xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Erkeği – Başak Kadını Aşk Uyumu

0 1.783

 Yengeç erkeği – Başak kadını ilişkisi toprakla suyun birleşimidir, sonuçta ortaya bir okyanus da; bir çamur birikintisi de çıkabilir. Kadının  istikrarlı ve sabit, erkeğin daha duygusal olması çok fazla dalga oluşmasına sebep olabilir. İki taraf da dengeyi sağlamak için çaba gösterirse uzun süreli, sağlam bir ilişki yürütmeleri mümkündür. Her ikisi de romantik jestlerden hoşlanan kişilerdir. Güçlü sezgileri sayesinde partnerlerini nasıl mutlu edeceklerini bilirler. İkisi de yüksek kişisel değerlere sahip, onurlu ve sessiz insanlardır. Kendilerini bir şeye adamaya eğilimlidirler, bu yüzden uyumlu bir ilişki için çaba harcarlar.

Yengeç burcu erkeği bir çelişkiler yumağı olabilir. Bir yandan şefkatli ve sevgi dolu bir adamdır, buna ihtiyaç duyan herkese destek olmaya, ilgi göstermeye hazırdır. Diğer yandan kırgın ve sinirli, hatta bazen acımasız bile olabilir. Çekingen yapısına karşın, çaresiz birini savunmak için cesur bir savaşçıya dönüşebilir. Yumuşak karnını sert bir kabuğa bürünerek gizleyen bu adamı tanımak inanılmaz zor olabilir. Çoğu zaman yanlış anlaşılan biridir. İlgilenebileceği, bakabileceği ve kendisini bütün karmaşıklığı içinde anlayabilen bir kadına ihtiyaç duyar. Çocuk sahibi olmak ve çocuklarının yetiştirilmesinde yoğun, etkin bir şekilde rol almak ister.

 

Başak burcu kadını mükemmellik arzusuyla motive olan rasyonel bir insandır. Mükemmelliğin peşinde olması huysuz ve gergin görünmesine yol açabilir. Onunki duygusal değil, entelektüel bir gerginliktir. Diğer toprak grubu mensupları gibi o da duygularını kontrol edebilir. Detayları yakalayan keskin bir göze sahip olduğu için çok az şey onun dikkatinden kaçabilir. Fazla ciddi olabilir ve rahatlamakta, hayattan zevk almakta zorlanabilir. Amacı yardımcı olmak olsa da, eleştirileriyle başkalarının duygularını incitebilir. Soğuk ve duygusuz görünebilir ama ailesine ve arkadaşlarına derinden değer verir. Hayatına biraz duyarlılık ve yumuşaklık getirebilecek birine ihtiyaç duyar.

Yengeç erkeği – Başak kadını ilişkisini zorlayabilecek önemli unsurlardan biri erkeğin duygusal durumudur. Başak kızı duygularının kendisini alt etmesine izin verecek biri değildir, bu yüzden ruh hali değişimleri onu deli edebilir. Onun sürekli bir şeyleri eleştirme eğilimine hakim olamaması da erkeğin üzülmesine ve kabuğuna çekilmesine yol açabilir.

Başak aslında bunu partnerine yardımcı olmak için yapar. Fakat eleştirilerini olumlu ve sevgi dolu bir tarzda ifade etse de ve sunduklarının çoğu sağlam tavsiyeler olsa da bunlar hassas Yengeç erkeğine fazla gelebilir.  Partnerinin, kendisini değiştirmek istiyorsa neden onunla birlikte olduğunu düşünmeye başlar. Sürekli eleştirilmek yüzünden içerlediği için ruh hali gittikçe daha kötü hale gelir. Bu, Başak kadınının daha fazla tavsiye vermesine yol açar ve döngü giderek daha da kötüleşebilir. Çiftin uyumu bir yönden kadının tavsiyelerinin ne zaman hoş karşılanacağını ve ne zaman hoşa gitmeyeceğini sezmeyi öğrenmesine bağlıdır. Değişken ve zeki bir yapısı olan Başak kızı bunu öğrenebilir fakat öğrenmesi biraz zaman alır.

Çiftin cinsel hayatı çok tutkulu olmayabilir ama ama sıcaklık ve duygu dolu olur. Başlangıçta ikisi de çekingen olabileceğinden, sınırları ortadan kaldırmak ve iyi bir ritm yakalamak için birkaç tecrübe yaşamaları gerekebilir.

Yengeç burcu erkeği – Başak burcu kadını ilişkisinde herhangi bir şey için karar alma süreci de ilginçtir. Erkek kararlarını içgüdülerine ve sezgilerine dayandırırken, kadın muhtemel sonuçların listesini yapar ve analizlerini bir sonuca ulaştırmadan önce birkaç kere fikrini değiştirir. Bu, ebeveynlik ve finans gibi önemli konularda kem mantığa, hem de duygulara dayalı kararlar alınabilmesi açısından olumlu görünebilir. Ama sadece teoride öyledir. Pratikte bu durum genellikle birbirlerine karşı hüsrana uğramalarına yol açar.

İkisi de ilginç yönleri olan ve kendi kendine yetebilen insanlardır, çok geniş bir sosyal çevreye ihtiyaç duymazlar. Birbirlerini sevebilirler, desteklerler ve bir noktaya kadar anlayabilirler de. Uzun vadeli bir ilişki yürütmeleri, sevgi dolu ve istikrarlı bir çift olmaları mümkündür.

Erkeğin kadının mükemmeliyetçi yönünü anlamaya çalışması ve küçük tavsiyelerinden çok sıkıntı duymamayı öğrenmesi ve kadının biraz daha romantik olarak aralarındaki tutkuyu canlı tutmaya gayret etmesi işleri kolaylaştırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.