xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Erkeği – Aslan Kadını Aşk Uyumu

0 5.434

Aslan kadını ile Yengeç erkeği arasında ciddi çelişkiler vardır, uyumlu bir ilişki için çok çaba göstermeleri gerekir. Uzun vadeli bir ilişki yürütmeleri kolay değildir. Aralarındaki ümit veren ortak noktalardan biri birbirlerine karşı nezaket göstermeleri ve destek vermeleridir. Aslan kadını, erkek kendisinin bağımsız ve başarılı hayat tarzını takdir ettiği sürece onun dikkatli ve ölçülü tavırlarına saygı gösterir.

Erkek partnerine sahip çıkar, onun kendini özel ve hayran olunası biri gibi hissetmesini sağlar. Yengeç erkeği – Aslan kadını aşk ilişkisinde taraflardan daha duygusal olanı erkektir; hatta onun duygularındaki istikrar bazen kadını rahatsız eder. Fakat Aslan burcu kadını onun özverili kişiliğinin ve kendisine olan bağlığının da farkındadır. Bu yönlerine saygılıdır ve aynı şekilde karşılık verir.

Aslan burcu ateş grubuna dahildir, Yengeç burcu ise su grubuna. Ateş ve su birbirine bayılan bir ikili değildir bildiğiniz üzere. Ayrıca Yengeç ormanda rahat edemez, Aslan da okyanusta kendini iyi hissetmez.

Sonuçta bu ikilinin kendiliğinden anlaşmaları pek söz konusu değildir. Zıt yönleri çoktur ve bir orta yol bulmaya çalışmaları gerekir. İki burcun birbirinden çok farklı yönlerde olan güçlü yanları vardır.

Kadının ancak kendisine büyük özen gösterecek, onu övmeye takdir etmeye zaman ayıracak, hatta mümkünse biraz tapacak birini istediği; erkeğin de kol kanat gereceği, bakıp besleyeceği biri olduğu zaman mutlu olduğunu düşünülürse bu beraberlik sanki mükemmel olmalıdır. Ama böyle olmaz; bu durum onların uzun süreli ve mutlu bir beraberlik kurmalarını sağlamaya yetmez.

Aslan kadını – Yengeç erkeği ikilisinin birbirlerinden çok şey öğrenmeleri de, birbirlerini yok etmeleri de mümkündür. Erkek hassas ve naziktir, kadına tanıdığı başka erkeklerin gösterdiğinden daha büyük bir saygı gösterir. Onu kontrol etmez ve çoğunlukla bildiği yolda ilerlemesine yardımcı olur; çünkü duygularını gerçekten önemser. Aslan kadını onda kendisini seven, duyarlı ve nazik bir erkek bulur. Yine de onu endişelendiren bir şey vardır, tanımlayamadığı bir şey, içinden bir ses sanki onu uyarmaktadır.

Bu uyarı onun Yengeç erkeğinin nezaketinin, harika mizah anlayışının ve kahkahalarının ardında hayatındaki her şeyi ustalıkla ve incelikle yöneten biri olduğunu belli belirsiz fark etmesiyle ilgilidir. Aslan kadını onun kendi hayatını da yönetebileceğini sezer. Bu adam öfkeli, kaba veya baskıcı davranmayacaktır; sadece ona nezaketle yol gösterecek ve kendisini izlemesini bekleyecektir. Bu kadının gözünü korkutmaz, aslında onu eğlendirir bile.

Yengeç erkeği bir su grubu üyesi olarak gerçekten sempatik, hassas, nazik ve ılımlıdır, sadece; göze batmayan ama kesinlikle yüksek bir liderlik yeteneği vardır. Partnerini yönlendirmeye çalışabilir ama çok sıkıntı veren bir  baskı yapmaz. Yine de bu durum Yengeç erkeği – Aslan kadını ilişkisinde sorun yaratabilir.

Aşık Yengeç erkeği ideal bir sevgili, romantik bir partnerdir; Aslan kadını onun sevgi dolu doğasından ve beyefendiliğinden etkilenir. Fakat bu erkek kararlı, dayanıklı ve lider kişilikli biridir aynı zamanda. Bu tutumu liderlik eğilimi açısından ondan aşağıda kalmayan Aslan kadınına rahatsızlık verebilir.

Aslan burcu kadını gururlu, sıcak, cömert ve zarif bir kadındır. Yengeç erkeğiyle beraberliğinde, ilişkiye tutku ve güç katar. Ona gösterdiği saygıya karşın aynı derecede saygı, ilgi ve büyük bir bağlılık talep eder. Erkeğin mizah anlayışından hoşlanır. O da erkek için aktif ve nazik bir ortak olur, ona neşe ve coşku verir.

İkisinin de güçlü duygusal özellikleri vardır. Erkeğin sempatik doğası kadının saldırgan tarafını dengeler. Bu kadınla erkeğin ilk tanıştıklarında anında birbirlerine çekilmeleri neredeyse kaçınılmazdır. Fakat zamanla çatışmaya başlayabilirler.

İkisi de patronluk yapmak ister ve taraflardan biri bu konuda baskıcı olursa çatışmalar yaşanır. Ego sorunları ve farklı görüşler yüzünde tartışabilirler.

Bu çift ortak yönlerinde bile farklı tarzları olan kişilerdir. Birbirlerini yenmeye çalışırlarsa zamanlarının büyük kısmı güç mücadelesiyle geçer. Erkek kadını övmeli, çiçek getirmek vb. jestler yapmalıdır. Kadının da onunla uyum sağlamak için vahşi doğasını dizginlemesi gerekir. İlişkilerinin hayat boyu sürmesini istiyorlarsa ikisi de bunun için emek vermelidirler.

Yengeç burcu erkeği – Aslan burcu kadını beraberliği gerçekleşme potansiyeli olan fakat uzun vadede yürümesi hiç kolay olmayan bir beraberliktir. İkisinin de düzenli bir ev hayatı yaratmak için istekli olması ilişkilerinin umut veren yönlerinden biridir. Benzer arzulara sahiptirler ve seks hayatları keyifli olur.

Erkeğin aşırı dikkatli, karar almadan önce düşünmeye ve beklemeye meyilli biri olup kadının tam ters yapıda olması sıkıntı yaratabilir. Aslan kadını sevince sadıktır ama flörtü sever, erkekse onun başkalarıyla samimi ilişkiler kurmasından hiç hoşlanmaz.

Para meselelerine gelince; farklı sebeplerle ikisi de materyalist olabilirler. Aslan kadını parayı kendisine kazandıracağı statü ve hava için sever, Yengeç erkeği ise paranın sağlayacağı güvenlikten hoşlanır. Bu konudaki bakış açıları temel ilke yönünden aynıdır. Birbirlerine bazı terslikleri görmeyecek derecede aşık olurlarsa güzel bir ilişki için şansları vardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.