellikleri olan oldukça insancıl bir yapı olduğu gözlenir.

Yengeçler kendilerini arka planda tutan, sessiz ve derinden giden insanlardır; dikkat çekici bir hareket yaptıkları pek görülmez. Onların verdiği kararı önceden sezemezsiniz. Herhangi bir eyleme geçmeden ince ince düşünür, artıları ve eksileri hesaplar, olumlu sonuç alacaklarından emin olmadan harekete geçmezler.

Genelde pasif kalmayı tercih ederler fakat çelişkili kişilikleri bazen heyecanlı ve taşkın davranmalarına da yol açar. Nazik, sempatik, hayal gücü yüksek ve sempatik insanlardır; merhamet duyguları oldukça gelişmiştir. Sezgileri de hayal güçleri kadar yüksektir, altıncı hisleri gelişkindir ve hislerinde pek yanılmazlar.

Yengeç burcunun özellikleri sıralanırken  burcun üyelerinin çalışkan ve tedbirli yönlerini atlamamak gerekir. Yengeçler para kazanmayı da, kazançlarını muhafaza etmeyi de iyi bilirler.

Yengeç insanı kuruntuludur, gelecekten korkar, kendisini ve ailesini güvence altına almayı önemser, bunun için uğraşır. Oldukça alıngan bir yapıya sahiptir. Kuvvetli hafızası nedeniyle kolay unutmaz, bir şeye kırıldığı zaman kırgınlığını yıllarca içinde taşıyabilir ve bunu anlamazsınız.

Duygusal ve hassas bir yapı ve çekingenlik, istisnalar bir yana Yengeç burcunun özellikleri arasında her zaman ön sıralardadır. Yengeçler kırıldıkları, duyguları hakkında konuşmak veya rahatsız edilmek istemedikleri zaman kabuklarına saklanırlar; tıpkı burçlarının sembolü olan yengeç gibi. Mantığı kulak arkası etmezler fakat son kararı çoğunlukla duygularıyla verirler.

Sindirim sistemleri kolay bozulabilir; zira her şeyi içlerine atar ve dertlerini büyütürler. Merhametli yapılarından ötürü doktorluk ve hemşirelik gibi meslekler onlar için uygun olabilir. Yengeçler ticarette ve finansal işlerde başar gösterebilirler, ayrıca aralarından çok iyi aşçılar çıkabilir.

Yengeç erkeği de Yengeç kadını da evcimen, ailesini her şeyin önünde tutan insanlardır; genel olarak yumuşak ve hassas olan yapıları aile söz konusu olduğunda değişebilir. Sevdiklerini korumak söz konusu olduğu zaman son derecede cesur ve gözü kara davranabilirler.

Yengeçler gelişmiş bir sorumluluk duygusuna sahiptirler.  Ayrıntıcı yapıları iş ortamına mükemmeliyetçilik olarak yansır. İyi günlerinde neşeli, anlayışlı, düşünceli ve yardım insanlardır, ancak elle tutulur bir neden olmadan somurtkan ve alıngan da davranabilirler. Kendi yapılarındaki duyarlılık ve hassasiyetin muhataplarında da olmasını bekledikleri ve bu böyle olmadığı zaman kırıldıkları için, onlarla geçinmek kolay değildir

Yengeç burcu kişileri mizah duygusu kuvvetli insanlardır, gülmeyi ve güldürmeyi severler, arkadaş canlısıdırlar. Çelişkili yapılarını bu konuda da gözleyebilirsiniz; onlar bazen anlayışlı ve yardım etme isteğiyle dolu iyi dinleyicilerdir, bazen de kendi dertlerini anlatmaya kapılır ve karşılarındakini dinlemezler.

Mutlu bir yuvada güvenlik içinde yaşamak onların iki zıt kutup arasında gidip gelen yapılarını toparlar. Kafalarına bir şeyi takarlarsa içe dönük olur ve uzaklaşırlar. Onları sevgiyle yönetmekte zorlanmazsınız. Zorla bir şeyler yaptırmaya kalkarsanız ters teper. Aşık oldukları kişi içinde her şeyi yapabilirler. Sözlerin ve davranışların iyi olanlarını da, kötü olanlarını da unutmazlar. Dolayısıyla kindar da olabilirler.

Yengeç insanları sıklıkla geçmişe dönerler, geçmiş onlar için sığınılacak bir limandır. Cinsellik konusunda geri planda durur ve karşılarındaki kişiden emin olmayı beklerler. Duygularıyla yaşayan insanlar olduklarından, duyguları yoğun olduğu zaman cinsel açıdan da aktif olurlar.

Burcun kadını anaç yönüyle ön plana çıkar, bu kadın sevdiklerinin üstüne çok düşen bir insandır, seyahati ve macerayı sever, romantik ortamlarda bulunmaktan hoşlanır. Aile hayatına düşkündür, eviyle ilgili masraflar yapmaya bayılır, duygusal açıdan kolay heyecanlanır. İyi bir eş olur, çocukları da çok sever.

Yengeç erkeği aşık olarak koruyucu, baba olarak yumuşak bir yapıya sahiptir. İyi huyludur, başkalarını hoşnut etmek adına bazı fedakarlıklar yapabilir. Annesiyle arasında güçlü bir bağ vardır, ailevi değerlere önem verir. Kibar ve duyarlı bir kişiliğe sahiptir. Onu dengeleyecek bir eşe ihtiyaç duyar, zira kendi duygusal yapısı oldukça değişkendir. Aşk dahil her konuda azimli davranır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.