xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Erkeği – Akrep Kadını Aşk Uyumu

2 3.216

Kesinlikle derin ve duygusal bir ilişkidir Yengeç erkeği – Akrep kadını ilişkisi. Anında birbirlerine doğru çekilirler. Bu, iki tarafın da aynı unsuru paylaştığı çiftler arasında genellikle gerçekleşen bir şeydir.

İkisinin burcu da su gurubuna dahildir ve aralarında büyük bir ruhsal bağlantı oluşur. Birlikte aralarındaki küçük farklılıklar üzerinde çalışırlarsa bu aşk uyumluluğunu mükemmel bir hale getirebilirler.

Keskin bir aklı ve güçlü bir mizah anlayışı olan saygılı ve düşünceli Yengeç erkeğinin karamsarlık eğilimi bunaltıcı olabilir. Fakat kendisi genellikle bu tür durumlardan kaçmak için yeterince uyanıktır. Temkinli bir doğası vardır ve herhangi bir şey yapmadan önce akıllıca düşünme eğilimindedir. Her zaman eğlenceli bir sevgilidir. Akrep kadınını derinden etkileyen bir inceliğe sahiptir. Para kazanmak söz konusu olduğunda başarılıdır. Tasarruf etmekte iyidir ve savurganlığı hiç sevmez.

Akrep burcu kadını çekici bir kadındır ve kendine güveni tamdır. Doğuştan tutkuludur. Aşka inanır. Yengeç erkeğine büyük bir sevgiyle yaklaşır, böylece onun kendisini duygusal ve fiziksel olarak güvende hissetmesini sağlar. Onu özveriyle ve sadakatle sever. Kariyerinde ilerlemesine yardım eder. Onun koruyucu ve esprili kişiliğine saygı duyar, ancak, kibirli bir kadın olduğundan, kendisine yönelik şakalardan hoşlanmaz.

Yengeç Erkeği – Akrep Kadını İlişkisinin Artı Yönleri

Bu ilişkinin iyi gitmesi için tarafların çok fazla çaba göstermesi gerekmez. İkisi de olgun ve hassas insanlardır ve harika bir ikili oluşturabilirler. Anlaşmak için çok fazla kelime kullanmaları gerekmez, zira birbirlerini birkaç bakışla bile anlayabilirler. Olumlu ve olumsuz özellikleri birbirine çok benzediği için birinin diğerinin bir şeye üzüldüğünü veya bir konuda hevesli olduğunu anlaması kolaydır. Ayrıca ikisi de empati becerisi olan insanlardır.

Dişi akrep, kendisininki kadar derin bir ruhu olan bir insanı anında tanır. Yengeç erkeğinin sezgileri güçlüdür, bu yüzden onun ruhunu diğer burçların erkeklerine göre daha iyi görür. İkisi sohbet ettikleri zaman Akrep kızı kendisini iyi anlayacak bir erkekle karşılaştığından iyice emin olur. Akrep burcu kadını – Yengeç burcu erkeği ikilisinin sohbetleri derin, ilginç ve eğlencelidir.

Bu beraberlikte kadın, nazik ve sevecen yaklaşımıyla erkeği kendisine bütün kalbiyle güvenmesi için ikna eder. Birbirlerine benzediklerini ve hayattan aynı şeyleri istediklerini kısa bir süre içinde ortaya koyar.

Erkek yengeç dişi akrebin zorlu dış cephesinin arkasında neler sakladığını hemen algılayabilir. Öte yandan, Akrep kadını, duygularını kendine saklamakla beraber, erkeğin ruh halindeki değişimleri tamamen anlar.

Yengeç burcunda doğmuş bir erkek oldukça sezgisel bir insandır. Hayatındaki kadının ne istediğini sadece ona bakarak bile anlayabilir. Bunun yataktaki uyumları üzerinde inanılmaz bir etkisi olur.

Yengeç erkeği – Akrep kadını ilişkisi cinsel uyumluluk açısından çok iyidir. Kadın genelde duygularını gizleyen bir insandır ama çarşafların arasında bu geçerli değildir. Erkek de onun yaklaşımına uyum sağlamaya hazırdır. Ve yatakta seçimi kadına bırakır, zira liderliğin onda olmasıyla ilgili bir sorunu yoktur. Bu, dişi akrebin çok takdir ettiği bir yaklaşımdır. Kendi zevki için de, sevgilisinin zevk alması için de çaba gösterir. Ayrıca, ilişkilerinin yatak odasının dışında da iyi gitmesi için gereken bağlılığı sunar.

O bağımsız bir kadındır ve hayatının yürümesi bir erkeğin ihtiyaçlarını karşılamasına bağlı değildir. Ancak, Yengeç erkeğinin kendisini sevmesini ister. Onun ilgisini memnuniyetle karşılar.

Erkek yengeç genellikle parasını dikkatle idare eden, finansal konularda risk almayı sevmeyen biridir. Sadece kendisinin ve partnerinin hayatını iyileştirecek şeyler için harcama yapar. İkisi için rahat bir ev ortamı yaratmayı çalışır. Evine gelmeyi, eve zaman geçirmeyi sever.

Yengeç Erkeği – Akrep Kadını İlişkisinin Eksi Yönleri

Bu çift arasında gerginlik yaratabilecek olan şey ruh hali değişimleridir. Akrepler genellikle hayatı Yengeçlerden daha yoğun yaşarlar. Ancak, ikisi birlikte iken ruh halleri birbirine çok benzeyen bir çift oluştururlar. Fakat bunlarla başa çıkma yöntemleri farklıdır.

Dişi akrep insanın duygularını kontrol edebilmesinin zor bir şey olduğunu bilir ve bunu yapabildiği için gurur duyar. Yengeç burcu erkeği bu açıdan onun kadar kontrollü biri değildir. Bu durum Akrep kızını deli edip iğnesini çıkarmasına sebep olabilir. Böyle zamanlarda erkek kabuğuna çekilir ve sorunlarını çözmeleri uzun sürer. Ancak, dişi akrep öfkesine hakim olabilir ve eylemlerini savunabilirse birlikte sağlam bir hayat inşa etmek için ihtiyaç duydukları ortak zemini bulurlar.

Akrepler hakim olamadıkları kişilerden ve durumlardan hoşlanmazlar. Dişi akrep, erkek yengecin hayatını kontrol edemediğini fark ettiği zaman öfkelenir.

Bu çiftin başka sorunları da olabilir. Bunlardan biri ikisinin de sahiplenici insanlar olmasıdır. Her biri diğerinin bütün dikkatini ve ilgisini çekmek ister. Fakat bu pek mümkün değildir.

Akrep kadını bazen acımasız kuşkuculuğuyla Yengeç erkeğinin hassas kalbine zarar verebilir. Bununla birlikte, genellikle cömert ve tutkulu sevgi gösterilerinde bulunan sıcak bir kadındır.

Yengeç Burcu Erkeği – Akrep Burcu Kadını: Sonuç

Bu ikili arasındaki duygusal bağlantı son derecede güçlüdür. Ayrıca çok iyi bir iletişim kurarlar. İkisi de gerçek aşka ve samimi bağlılığa büyük saygı duyan kararlı kişilerdir. En iyi, en başarılı Zodyak çiftleri arasında yer alırlar. Birbirlerini sevip birlikte olmaya karar verirlerse aralarındaki sorunları fazla zorlanmadan halledebilirler. Cinsel açıdan son derecede uyumludurlar.

Güzel ve uzun ömürlü bir evlilik yürütebilirler. Evlilikleri ilerledikçe paylaştıkları sırlar ve birbirlerine duydukları güven de artar. İkisi de çok iyi birer ebeveyn olurlar. Parayı mükemmel bir şekilde idare ederler ve gelecek için birikim yaparlar.

İlişkileri zamanla fiziksel ve zihinsel olarak daha güçlü hale gelir. Durum ne kadar kötü olursa olsun, kadın her zaman bütün sevgisini vermeye, erkek de partnerini gülümsetmek için çaba göstermeye hazırdır.

Ortak yanları çoktur ve  iyi anlaşmaları beklenir. Birbirlerini anlamak için çok fazla konuşmaları gerekmez.

Her çift gibi onlar da beraberlikleri sırasında sorunlar yaşayabilirler. Her zaman nazikçe akan bir nehirde seyahat etmezler. Bazen fırtınalı denizlerin ortasında kalabilirler. Ancak, bunu atlatıp gökkuşağına ulaşmaları son derecede mümkündür.

Yengeç Erkeği Aşk Uyumları

Yengeç erkeği – Yay kadını

Yengeç erkeği – Balık kadını

Yengeç erkeği – Yengeç kadını

Kova kadını – Yengeç erkeği

Yengeç erkeği – İkizler kadını

Yengeç erkeği – Terazi kadını

Yengeç erkeği – Aslan kadını

2 Yorumlar
  1. Derya

    Akrep kadını yengeç erkeği uyumuna kesinlikle katılıyorum. Eşimle ben de bu gruba giriyoruz. Zaman zaman zorlansak da dengeyi buluyoruz.

    1. Hilal Uslu

      Ne güzel. Hep böyle gitmesini dilerim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.